Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kala35

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość kala35

Jestem z Wrocławia. Ostatnio trafiłam na stronkę polecającą prezenty aktywne. Zastanawiałam się co dać mężowi na rocznicę (już niedługo :) ). Doszłam do wniosku, że może zafunduję mu to: http://prezentokracja.pl/Mocne_Wrazenia/Kurs_wspinaczki_skalnej_3_dni/produkt.html ale widziałam że jest też opcją dla dwojga..wiec może też się załapię? chyba prezent na rocznicę powinien być dla dwóch osób a nie dla jednej??:) Co w ogóle myślicie o takich prezentach? Czy może mam się wstrzymać i kupić zegarek albo perfumy? Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywny prezent? A to ciekawe, a nawet bardzo ciekawe. Nie pogardziłabym takim masażem, albo zabiegiem na ciało. Aczkolwiek swoim znajomym czy rodzinie wolę dawac bardziej namacalne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywny prezent? A to ciekawe, a nawet bardzo ciekawe. Nie pogardziłabym takim masażem, albo zabiegiem na ciało. Aczkolwiek swoim znajomym czy rodzinie wolę dawac bardziej namacalne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł uwielbiam takie prezenty. Kiedyś swojemu facetowi na urodziny zafundowałam szkołę jazdy ekstremalnej samochodem rajdowym. Był wniebowzięty i chyba lepszego prezentu nie mogłam wymyślić :) A ostatnio kupiłam mu takie radio samochodowe: http://www.1komp.pl/produkt-14-246-1067-40961,car_audio_radioodtwarzacz_samochodowy_pioneer_deh_5200sd.htm generalnie to jest on wielkim miłośnikiem motoryzacji więc taki prezent jest dla nie go zawsze spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala35
Dzięki za odpowiedź. Zdecydowałam się na masaż dla dwojga. Maż podpatrzył gdzie to kupiłam i już marudzi mi o paralotni albo o szybowcu. Ja za to marudzę mu o wspinaczce:P Fajnie. Bo w końcu nie dostanę biżuterii (której nie noszę:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×