Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość planująca wyposażyć dom

Mały sondaż dotyczący mebli, agd, rtv i sanitariatów w waszych domach.

Polecane posty

Gość planująca wyposażyć dom

Po jakich marek meble, agd, rtv i sanitariaty sięgnęliście urządzając nowy dom/mieszkanie? Proszę o wypełnienie małej ankietki: 1. Meble kuchenne 2. Sprzęt AGD 3. Meble w części dziennej 4. Sprzęt RTV 5. Meble w sypialniach 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) 7. Meble łazienkowe 8. Sanitariaty i baterie Chodzi o same marki. Jeśli ktoś chciałby się podzielić jakimś cennym komentarzem to również zachęcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca wyposażyć dom
Jeśli ktoś nie ma czegoś, np. szaf wnękowych albo mebli w łazience, to proszę po prostu pisać: n/d. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvf
ja własnie jestem w trakcie urządzania mieszkania, 1. Meble kuchenne - były na miejscu, nie wiem jakie :) 2. Sprzęt AGD - pralka bosh, lodówka liebherr bo tylko lodówki tej marki mają odpowiedni wymiary do mojej kuchni, kuchenka mastercook 3. Meble w części dziennej - prawdopodobnie wszystkie meble będą Black Red White 4. Sprzęt RTV - telewizor Sony, bo wiem, że sony dobrze odbiera z kablowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja______________
1. HTH 2. AEG i Samsung 3. BoConcept 4. Samsung 5. BoConcept, w dziecięcych pokojach Ikea 6. Huelsta 7. HTH 8. Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to ja też się wypowiem
a co mi tam... :) 1. Alno 2. (kuchnia) Liebherr, AEG, Smeg i Candy, (łazienka) Electrolux 3. zbieranina z czasów PRL-u i Ikea bo nie mamy jeszcze kasy, oświetlenie Moooi 4. Sharp i Sony 5. (dorosła) Ikea, (dziecięca) Ikea i Vox 6. n/d 7. Praktiker 8. (ceramika) Koło, (baterie) Bonetti i kfa-Armatura Kraków S.A. Mam nadzieję, że troszkę pomogłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to ja też się wypowiem
Dorzucę jeszcze meble ogrodowe: 9. Jysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okn
1. Meble kuchenne - mąż sam zrobił 2. Sprzęt AGD - kuchenka i pralka electrolux, lodówka mastercook, kuchenka mikro samsung 3. Meble w części dziennej - częśc maż sam zrobil, stól i i krzesła debowe kupione w komisie (antyki), biurko Black Red White 4. Sprzęt RTV - wieza panasonic, telewizor samsung 5. Meble w sypialniach - sofa z conforamy, reszte mebli maz sam zrobil 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie)- j.w. 7. Meble łazienkowe - j.w. 8. Sanitariaty i baterie Koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca wyposażyć dom
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Meble kuchenne-miejscowa firma z płyt chyba DRE. 2. Sprzęt AGD-piekarnik, płyta gazowa i pralka ariston, zmywarka bosh, lodówka elektrolux,okap teka. 3. Meble w części dziennej-ikea:) 4. Sprzęt RTV-Lg-tv 5. Meble w sypialniach-ikea i kute łóżko z allegro. 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie)-ikea 7. Meble łazienkowe-robione na zamówienie. 8. Sanitariaty i baterie-biały montaż koło, kabina aquaform, baterie grohe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ proszę bardzo
1. Meble kuchenne - baaardzo stare, po poprzednich właścicielach, czekam, aż się wzbogacę. Najważniejsze, że funkcjonalne 2. Sprzęt AGD - pralka elektrolux, czajnik elektryczny, toster 3. Meble w części dziennej - antyki 4. Sprzęt RTV - telewizor philips od 3 lat niepodłączony :-) i też już "dziadek" 10 letni 5. Meble w sypialniach - ogromne łóżko, szafa narożna, komoda - styl - minimalizm - firmy nie pamiętam, na pewno ie jakaś znana 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) nie posiadam 7. Meble łazienkowe - oprócz wanny, kibelka i pralki nic się już nie mieście - mała, stojąca półeczka tylko, wiszących jakoś nie chcę 8. Sanitariaty i baterie - starocie zastane po poprzednim właścicielu - te rzeczy nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia - dopóki działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej widzę że topic zdechł...
ale i ja się wpiszę :D 1. Ikea, meble i zlew; Deante, bateria kuchenna 2. Candy, malutka lodówka pod zabudowę, urządzenie duo pod zabudowę czyli mini piekarniczek z mini zmywareczką tuż pod nim, mikrofalówka pod zabudowę, pod nią cieniutki pochłaniacz szafkowy i wolno stojąca pralka w łazience 3., 5. i 7. Ikea 4. LG, telewizor LCD i DVD 6. n/d 8. Cersanit, kabina prysznicowa i WC; Ikea, umywalka; Deante, bateria łazienkowa i natrysk prysznicowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej widzę że topic zdechł...
