Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

karmelek-czy moglabys mi rowniez przeslac ta knizke na maila, z gory dziekuje mamrocia@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani Ja cały czas mam to badziewie. Podobno trwa do 3 miesięcy. Ja biorę tabletki na laktację Lactacid plus mega dużo piję o odciągam pokarm. Po troszeczku,ale zawsze bo zauważyłam,że mały jakoś dziwnie je. Niby ssie,ale tak delikatnie, bawi się piersią, odrywa się od niej itd. dlatego laktatorem jak sobie porządnie pociągne to mi pokarm nie zaniknie. Masz z karmieniem to samo? Dziewczyny mój Nutramigenu nie chce pić i wcale się nie dziwie bo to jest ochydne. Sam zapach odpycha. Najgorsze jest to,że nie chce jeść żadnego modyfikowanego mleka. Będą z tym jazdy bez trzymanki. Już teraz jest ciężko bo się wkurza. Lubi dużo zjeść,a tu coraz mniej mu leci :( Sama dziwię się,że przy takiej ilości karmień jeszcze coś mam pokarmu. Jak tam u Was Święta bo ja przesadziłam z jedzeniem i teraz mam jelitowe problemy :( pewnie mały też będzie miał :( koszmar!!!!ale obiecuję sobie,że od jutra basta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dwa pytanka: Czym smarujecie i w czym myjecie dzieciaczki przy skazie białkowej??Mały ma strasznie suchą skórę plus te krostki. Już nie wiem jak mu pomóc. Mam naszieję tylko,że to go nie swędzi :( Używam Oilatum,ale nie widzę efektu. Czy Wasze maluchy też ssią piąstki i mocno się ślinią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
oj ssie mała piąstki i się ślini wiec to chyba normalne w tym wieku;) a co do tej suchej skóry ryniu2 to używaj tego oilatum do kąpieli i może jeszcze smaruj nim małego zamiast oliwki może to pomoże.... a co do tej laktacji położna mi powiedziała ze powinno minąć po 2 -3 dniach u mnie dziś jest 3 dzień wiec zobaczymy co i jak....pije dużo mała je wiec coś tam jeszcze muszę mieć- zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam po swietach:) wyslijcie mi swoje adresy email co?? to powysylam wszystkikm ta ksiazke:) moj adres to basienka2711@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja na poczatku malego kapalam w oliatum a smarowalam emolium....dla malego tak szybko wszystko poznikalo ze teraz smaruje go tylko po kapieli zwykla mascia cholesterolowa ona jest bardzo tlusta i kosztuje ok 12 zl...bo niestety na oliatum i emolium wydalam ok 100zl :O:O dziewczyny mopje kolezanki na laktacje pija wygazowane karmi...i mowia ze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani te tabletki na laktację to Lacinatal. Są lepsze ode herbatki bo tańsze i skuteczniejsze. Lactacid to pałeczki mlekowe stosowane m.in. przy grzybicach pochwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek ja piłam wygazowane karmi (wpomniałam o tym wcześniej),ale mały po tym się dosłownie zwijał z bólu. Miałam jazdy przez 3 dni.Do tego jak odbijał po jedzeniu to tak, jakby sam to karmi pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
ryniu2 i faktyczni te tabletki pomagaja?? nie chce znowu ryzykowac z czyms nowym,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomagają i uwież mi bo jak wiesz u mnie cienko z pokarmem od samego początku,a jakoś te 2 miesiące przetrwałam i karmię dalej,a mój mały extra przybiera na wadze. Wcześniej piłam herbatkę HIP,ale one są drogie bo kosztuje 11zł i starczyło mi na miesiąc. Te tabletki mają ten sam skład i kosztują 15zł starczy na 3 tyg.Polecam w 100%. Dziewczyny na co jest Bebilon Pepti? Dzisiaj mojego zbója musiałam położyć wieczorkiem bez karmienia:( W piersi zabrakło,a Nutramigen mu nie przechodzi przez gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i muszę się wziąć za czytanie książek bo robięc straszne byki. Uwierz mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja już muszę iść spać. Herbatka starczyła mi na tydzień. Miałam sajgon przez święta i jestem strasznie umęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu