Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Czy wasz mężczyzna pyta o zabezpieczenie?

Polecane posty

Gość 122222222222222222290000000
""zabiera" się do meritum.Bez gumki i pyt.odnośnie mojego zabezpieczenia.Ja mu mówię,że nie biorę tabl.bo nie było takiej potrzeby," ja mysle ze nie jest odpowiedzialny. jak kazdej poprzedniej tez sie pytal czy bierze tabletki i one mu powiedzialy ze tak to kochal sie bez. a hiv? a inne choroby? odpowiedzialny facet kocha sie tylko w gumce a bez gumki jesli jest pewny ze partnerka jest zdrowa a pewny moze byc gdy ta zrobi badania (a najlepiej oboje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjacielu poprostu musisz wiecej w pracy zapierdalac, zeby mala miala na waciku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty przynajmniej wracajac do domu masz pelna lodowke i szanse na sex a ja nie wiec mam prawo byc zlosliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie znam go tylko ledwo.Nie zliczę czasu dokładnie.Rozjazdy,bycie ze sobą= ileś tam.Domyslam się,że odpowiedzialność.Ale niektorzy są latami ze sobą i nie mogli się zdecydować i czas minął.A inni krócej i żyją w miłości i posiadają dzieci.Kurcze co wy tacy stereotypowi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie czas kajakowy, to się odkujesz, a póki co wchrzaniaj tą kaszankę i nie marudź - no przecież jak już kupiona to nie wyrzucisz. A swoją drogą, żeby tak własnej żonie kaszanki żałować... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
No coż przeleci cię w różnych konfiguracjach i zapomni.Będziesz kolejną łatwą panienką jaką zaliczył.Może jako wspomnienie zostanie ci po nim dziecko.Powodzenia.Tak to jest jak się nastawia tyłek lowelasowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie,ludzie nie wierzę!Czy wy znacie te osoby?Co mierzycie ich swoją miarką?:( A może oni są inni?Może się kochają?!Co za zgryzota przemawia za wami.Typowe polaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
Co to znaczy typowe Polaczki a Ty to kim jesteś greczynką. Równie dobrze można napisać że typow polki pierd..się z kim popadnie a do ślubu idą w białej sukni która symbolizuje czystość.Hipokryci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to dziwne, raz autorka pisze ze byla sama i nie musiala brac tabletek, a on sie chyba w niej zakochal, ze jakby bylo dziecko to bylaby szczesliwa, a tak naprawde to nawet pewnie nie porozmawiali co czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie jestem greczynką, jestem polką,Myśliwy!Ale dużo przebywam też czasu poza granicami kraju.Może typowe polki pierd...się z kim popadnie,ale typowi polacy pierd...też co popadnie. Jeśli już chciałeś błysnąć,to nie hipokryci,a hipokrytki.Jeśli sam nie miałeś siebi na myśli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
Facet ma inną konstrukcje psychiczną jest troszkę jak myśliwy. Kobieta jako istota lepsza, subtelniejsza i bardziej uczuciowa powinna panować nad swoimi chcicami. Hipokryci to uwaga do wszystkich którzy pozwalają na ww przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliwy,jak kobieta zakochałaby się np.w Tobie i z tej miłości zbliżylibyście się,to też stwierdziłbyś,że miała CHCICĘ I NIE PANOWAŁA NAD NIĄ???!!!No,chyba zacznę wątpić w męską część populacji:( Nie popieram dawania na prawo i lewo,ale czasem z miłości mozna się zapomnieć i co,to też chcica?I kiecka zamiast białej ma być szara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
Zapomnieć to można która godzina.Zakochać można się w poniedziałek, we wtorek uprawiać sex a w czwartek się rozstać.Konsumpcja związku powinna nastąpić nie po pierwszej randce ale przynajmniej po 21. Co do ślubu to każda Kobieta która nie jest dziewicą niech ubiera sobie każdy inny kolor tylko nie biały bo ten jest zarezerwowany dla tych które potrafiły powstrzymać swoje żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
Autorko nie przejmuj sie zjadliwymi komentarzami:)osoby tu zabierajace glos same nie posiadaja rodziny, milosci,sa samotne. to ze twoj partner tak powiedzial to znaczy ze liczy sie z wpadka. a do tej co to napisala cos tam'twarde stapanie po ziemi mi dupe uratowalo'to tekst w stylo wlasnie bardziej emo nastolatki niz dojrzalej kobiety ktora wie co sie w zyciu liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
nie wspomniala jeszce o moralizatorkach,wedlug ktorych kazdy ma postepowac w zyciu tak smao jak one bo jak nei to bedzie zle...chyba pragna same sobie wmawiac ze sa takie idealne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amando,dobrze to sprecyzowałaś,Autorko ja też tak myślę jak amanda. Myśliwy,a powiedz no Ty nam jaki to uczciwy jesteś? Rozeslij jutro do salonów z modą ślubną Twój postulat,może jeszcze rząd zbierze się przed sobotą i wycofają białe kiecki,żeby broń Boże nie kupiła ich jakaś nie cnotliwa.No,gdzie ja żyję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
haha spokojnie, to tylko moja sugestia,tak by było uczciwie.Kupujesz w sklepie używany towar w normalnej cenie czy przeceniony?? Czy coś w tym złego że kobiety które uprawiały seks przed ślubem przywdziewają suknie w innych kolorach niż biały ?? Zawsze możesz wyjechać np. do Chin albo jakiegoś kraju muzułmańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaale ale?
