Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

Malina - Karmelek ma rację, spróbuj tommee tippee - u mnie na początku dokarmiania też się sprawdzilo a poza tym koleżanki jak zaczęly karmienie mieszane to też sobie te butelki chwalily. No a ja zbieram sily na jutro bo czeka nas męcząca wycieczka po paszport do polskiego konsulatu..Jednak nasze wladze potrafią czlowiekowi życie uprzykrzyć..Do konsulatu mamy ponad 250km w jedną stronę i niestety musimy być oboje..Zmienieli tylko tyle, że dziecko nie musi być obecne przy skladaniu wniosku..No tylko z kim dziecko zostawić jeśli nie ma się tu rodziny? Aj zła jestem jak cholera bo i my się umęczymy i niunia też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też nie chce za długo leżeć na brzuszku a za ręce to go nie brałam tak żeby sam sie podnosił. Kiedy noszę go do góry to sam trzyma juz ladnie główkę i odwraca ją jak ktoś go wola no i poznaje obce osoby ,bo od razu placz:) No dzisiaj to mnie coś trafi,kiedy on zaśnie...? Tez nie wiem co gotować,wyjęłam mięsko mielone,może jakies pulpety..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nareszcie 20 stronka :) ja tez chciałam zobaczyc czy z butelki aventu bedzie pił i na poczatku smiesznie bylo bo wypluwał tak jak smoka ale kiedy poczul mleczko to zassał i był juz moment ,że wolal butelkę, kiedy coś robilam to dziewczyny go karmiły i miałam troche luzu ale dałam sobie spokoj ,jak nie trzeba to nie ściagam bo cyca nie bedzie chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mialam wam wczesniej to napisac , ale wypadlo mi to z glowy:) Jak byl pogrzeb pary prezydenckeij u nas byly niestety wszystkie skepy pozamykane juz od soboty (tzn.markety) jedynie lidl byl w sobote otwarty bo nie wiem co by zrobila:) bo zabraklo nam pampersow, jedyny ratunek lidl a tam tylko Toujours, wiec sobie pomyslalam pewnie jakies gowniane, bo marka mi nie byla zbytnio znana, ale coz synek z gola pupcia caly weekend przeciez nie moze byc i te pieluchy kupila:)otwierajac paczke w domu ku mojemy zdziwieniu i zaskoczeniu a tam mieciutkie w dotyku pieluchy:) Nasz Aleks przysypia nocki(od ok21 do 5-6 ) a tu:):) jedyne pieluchy w ktorych sie nie osiukuje w nocy:):) kurcze chyba zaczne je caly czas kupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie myslalam o tych butelkach Tommy Tippie. Cos mi sie jednak wydaje, ze nie sa dostepne w Turcji - pszukam w necie i sprwdze w sklepie Mothercare...Mialam gdzies w domu same smoczki do butelek z tej firmy, moze bedzie sie je dalo zamontowac do innej butelki... Domi - my wlasnie tez zalatwialismy paszport dla naszej corki. Poszlo bardzo sprawnie, choc musielismy ja zabrac ze soba do konsulatu. Wniosek zlozylismy w czwartek, a juz w poniedzialek paszport byl gotowy. Koszt to niecale 80 zlotych, a paszpoty jest wazny przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Witam po dłuższej przewie bo też myślałam,że się znudziłyście siedzeniem na kafe. Malina ja jak dokarmiałam małego to też próbowałam wszystkich wariantów,zamieniałam smoczki itd.Moim zdaniem złotym środkiem na nauczenie dziecka picia z butelki jest to,że jak będzie głodne to w końcu zaskoczy. Tak też było z Nutramigenem. Teraz mały pije z każdej butli i każdego smoka,ale najbardziej pasują mu kauczukowe z uniesionym lekko dziubkiem może dlatego,że szybciej mu z nich leci mleczko. Dziewczyny strasznie mnie piersi bolą bo nie karmię,ale mam nadal full pokarmu i nie wiem co mam z tym zrobić. Od dwóch dni nie ściągam pokarmu bo nie chcę pobudzać laktacji,ale ból jak cholera. Tabletek bez recepty mi nie wydadzą,a mój gin na wakacjach :( będę musiała się chyba przejść do innego bo nie znam zadnych domowych metod wstrzymania laktacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu podobno picie szalwii dziala wstrzymujaco na laktacje, kolezanka tak pozbyla sie mleka, gdy odstawiala corke od pirsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ale się rozgadałyście.... a ja neta nie miałam przez 2 dni i jestem do tyłu:( a o co chodziło z ta Jagódką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeeeeeeeeeee dziewczyny,czy