bebilon pepti tak jak nutramigen jest dla alergikow...tyle ze jest lepsze w smaku...moj Aleks to pije i od poczatku je zaakceptowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za nutramigen płace 13,10 zł za puszkę ,moj maly uwielbia to mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi A Twoje dziecko od małego pije to mleko? Mój mały jak tylko wyczuje w smoczku to już nie chce pić bo to ma taki zapach spalonego ziemniaka. Poproszę o receptę na Bebilon Pepti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu moj zaczal pic bebilon pepti jak skonczyl miesiac od kiedy pediatra zauwazyla ze maly ma skaze...bebilon nie smierdzi..i wydaje mi sie ze jest lepszy w smaku bo jak u mojej kolezanki powachalam nutramigen to szczerze: nie dalabym to mojemu Aleksowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek masz rację o mleko strasznie śmierdzi :( ja już przerabiam 3 opakowanie mleka i żadne nie jest tolerowane przez moje dziecko. Przerabiałam już bebilon,NAN, nutramigen. Spróbuję jeszcze ten bebilon pepti bo innych nie może ze wzgl. na skazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
dziewczyny powiem Wam coś- poczytałam tą książkę Tracy Hogg i poszlam usypiac małą- 22 razy ją podnosiłam i zasnęła- zobaczymy na jak dlugo ale ogólnie zasnęła w łóżeczku-PIERWSZY RAZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak ją podnosiłaś? tak poprostu kładłaś i podnosiłaś nad łóżeczkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładła do łóżeczka, jak płakała brała na raczki-uspokajala i kladla spowrotem do lozeczka i takw kolko az dzieciatko usnie , a z czasem czas zasypiania bedzie sie skracal az w koncu dziecko zrozumie ze lozeczko jest do spania i bedzie sam zasypial sobie grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to skutkuje ja tak robiłam ze starszym. potem juz go zosawialismy az usnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
tyle ze mala pospala ok 45 min a o tej godzinie zawsze spała ok 2- 2,5 godz :( zastanawia mie tylko jedno...czy jak mal juz nie spi to moge ja np trzymac na rekach czy to tez zabronione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
karmelek amada to jak zasypia twoja dzidzia?? ryniu2 i twoja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moj od urodzenia pije nutramigen i go uwielbia teraz ma 6 miesiecy i dosypuje mu kleik do mleczka i bardzo mu smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny po świętach! Starałam sie jak najmniej jeść różnych cudów świątecznych ale chyba jednak coś nie popasowało mojemu małemu bo ma pojedyncze czerwone krostki na buzi i codziennie wychodzą mu w innych miejscach i znikają a może to od czegoś innego...? Poza tym jestem zła na wszystkich kto nosił mi na rękach dzidziucha bo teraz nie chce mi sam leżeć :( Piszecie o tych skazach i o różnych mlekach..ja to mam dużo tego pokarmu i mi leci jak sikawki:) w nocy to już sama wstalam żeby malego karmić bo mnie piersi bolały... A z tym układaniem do snu to fajna rzecz tylko cierpliwosci trzeba mase... ja zauważylam ,że miał za twardo i teraz do łóżeczka włożyłam kołderkę i na niej zasypia i juz nie muszę go tyle lulać,chyba mu wygodniej i przytulniej. To mój adres: nefra8@tlen.pl ,też chętnie poczytałabym w wolnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski padam z nóg. Mały teraz dopiero ładnie śpi. I jeszcze sraszak mi się rozchorował i jest w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak napisałam,że ładnie śpi zajęło to mu dosłownie 20 min :( nie śpi do teraz. on w ogóle nie śpi. słyszałam,że dzieci któe mało śpią są potem mądre bo więcej bodźców odbierają z zewnątrz, szybciej się rozwijają i potem lepiej przyswajają wiedzę. Ciekawe ile w tym prawdy :) Mój starszy syn ma wysoką temperaturę i marudzi, do tego nie chce leżeć w łóżku. Zupełnie jak jego młodszy brat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×