Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

A no wesoły zwłaszcza o 6.00 rano :) Zachciało się nam budynku gosp. a w nim garazu no i wyszło wielkie jak ciut nie stodoła ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek Twój synuś to też niezły konkret jest ;) ale zauważyłam podobieństwo Aleksa do Oliwki hihihihihihi :) A ta Pani ze zdjęcia to Ty karmelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama szymcia, super ekipka,a szymek kurcze jakbym mojego widziała BANAN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z tego wychodzi, że tylko ja mam dziewczynkę hheheh a reszta to faceci no ładna sprawiedliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ratujcie mnie dzisiaj...! Głowa mi pęka,chyba mnie zawiało,mialam trochę do zrobienia w szklarni i otwarte byly drzwi z obu stron no i przeciąg był konkretny ,ja cała spocona i dzisiaj wychodzi... Moje dziewczyny dopytywały się -co to za dzieci mama masz na kompie,czyje to? A skąd są ?A jakie fajne.... Ha ha ha ha Cala historie chcialyby znac . Na szczepienie wybieram sie we czwartek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie dzieciaczki jak nasze muszą zrobić furorę!!;) heheh a Ty kochana lepiej posiedź dziś i jutro w domku nie ma co ryzykować choróbska. My ciąg dalszy szczepienia mamy pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Szymcia, Mi pomaga inchalacja z Wick Wapru. Leję do miski wrzątek i łyżkę stołową Wicka,a potem na głowę nakładam ręcznik. ja na czczepienie dopiero od 1 maja mogę iść. pogoda paskunda ciągle leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ryniu2 cudne słoneczko i ciepełko, ok 12 wybieramy sie na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shani to Ci mega zazdroszczę bo ja właśnie zawalam czasowo 2 projekty. Dzisiaj mam dziewczynę,która przychodzi sporadycznie do Rysia i teraz jest z Adasiem. Miałam miliony planów na dzisiaj a tu dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób sobie samą parówkę. A masz herbatę miętową w domu? Zrób napar z paru torebek i zalej wrzątkiem. Jak miałaś zgagę w ciąży to penwnie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do inhalacji jeszcze amol dobry. dobry sen,ale to nam raczej nie grozi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wróciłymy ze spacerku- naprawde współczuje, że u Was brak pogody dziewczyny :( a co do tej parówki to ryniu dobrz mówi- DAĆ JEJ WÓDKI ;)- nawet sama woda wystarczy, ważne żeby para była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my wlasnie po szczepieniu,synek nie plakal nawet przy wklociu, jestem z niego dumna:) ale swoja droga : jak ja nie lubie szczepien:( boje sie ogolnie powiklan itp. chyba jestem przewrazliwiona:( szczepilismy malego teraz 5w1 u nas pogoda tez lipna:( wczoraj bylo pieknie, sloneczko, zero wiatru a dzisiaj..wietrznie, pada deszcze:O na Aleksa chyba tak wplywa zmiana pogody, bo od rana spi, nawet musialam go obudzic do jedzenia:) dziewczyny w ogole wczoraj zbytnio nie mialam czasu napisac, ale dzisiaj musz:) wasze maluszki sa przesliczne:) mama szymcia ta kobietka na zdjeciach to twoja starsza cora?? laseczka jak sie patrzy;)Szymek-widze zadowolony z zycia:)Ryniu Ten twoj Adas czaruje oczetami:) Shani masz w domu mala księzniczke, jakie ma długie wloski:) i jak dobrze zauwazylam ma loczki??? Aleks wazy 5700 w ciagu 6 tyg. przybral 1,20kg:) pediatra sie mnie pyta czy maly duzo je?? kurcze ale na opakowaniu mleczka jest napisane ,ze 3 miesieczne powinno wypijac 150 ml a moj jak ma dobry humor wypije 120ml na 4 godz. Ide cos zjesc, bo jestem strasznie glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek Oliwka niestety nie ma loczków:( akurat tak jej się ułożyły bo jeszcze ma takie lichutkie te włoski ale i tak śliczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani z tą wódką to dobre, dobre