moze ja jestem glupia ale two poziom edukacji seksualnej jest chyba jeszcze nizszy od mojego... jestescie ze soba 2,5 roku a w pierwszej wypowiedzi twierdzisz ze 'Ja mu mówię,że nie biorę tabl.bo nie było takiej potrzeby,byłam sama.' kochasz go- fajnie, on sie zaangazoal - super, ale naprawde nie zachowuj sie jak 15latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliwy,o jaki dar niebios,że jedynie tylko tu możesz porządzić,nie wyobrażam sobie Ciebie na urzędach:D A za zaproponowanie mi wyjazdu dziękuję,no popatrz że ja na to nie wpadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
z tego co czytałem to 4,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
bo polska to taki kraj gdzie cos innego jest od razu traktowane z gory jak zlo, zaczyna sie juz od podstawowki gdzie mozna wpiedol za okulary dostac a pozniej ejst juz tylko gorzej, wysmiewanie, publiczne obrzucanie blotem ludzi z nadwaga zero empatii wspolczucia, pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaale ale?
Mysliwy 4,5 bycia razem-razem a wczesniej zwiazek na odleglosc. lacznie ok 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
anette_5 uważasz że tu rządze, oj nie schlebiaj mi bo zrobie się nieśmiały.Co do urzędu to i owszem pracowałem swego czasu :) Ponieważ jesteś tu anonimowa to może napiszesz ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda foks "Autorko nie przejmuj sie zjadliwymi komentarzami osoby tu zabierajace glos same nie posiadaja rodziny, milosci,sa samotne." A niby skad to wiesz? :D "to ze twoj partner tak powiedzial to znaczy ze liczy sie z wpadka" Albo ze ma wpadke w pompce lub liczy na to, ze "jakos sie uda". Ewentualnie "odpowiedzialnosc" pojmuje jako dostarczenie kasy na skrobanke. Zreszta, jakos wydawalo mi sie, ze odpowiedzialny czlowiek rozmawia z partnerka o dzieciach, oboje ustalaja, kiedy zaczynaja sie o nie starac, jak wyobrazaja sobie ich wychowanie etc. Wg. Ciebie odpowiedzialnosc to "bzyknijmy sie, a potem zobaczymy"? Nie mowie, ze taki zwiazek musi sie nie udac. Ale statystycznie ma na to raczej male szanse. amanda foks "a do tej co to napisala cos tam'twarde stapanie po ziemi mi d**e uratowalo'to tekst w stylo wlasnie bardziej emo nastolatki niz dojrzalej kobiety ktora wie co sie w zyciu liczy" Czyli do mnie? :D Nie radze uzywac pojec, o ktorych nie masz pojecia :D Emo-nastolatki nastawiaja sie na romantyczna, bardzo emocjonalna milosc, calkiem, jak Autorka :D Ja jestem dosc twardo stapajaca po ziemi realistka. W moim zyciu licza sie konkrety, nie mgliste wyobrazenia. Wole tez uczyc sie na cudzych bledach, niz swoich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
To był urząd skarbowy:) O wiek pytam bo to istotne przy prowadzenie rozmowy.Ale jak masz z tym kłopot to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×