A i jeszcze w punkcie 1. - malutka płyta ceramiczna na 3 garnki Candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planująca wyposażyć dom
uuupppppppppppppppppppppppppp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyblue
1. Meble kuchenne - MOBALPA 2. Sprzęt AGD - SIEMENS 3. Meble w części dziennej - GRANGE www.grange.fr 4. Sprzęt RTV - BANG&OLUFSEN 5. Meble w sypialniach - GRANGE 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) - nie 7. Meble łazienkowe - DURAVIT 8. Sanitariaty i baterie - projekt PHILLIP STARCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też napiszę o moich
1. Meble kuchenne- black red white, na wymiar 2. Sprzęt AGD - electrolux (pralka, zmywarka, płyta gazowa), Hotpoint ariston (piekarnik, lodówka), philips (małe agd - czajnik, toster, parowar itp.) 3. Meble w części dziennej - black red white + ikea 4. Sprzęt RTV - Samsung 5. Meble w sypialniach - ikea 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) - posiadamy, robione przez poleconego pana 7. Meble łazienkowe - jedyna podwieszana szafka pod umywalką robiona na zamówienie 8. Sanitariaty i baterie - roca (podwieszany kibel, umywalka, wanna żeliwna), hansgrohe (bateria wannowo-prysznicowa) i roca (bateria umywalkowa), stelaż geberit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Meble kuchenne Centrum Meblowe 2. Sprzęt AGD łodówka Indesit,zmywarka bosh, piekarnik mastercook,okap Ikea,mikrofala Daewoo, pralka Samsung 3. Meble w części dziennej Na zamówienie drewniane 4. Sprzęt RTV telewizor lcd Samsung,dvd panasonic 5. Meble w sypialniach Centrum Meblowe 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) Ikea 7. Meble łazienkowe szafki Uzywane niewiadomego pochodzenia 8. Sanitariaty i baterie umywalka ,muszla Koło ,wanna Ariston baterie nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda urządzałam mieszkanie ponad 10 lat temu ale wsio mi się trzyma do dziś i nadal jest w nienagannym stanie. 1. Meble kuchenne Robione na wymiar w rodzimej firmie stolarskiej 2. Sprzęt AGD Siemens, Bosh, Elektrolux 3. Meble w części dziennej Ikea(półki, stól w jadalni), VIP (skórzany komplet kanap i fotel), JYSK (krzesła musiałam zmienić - kupione 2 miesiące temu) 4. Sprzęt RTV (Hitachi, panasonic) 5. Meble w sypialniach ikea (łóżka dla dzieci) VIP (rozkładana kanapa), 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) Firma rodzima 7. Meble łazienkowe posiadam regał metalowy firmy no name 8. Sanitariaty i baterie Gala(klozet) Diana (baterie) Roca (umywalka), wanna nie wiem właściwie nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
1 MebelRUST (na wymiar) 2 Siemens (płyta, piekarnik, zmywarka), Bosch (lodówka, pochłaniacz) 3 Dekort (melbe, stół), De Velde (sofa narożna), szwedzka Ilva (krzesła) 4 Pioneer (telewizor), Sharp (zestaw kina domowego, sprzęt grający do iPoda) 5 Ikea (różne drobne elementy meblowe, komody), szwedzka Ilva (łóżko), Jysk (materace) 6 Ikea 7 Koło 8 Koło (ceramika), duńskie If (baterie) Mieszkam w Szwecji, ale większość mebli kupiłam i przywiozłam z Polski. Teraz spodziewam się pierwszego dziecka i dużo rzeczy dla niego też przywiozę z PL, m.in. łóżeczko Klupś albo Drewex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
* Ifo (baterie) - nie wiem, czemu tu się nie wyświetla "o" umlaut (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghf
1. Meble kuchenne - na wymiar, firma stolarska 2. Sprzęt AGD - Electrolux 3. Meble w części dziennej - Ikea. BRW 4. Sprzęt RTV - LG 5. Meble w sypialniach - BRW 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) - nie 7. Meble łazienkowe - Koło, Jysk 8. Sanitariaty i baterie - Sanplast, Koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
