Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala.dama

internet na linii tp

Polecane posty

Gość justysiaaaaa
ale interesuje Cie internet radiowy, z kablowki, czy telefoniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
na lini tp to raczej kablowka i radiowy nie wchodzi w gre co nie ? :) glupie pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaa
wcale nie glupie :P bo moze ona nie chce miec juz internetu po kablu telefonicznym, moze chce miec z kablowki, albo mobilny, spytala tylko o zamiane nao na cos innego, wiadomo przeciez ze jesli chodzi o interent od telefonii to tylko dialog albo netia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
może światłowody- wszyscy o tym mówią teraz, że takie wow i w ogole światowy poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, niestety w gre wchodza tylko linie telefoniczne, a praktycznie to tylko tp (ktore mam obecnie) i dialog, netia, i to juz chyba wszystko, wiec jakie sa roznice, i jakie opinie o dialog i netia ? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaa
no widzisz a nie mowialam ze kabloka odpada szkoda bo sa fajniejsze a tak to tak jak mowisz tylko tp i dialog, netia etc ja osobiscie zrezygnowalam z tp i ciagne juz jakis czas na dialogu, jestem zadowolona, moge smialo polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomai
duzo osob zredygnowalo z uslug tp po uwolnieniu linii, i korzystaje z internetu jako LLU, jak dialnet global czy era stacjonarny oferty sa korzystniejsze niz rodzima tepsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
hej mala.dama to wcale nie taki mały wybór. możesz wybierać pomiędzy największymi operatorami- niektórzy chętnie by się znaleźli w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
hej. mala dama to wcale nie taki mały wybór. niektórzy chcieli by się znaleźć w takiej sytuacji- do wyboru trzech największych operatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
nie no tu pojawia się jakiś szyfr dla mnie :) LLU -co to jest? dla mnie liczy się, żeby bylo tanio i jakościowo względnie dobrze. może być na liniach tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghcgjhgh
i jak oceniasz orange na lini tpsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> merkaba ja mam Orange na lini tepsy a przy tym abonament standardowy w tepsie, prawda? jesli tak to wspolczuje, dla mnie takie rozwiazanie jest zdzierstwem szukam tanszych, i chyba tansze jest jesli wezmie sie pakiet telefon i net u innego dostawcy, bo tak mozna, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> wiedzmazpolski w zasadzie kazdy kto ma linei tp ma do wyboru uslugi od nawiekszych alternatywnych operatorow telefonicznych jak np dialog, to nie przywilej zaden, tylko standard juz a LLU to w wolnym tlumaczeniu kiedy Tepsa pozwala korzystac ze swoich kabli innym operatorow tu masz def http://pl.wikipedia.org/wiki/Dost%C4%99p_do_lokalnej_p%C4%99tli_abonenckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
pewnie dlatego, że te kable tepsy to tak naprawdę państwowa sieć. a skoro państwowa to musi być dostępna dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmazpolski
merkaba, ale chociaż nie orientuje się zbytnio to wiem, że umowy na rok z reguły się nie opłacają. lepiej dłuższe bo tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taki trik operatorów niby taniej kumpel pracował parę lat w ich salonie dostaje 20 zł do wygadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayko
>>>>wiedzmazpolski pewnie dlatego, że te kable tepsy to tak naprawdę państwowa sieć. a skoro państwowa to musi być dostępna dla każdego znam wiele sytuacji kiedy tepsa nie chciala podlaczyc kogos nowego do sieci, choc to panstwowa firma i w imie dobra spoleczenstwa powinna dzialac to nie chciala, a za to prywatne bardziej firmy jak dialog czy netia potrafily choc przedstawic oferte cenowa za podlaczenie znajomego do sieci swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayko
>>>>>> merkaba (antubis12@poczta.fm) merkaba@tlen.pl'; to jest taki trik operatorów niby taniej kumpel pracował parę lat w ich salonie dostaje 20 zł do wygadania my dalej mowimy o internecie czy juz o telefoni komorkowej, bo jesli mowisz o orange freedom, to ich praktyki ze daja minuty jesli masz orange komorke nie sa tylko ich, dialog uruchamia niedlugo diallo czy jakos tak, w kazdym razie telef komorkowoa i juz zapowiadal mega pakiety uslug stacjonarnego komorki i internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayko
>>>>>jomai duzo osob zredygnowalo z uslug tp po uwolnieniu linii, i korzystaje z internetu jako LLU, jak dialnet global czy era stacjonarny oferty sa korzystniejsze niz rodzima tepsa zrezygnowalo bo sa to tansze oferty niz oferty tp, wiec to logiczne dla mnie ze ucieka z tonacego statku kto zyw, i jelsi tylko dotarli do tanszych ofert to je wybieraja ja tak zrobilem wiele lat temu i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>to jest taki trik operatorów niby taniej kumpel pracował parę lat w ich salonie dostaje 20 zł do wygadania >>>> a co to ma do rzeczy, to znizki dla pracownikow, a nie dla normalnych klientow a umowy na 24 miesiace mnie sie wydaja tansze, jednostkowo na miesiac masz taniej, a po drugie masz np dluzszy czas promocyjny, zwykle 6 z 24 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>kayko zrezygnowalo bo sa to tansze oferty niz oferty tp, wiec to logiczne dla mnie ze ucieka z tonacego statku kto zyw, i jelsi tylko dotarli do tanszych ofert to je wybieraja>>>> to chyba legiczne, przynajmniej dla mnie ze nie wybieramy czegos drozszego, jesli mozna taniej, bo po co, z moich obserwacji przy abonamentach tepsy siedza jeszcze ludzie glownie z przyzwyczajenia i niewiedzy ze mozna taniej miec taka sama usluge u innego operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfahlds
>>>>>>>szukam tanszych, i chyba tansze jest jesli wezmie sie pakiet telefon i net u innego dostawcy, bo tak mozna, nie?>>>> no jasne ze obecnie pakiety uslug, dwoch czy nawet trzech sa tansze niz kombinowanie ze abonament w tp a net w dialogu, tak kiedys mialo to jeszcze sens, teraz same pakiety np dialogu sa tansze niz takie mieszanie dostawcow, wiem bo sam to sprawdzilem na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ponawiam znow pytanie, na jakiego operatora zamienilibyście telekomunikacje , interesuje mnie telefon i internet obowiazkowo. moze byc pakiet uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianya
ja mam dialog, ale to wynika z tego ze kilka miesiecy temu podciagnieta nam linie dialogu pod dom,i moglismy wybrac czy tp czy dialog, i dialog byl tanszy, i wiecej oferowal, dlatego mam dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzzzzzzza
dialog ma teraz kampanie promocyjna net za zero bilboardy sa w calym wroclawiu, szukaj na stronie tvzazero.pl ja niestety mam tp, wiec sama szukam czegos do zmiany, ale to dopiero na wakacje pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qer
no to najbardziej zadowoli Cię ten Dialog. mają dobrą oferte- ta co wspominasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×