Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

Ryniu wiesz Jagodka robi kariere dlatego juz tyle stron na tamtym topiku jest:) a poza tym jej dzieckiem sie zajmuje caly dzien jej matka:P:P Moj aleks od pewnego czasu ucina sobie drezmaki 15-sto minutowe;) zabawa 30 minut i znowu dzemka i tak w kolko:) Ryniu super ze pomogly tobie te tabletki...pewnie ulga nie samowita:):)Jutro idziemy na urodzinki do mojej chrzesniaczki:) mielismy isc tydzien temu, ale brat zadzwonil i powiedzial ze imprezke dla malej robia jutro:) ogolnie z moim sie ciagle kloce:(:( najgorsze jest to ze dobraly sie takie dwa uparte charaktery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze poczulas ulge...Ja po nocy mam obolale piersi pelne mleka, a co to dopiero musi byc po 2 dniach.. My juz dzisiaj jestesmy po spacerku, pogode mamy piekna, ponad 20 stopni, tylko jak zawieje to robi sie zimno. Juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Polski, oby tylko byla piekna pogoda, bo tez planuje wieksza czesc dnia spedzac w ogrodzie lub na tarasie, niech sie dziecko dotleni, bo tutaj mieszkamy w bloku. Jesli chodzi o topik, to sie nie martwmy na zapas. Wiadomo, ze bedac w ciazy ma sie duuuzo wiecej czasu na pisanie, ale jakos damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze laseczki wiecie co :) jesteście takie fajne,że aż żal,że mieszkacie tyle kilosów ode mnie. możnaby się spyknąć na kawkę. A macie Skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg tez posiadam ale jak przeniesiemy sie n gg to topik faktycznie umrze śmiercią naturalną :( i ciesze się ze tabletki ryniu pomogły ;) moja mała ostatnio jest aniołem powiem wam az czuje sie tak jak ktoś by mi dziecko podmienił- jednak 2 miesiące to chyba faktycznie taka przełomowa granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem shani,ale chodzi mi o tą sytuację z jagódką. Jak to sobie poczytałam to,aż mi się w głowie zakręciło od takiej ilości informacji. takie odbijanie piłeczki jeden wielki zamęt. Aż każdy się w końcu w tym wszystkim pogubił. Nie chcę,aby w tym wątku miało to kiedyś miejsce. Poza tym nie wiem jak Wy,ale ja po tym wszystkim uważam co tutaj piszę,a mam tyle do powiedzenia tylko nie chcę,aby się ktoś dochrzanił :( ehhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu2 nie masz wpływu na to kto może pojawić się na forum- a wypowiedzi danych osób świadczą tylko o ich dojrzałości. My tu piszemy o naszych odczuciach i przede wszystkim o naszych maleńtwach, którte są dla nas najważniejsze a takie osoby jak Jagódka trzeb olewać bo nie są warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ale mnie osobiście wkurza jak ktoś się nabija np. z moich dzieci lub z tego jak je wychowuję. tak jak mówisz trzeba olać,ale czasem ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ryniu ale najważniejsze ze ty wiesz ze dobrze wychowujesz swoje pociechy a co cie interesuje zdanie obcej baby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt,ale i tak uważam,że to forum jest jakieś dziwne. i nie mam na myśli naszego wątku. Ja już niedługo i tak nie będę często zaglądać bo od 1 czerwca wracam do pracy. Mam już nianie do małego. Udało mi się załątwić po znajomości i mam nadzieję,że się nic nie stanie bo mi klienci żyć nie dają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to uprawiasz jakiś wolny zawód.... ja tez ostatnio niestety ,niej zaglądam ale to forum bardzo mi pomogło nieraz i szkoda by było stracić kontakt..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie pytałam o inne namiary,aby można było swobodnie pogadać. Skype jest fajny bo można też pogadać jak przez telefon lub video rozmowę (za darmochę). Mi będzie ciężko zaglądać bo większość czasu spędze w pracowni na skrobaniu mebli :) pewnie wieczorkiem dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie to chętnie ci ryniu podam gg bo naprawdę jestem wdzięczna za forum i dobre rady a co do pracy- kurcze, nic tylko pozazdrościć - artystyczna dusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak,ale ciężko mi pogodzić bycie mamą z pracą.pewnie też dlatego,że aby nie stracić klientów pracuję już praktycznie od miesiąca po porodzie,ale wykonuję mniejsze zamówienia w domu i robię szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę. ja mam strasznego moralniaka bo cały czas myślę co źle robiłam no i te tabletki na laktacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije herbatke laktacyjn ale nie HIPP tylko HUMANA i naprawde mi pomogła jesli chodzi o laktacje, a ty ryniu sie nie przejmuj wiele babeczek nie karmi piersia nie ze swojej winy-widac tak musiało byc ;) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i tym się pocieszam bo sama wiesz jak walczyłam z brakiem mleka :( a jak już go miałam to się okazało,że nie mogę :( i do tego ten nawał pokarmu jak go odstawiłam. Najlepsze,że nikt mi nie chciał sprzedać tabletek na zatrzymanie. Tylko homeopatia lub na receptę hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alete tabletki które ci podałam sa bez recepty z tego co wiem.... najważniejsze ze się udało i twoje maleństwo i ty dochodzicie do normy- on z pokarmem a ty z zatrzymaniem laktacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem shani,że są bez,ale wyobraź sobie,że dopóki nie znałam nazwy to nie chciały mi sprzedać. nie wiem dlaczego. mówiły,że nic takiego nie ma,a potem okazało się jednak,że jest i tak chyba w 5 aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słyszę o takiej sytuacji- najważniejsze ze mogłam pomóc w jakiś sposób i tobie udało się je kupić- teraz już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki shani uratowałaś moje piersi bo już były takie dziwne,zniekształcone. jedna większa od drugie do tego duże grudy jakby guzy umiejscowione w różnych miejscach.szok jak to bolało. teraz siedzę sama w domku bo mój M pojechał na piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M niedawno z niego wrocił ;) dzidzia spi mi na rekach, ja tez o 22 mykam do lozka bo musze korzystc z chwil kiedy mała spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu a co my sie bedziemy przejmowac, ze ktos sie czegos czepnie.... jeden za wszystkich,wszyscy............:):) niech tylko ktos sie czepnie:P Ja dzisiaj wstalam wczesnie, bo dzisiaj idziemy na urodzinki a mam mase roboty... to moj adres email basienka2711@wp.pl to co wymieniamy sie nr gg??? milego dzionka moje kobietki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nogach jestem od 7 i moja mała teraz zasnęła ;) mój mail to sylwia.curylo@gmail.com w razie czego piszcie kobietki co z tym gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×