Mam maleńką kawalerkę. 1. Ikea mini-kuchnia Varde, kredens Varde 2. mini lodówka i mini płyta ceramiczna Ikea (w komplecie z mini-kuchnią), mikrofalówko-piekarnik LG 3. nie mam części dziennej, stół, krzesła, półki ścienne Ikea 4. nie mam tv, tylko kartę telewizyjną AverMedia w laptopie (DVD również w laptopie) 5. materac Jysk, meble Ikea, łóżeczko dziecięce Drewex 6. nie mam 7. Ikea 8. umywalka Ikea, bateria umywalkowa i kuchenna Ikea, sedes ze spłuczką Cersanit, odpływ w podłodze zamiast brodzika, bateria natryskowa Bonetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaby
2. pralka LG, górnowsadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmerama
1. Meble kuchenne-IKEA 2. Sprzęt AGD-Bosch 3. Meble w części dziennej-IKEA 4. Sprzęt RTV-LG,Samsung,Sony 5. Meble w sypialniach-IKEA 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie)-mąz sam zaprojektowal i zbudowal 7. Meble łazienkowe-poki co brak,planujemy kupic szafke 8. Sanitariaty i baterie-KOŁO,w kuchni bateria IKEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Meble z firmy esmebel, mi się bardzo podobają, zwłaszcza te z drewna bukowego. Są bardzo tanie jak na meble z tego drewna, dlatego, że Esmebel jest także producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martie73
polecam: meble-forum.na.allegro.pl piękne, stylowe i jka na prawdziwy mahoń naprawdę tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aywa
1. Meble kuchenne - bez marki, robił znajomy stolarz 2. Sprzęt AGD - płyta, piekarnik - amica, lodówka indesit, pralka bosch 3. Meble w części dziennej - wypoczynek - bez firmy; meble - niestety brw 4. Sprzęt RTV - ty samsung, dvd, wzmacniacz - sony 5. Meble w sypialniach - bez firmy 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) - bez firmy, kuzyn robił 7. Meble łazienkowe - tylko 1 szafka cersanit 8. Sanitariaty i baterie - wc+umywalka - cersanit, wanna - nie wiem; baterie chińskie, bo porządnych nie znaleźliśmy takich żeby nam się podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola-lola
1. meble Ryś 2. mastercook, amica 3. Meble K&D z kolekcji rodan 4. Sony, Samsung 5. Meble K&D z kolekcji rodan 6.nie posiadam 7. KOŁO 8. FERRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernandysia
1. Meble kuchenne Ikea Udden 2. Sprzęt AGD Ikea Udden, Samsung, AEG Electrolux 3. Meble w części dziennej Ikea Torsby i Patrik i różne inne 4. Sprzęt RTV Samsung 5. Meble w sypialniach Ikea Grimen i różne inne 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) nie posiadam 7. Meble łazienkowe Ikea Lillangen 8. Sanitariaty i baterie Ikea Lillangen, Cersanit, Cifial, Viega, Ikea Hovskar i Ledskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
1. Meble kuchenne - pod wymiar - drewniane, firma lokalna - super 2. Sprzęt AGD - miele - super 3. Meble w części dziennej - antyki - mój "konik" :D 4. Sprzęt RTV- TV samsung - ok 5. Meble w sypialniach- Swarzędz - solidne, ale firma sie rozleciała 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie) - komandor - dziadostwo, planuję wymienić na coś dębowego i solidnego, bo urządziłam garderobę i szafa w holu staje się zbędna 7. Meble łazienkowe - rattanowe wyrób lokalny na zamówienie 8. Sanitariaty i baterie - roc - do wymiany w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananpomarancza
1. Meble kuchenne - na wymiar www.autorskiemeble.pl kompletne meble takie jak chcialam 2. Sprzęt AGD - lodowka bosh zmywarka bosh piekarnik i plyta gazowa electrolux (dziala bez zarzutu) okap tekka mikrofala no name pralka electrolux (juz sie raz zepsula...) 3. Meble w części dziennej - komplet wypoczynkowy z www.brw.com.pl 4. Sprzęt RTV - stary sony i lg - niestety na nowy na razie nie starczylo pieniazkow 5. Meble w sypialniach - ta sama firma - na wymiar 6. Szafy wnękowe (jeśli posiadacie)- szafy na wymiar, komoda j.w. autorskiemeble.pl 7. Meble łazienkowe - j.w. 8. Sanitariaty i baterie - no name z marketów budowlanych niestety....... sprzet polecam bosha i electroluxa choc ponoc electrolux sie nieco popsul drobne agd polecam zelmera, wg. mnie trzyma klase (czajnik, odkurzacz, miksery i malaksery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×