Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

Domi to twoja tez taki maly kluseczek:) malina...zaraz wysle zdjecia, co do pracy to Ja jestem zwykla sobie ksiegowa:(:( monotonna praca:(:( ale od poczatku ciazy wlasnie bylam na L4 sosenka moj Aleks jutro skonczy 3 miesiace:) ostatnio wymienialysmy sie zdjeciami naszych pociech na email:) ktos jeszcze oprucz Maliny.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ciuszki, to ja tez piore, jakos tak z przyzwyczajenia... ja kilka ciuszkow kupilam w Polskce w seconhendach, wiec nie moglo sie obejsc bez baaardzo dokladnego prania, nawet upralam je 2 razy. Nowe ubranka tez pralam, a teraz od dluzszego czasu nie kupuje nowych, pewnie w Polsce ogarnie mnie szal zakupow...jak zawsze:-) Melisa tez sapie, gdy ma jakies kozki w nosku o i potrafi stekac cala noci gdy nie moze zrobic kupki - jak dzisiaj. Do noska wpuszczam jej po kropelce soli fizjologicznnej i odciagam gruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam za literowki - to chyba kwestia tureckiej klawiatury, albo pospiechu w jakim pisze, ze strachu, ze mala zaraz da glos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Anglii i już nie mogę się doczekać urlopu w Polsce bo wtedy pójdę do pediatry no i ginekologa na przegląd techniczny bo tutaj od czasu porodu nikt nie robi ani usg ani nie zagląda nigdzie że tak powiem aby sprawdzić czy wszystko po porodzie doszło do porządku - wizyta opiera się na zadawaniu pytań czy wszystko ok no i pomiarze ciśnienia... Z resztą za tydzień idę na to badanie kontrolne (do lekarza ogólnego) i przy okazji szczepienie niuni to zweryfikuję na 100% to co mówią tu koleżanki :) No i potem muszę porównać szczepionki, bo są trochę inne niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkie nowe rzeczy piorę na wszelki wypadek, a jeśli chodzi o butelki i laktator, to jeśli już używam to chyba jestem przewrażliwiona bo wszystko sterylizuję przed każdym użyciem...Może przy drugim dziecku mi przejdzie :) Karmelek - moja niunia urodziła się z wagą 3700g i spadła do 3400g więc średnio przybywa jej jakieś 200g na tydzień - no ale w ciągu dnia wisi na cycu non stop, pod wieczór już mnie cyce bolą..dobrze że daje się im zregenerować w nocy :) Podeślijcie proszę foty na domi66@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie, ze wlasnie dostalam wiadomosc, ze zona mojego kuzyna urodzila dzisiaj nad ranem coreczke:-) Rozmawialam juz z kuzynem - chyba jest w szoku poporodowym :-))))) Glos mial jak zza grobu, choc coreczka cala i zdrowiutka. Cos mi sie wydaje, ze obecnosc przy porodzie dala mu w kosc:-)))) Ale sie ciesze:-)) razem z jego zona przezywalysmy ciaze i teraz obie jestesmy mamami... no i moja Melisa ma mlodsza kuzynke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina... ale włosków ma Meliska szoookkkkk!!!! widać ze uroda po tatusiu napewno ;) mam na myśli super karnacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Oliwka śliczniusia! Na pierwszym zdjęciu wygląda jakby miała ciemne włoski ale jednak chyba będzie blondynką? No i Aleks widzę kawał chłopa- niezłe ma pucki :) i mama jaka laska :) A Melisie faktycznie można pozazdrościć ciemnej cery :) Śliczniutkie pociechy! Oby nam tylko zdrowo rosły! Ja w końcu idę na ten spacer bo coś się dzisiaj wygramolić nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurde proszę chwilę mnie nie było,a te jak się rozpisały hahahaha :D Dziewczyny wróciłam od pediatry i małemu osłuchowo nic nie jest. Dzieciaki podobno tak mają. Zastanowiła ją tylko i tu karmelek do Ciebie ta wodnista kupa po Nutramigenie. Powiedziała,że zielone ok,ale nie powinno być śluzu ani sączącego się płynu. Zaleciła badanie krwi i moczu. Wiecie co mnie najbardziej rozwaliło? ręce mi opadają bo powiedziała,że jak mam pokarm to mam spróbować dostawić małego :( Więc mam wynik 2:2 na za i przeciw i teraz nie wiem kompletnie co mam robić a mój moralniak na maxa pogłębił się. To ja tu walczę z laktacją,aby jej nie było łykam prochy,aby schudnąć,a ta mi karze karmić i co ja mam teraz zrobić??? :( Biorę sie za czytanie tego co napisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina, domi fotki wysłane :) A czemu ja dostałam tylko jedno zdjęcie Oliwki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shani BOSKA!!! kurde udały Wam się córy. Na fotce 2 i 3 wygląda inaczej-starsza jest? jak mogłaś mi nie wysłać tych zdjęć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no wspaniale macie dzieci - te malutkie i te wieksze. Az chce sie planowac nastepne:-) Ja tez wyslalam Wam kilka fotek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina! jakie ona ma włoski !!! No cud miód :) Jaka słodka:) Chciałabym żeby mój miał taką szopkę na główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam ze spacerku i zgrzałam się okropnie tak cieplutko jest. Zdążyłam jeszcze pranie wywiesić i szybciutko wysłałam wam fotki bo mała jeszcze śpi na zewnątrz - pewnie lada moment zacznie płakać.. Mama Szymcia - śliczne dzieciaki, fajnie mieć już takie duże córcie a no i małego bąbla też, bo jak starsze z gniazda wyfruną to masz jeszcze kim się opiekować :) Ryniu widzę, że i ty masz super ekipę! Fajniutkie te twoje chłopaki! A jeśli masz dylemat co zrobić z cycem...ja bym zaryzykowała powrót do karmienia piersią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi ale fajna domi!!!! ale mamy dzisiaj dzidziusiowy dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi mogę spróbować tylko dzisiaj łyknęłam jedną tabletkę na odchudzanie i wcześniej jakieś 3 dni temu piłam alkohol i nie wiem,czy jak nie odciągam pokarmu to samo zejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol już dawno przetrawiłaś a ta tabletka..wydaje mi się że po jednej nic się nie stanie, ale jeśli nie jesteś pewna to odciągnij raz pokarm, dzięki temu też rozbujasz laktację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki. z tym odciągnięciem dobry pomysł bo ja już tam pewnie mało mam. dobrze,że nie wyrzuciłam tabletek na wzomożenie laktacji :)ehhhhhhh oszaleję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×