Wasze dzieci też tak ściemniają?? Mój to normalnie płacze i ukradkiem patrzy jaka będzie moja reakcja. Najczęściej wtedy,gdy położę go do łóżka,a jemu to się nie uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie wiedziałam,że wątek o jagodzie aż tak się rozwinął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu moj ma to samo, czesto mi sie smiac chce z tego:) cfaniak maly;) jak go klade do lozeczka a placzu wymusic nie moze to kaszle i patrzy czy biore go na rece czy nie:) Ryniu ja nie znam sposobow na zmniejszenie laktacji, Moje kolezanki braly tabletki Bromergon czy jakos tak, ale wiem ze one sa wylacznie na recepte. Ryniu jagódka szaleje:P:Pdziwie sie ze jeszcze jej nicka nie zablokowali:O Ja dzisiaj znowu od 5 niespie, ale udalo mi sie malego w lozeczku przetrzymac do 8,wiec nawet jak maly zasnal to i tak moj sen nie byl najlepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek ja tej jagodzie szczerze współczuje,a szczególnie jej rodzinie o ile ją posiada? :) Nie można nic dobrego powiedzieć o kobiecie,któa 24h siedzi na forum i kieruje takie,a nie inne wypowiedzi. Sama pamiętam jak kiedyś założyłam topik i było parę pomarańczek co jechały po mnie jak po gównie,właśnie w ten sam sposób jak jagoda.Pamiętam jaka byłam wtedy wkurzona i jak tą złość wyładowałam potem na rodzinie. Od tej pory nie biorę udziału w wymianie słownej z pieniaczami. Dlatego nawet boję się pomyśleć widząc jak emocjonalnie ona reaguje co się dzieję z rodzinką jak nie chce odejść od kompa lub jak już go wyłączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś też udaje kaszel jak chce zwrócić na siebie uwagę. Kupa śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu ja w szpitalu na zatrzymanie laktacji dostałam Bromergon 2,5 mg i mi jeszcze został , bo nie karmiłam piersią ani małej nie dostawiałam .Mam nadciśnienie i biorę leki , więc mi nie wolno. Jak chcesz mogę ci odstąpić tabl. ważne do 11/2012 jest ich 22 a w opakowaniu powinno być 30 , powinnaś je brać przez 2 tyg więc jeszcze musiałabyś je sobie załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka blask:) ja spróbuję te bez recepty o ile dostanę,a jak nie będzie skutku to się do Ciebie odezwę oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jakoś dziwnie się czuję. jest mi tak trochę słabo i niedobrze. Piersi mam twarde i bolą mnie.Wczoraj jak leżałam to miałam takie uczucie gorąca. Nie wytrzymałam i odciągnęłam po 40ml z każdej,ale jeszcze sporo zostało :(jakś ściągałam myślałam,że mi cycki rozwali.bardzo bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ryniu2 są bez recepty te tabletki, a co do piersi to uważaj i kontroluj się bo o zapalenie nie trudno, pod prysznicem polewaj je zimną wodą powinno Ci ulżyć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu super, ze masz juz te tabletki, tez mi przyszlo do glowy z tym zapaleniem... Ja dzisiaj mialam ciekawy dzien z Melisa - postanowila nie spac nawet na spacerze, na szczescie teraz spi... Co do tej Jagody, ja na poczatku myslalam, ze to normalna babka, ale potem przeczytalam kilka jej wypowiedzi. Wdl mnie to jest podpucha i ktos robi sobie jaja z nerwowych dziewczyn na kafe. Najlepiej nie zwracac uwagi - tak samo jak na upierdliwe pomarancze:-) Ide spac.........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Malina masz rację. W tym wątku już dochodzi do wariactwa normalnie. Laska została zdemaskowana na maxa i już się nie pokazuje i wcale się jej nie dziwię bo nakręciła ostro,ale po co dalej o tym pisać. Przecież od samego początku widać,że jagódka to osoba świrnięta i wierzę w to,że istnieje bo nawet jeśli to prowokacja ktoś za tym nickiem stoi i się wypowiada. Z innej beki. Tabletki działają ulga niesamowita. Mój mały teraz często zasypia w ogrodzie na tarasie. Wiecie co boję się o ten wątek. Taka głupia jagódka a tam w dwa dni już 15 stron,a MY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry .......hej
a my mamy dzieci i dom na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt. Nie każdy może sobie pozwolić na luksus siedzenie przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×