hahahahahah bo ja już mogę tylko jak jestem sama w domu to nie ryzykuję bo nie będę w razie czego do lekarza jechała na haju :) Jeśli chodzi o pogodę to teraz od godzinki mamy słoneczko.kurcze akurat jak niania zaraz kończy:( Karmelek młoda z Ciebie mamusia i widać,że nie masz problemów z wagą po ciąży yhhhhh jak ja bym tak chciała :( za miesiąc mi stuknie 31 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu pochlebiasz mi:D:* aczkolwiek cwierc wiecze juz przekroczylam:(:( Dziewczyny ja juz glupieje i niedlugo osiwieje:(:( dwa tygodnie jak daje malemu nutramigen problem z kupkami powrocil:( o zgrozo!!!!! wodniste i brzydko pachnace:( maly przy bączkach ciagle cos tam popuszcza kupka:(:( dzisiaj mowilam dla lekarza, ale oczywiscie ona problemu nie widzi, bo ladnie przybiera na wadze, a Aleks zaczyna znowu mi sie prezyc przy jedzeniu:(:( sama nie wiem juz co robic i jakie mleko mu dawac, nie ma zadnych zmain skornych, typu wysypka albo luszczaca sie skora, powatpiewam w to ze ma ta skaze bialkowa...moze w 4 tyg.jego zycia wysypka byla tylko jednorazowo....:O:O nie ma wyjscia musimy jechac z malym prywatnie bo tutaj isc do pediatry to dowiesz sie mniej jak z netu:O:O nic kompletnie nic!!!!! jestem zla i zarazem jest mi smutno:( widze ze maly ma dobry humorek, bawie sie z nim a jak daje mu jedzonko ta zaczyna przerazilwie plakac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek mój dzisiaj też świruje. jest strasznie poddenerwowany, pręży się. kupka zielona z grudkami,a jak otworzyłam pieluszkę to mu jeszcze taka żółto-zielony płyn wypływał. Mój Adaś pije już Nutramigen 2 tydzień,ale skórę ma jeszcze trochę szorstką i suchą. Rozmawiałam z sąsiadką,która jest pediatrą i mówi,że niestety po nutramigenie takie kupki są. Wczoraj małemu zatkał się smoczek przy piciu i jakoś tak odruchową wzięłam do buzi i się zaciągnęłam :( Straszne badziewie. Nie wiedziałam wypluć,czy zwymiotować,ale musiałam niestety połknąć bo miałam małego na rękach :( feeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu właśnie moj tezma takie kupki:( przy kazdej wyplywa woda brązowa, ale przy tym bardzo placze:( juz sama niewiem co o tym wszystkim myslec...zeby zrobil 2-3 kupki dzinnie , ale potrafi zrobic jedna a reszta to ok 10 razy popuszczanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wieku to mnie tydzień temu wybiło 25 latek ;) a co do kupek no to Oliwka jest tylko na cycu, kopkę robi teraz jeden raz dziennie, są rzadkie i ostatnio już nie tak żółte jak niedawno a takie bardziej brązowawe...hmmm to mam nadzieje normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek,a ma gorączkę? ulewa? Pytam bo mój starszy jak miał 2 miesiące to go dopadła grypa żołądkowa. Adaś pryka jak szlony. Może po tym Nutramigenie jak długo się go podaje są takie objawy. Ja postanowiłam zaryzykować i jak skończę puszkę podam małemu bebilon pepti,aby zobaczyć jaka będzie reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jakiemłode jesteście dziewczyny :) ja też miałam 25 jak urodziłam pierwszego. Ale i tak młodo się czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jestem mamą 2 dzieciaczków.. mogę się przyłączyć do Was? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sosenka :) Ryniu to co ja mam powiedziec,w styczniu skonczylam 34 lata ! Na szczęście czuję się na mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej tam dziewczyny , jaki tam wiek??;) 20-30-40 ja tam mam zamiar czuc siewiecznie na 20:) mam nadzieje ze mi sie uda i fizycznie i psychicznie, hehe jakie marzenia:P:P Ryniu mojemu maluszkowi odkad pojawily sie te wodniste kupki mierze goraczke codzinnie i do tej poru , nie zapeszac nie ma co mnie pociesza...bo stosowaniu bebilonu pepti po 3 tyg. bylo to samo:O Sosenka Witaj w naszym gronie:) w jakim wieku masz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×