Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielki Mistrz

Szukam uległej dziewczyny

Polecane posty

Gość marusia1111
Moje pytanie było do WM. ZP Dziękuję również Tobie za info, miło poznać Twoje upodobania. (Co to znaczy, że ma się ubierać jak dzi**a?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły Pan
Wyuzdanie, tak żeby prowokować ffaceta do zgwałcenia jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
ZP A, na przykład?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły Pan
Krótka spódniczka, z rozcięciem, więcej ukazująca niż skrywająca. Bluzeczka z większym dekoltem, bez bielizny. Wyzywający makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Ej, to jest wyuzdanie? To normalka. Zapomniałeś o szpilkach. A, coś ekstra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły Pan
Niestety kabaretki mi się wręcz nie podobają. Kobieta w czymś takim jest aseksualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło słyszeć, że nie jest w 100% stereotypowy. Zawsze to jakaś odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły Pan
Pończochy...no mogą być ;) Lubię też panie w spodniach trudniej się do takich dobrać...ale za to lepszy efekt w trakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasuje mi "dobieranie się" do "uległej kobiety". Jeśli jest Twoją uległą kobietą to ewentualne zdobywanie macie już za sobą. Każesz jej się rozebrać i ona to robi. Bez żadnego "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly panie und ...
Laska ma nie być wieszakiem ano grubasem Wiek między 23 - 30 ubierać się tak jak lubi, przy mnie ma się ubierać jak dzi**a Lub chodzić bez ubrania. Reszta nieważna, ma być uległą suką. Jak jej pozwolę to może się odezwać pewnie jestes starym piernikiem:P ktoremu na widok atrakcyjnej ale z klasa kobiety nie staje:P potrezbujesz kiczu typu nie napisze. frustrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
"Niestety kabaretki mi się wręcz nie podobają." No, tak. Przecież pisał, że "bez bielizny". Ciekawe, czy tępe suki to, dobre suki? (P.S. - to, absolutnie nie było do Ciebie mklara.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie kabaretki to nie bielizna :p Myślę, że wymagany IQ suki jest wprost proporcjonalny do IQ Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
mklara Tak by się mogło wydawać, ale nie byłabym tego taka pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie masz rację. To zależy czego Pan oczekuje od swojej suki. Czy liczy na uległość tylko w łóżku(wtedy wystarczy tępa suka), czy też zależy mu na układzie typu 24/7(do tego potrzeba raczej mądrej kobiety). Ale ja tak do końca nie rozumiem mężczyzn, więc mogę być w ogromnym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że wymagany IQ suki jest wprost proporcjonalny do IQ Pana." M, a nie odwrotnie proporcjonalny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Właściwie to wszystko jedno, bo i tak, jest zawsze: "źle"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Oczywiście: "źle!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"M, a nie odwrotnie proporcjonalny? " Jo-potrafię sobie wyobrazić tępą sukę i inteligentnego Pana, tylko co to za przyjemność zdominować taką?? Ale tępy Pan i inteligentna suka :O To zadanie już wykracza poza możliwości mojej wyobraźni :p I nie kłóć się ze mną, bo do 15 klapsów z wczoraj dodam Ci jeszcze karę od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Mam! Wyjaśniło się już (znalazłam to przed chwilą, tu gdzieś na forum (..., ale już nie pamiętam , gdzie...): "Wniosek: Czym mniejszy mozg u kobiety, tym potrzebny jest jej wiekszy kutas." "kobiety inteligentne trudniej dochodzą do orgazmu" (......., tylko nie wiem, czy to pasuje akurat tu.........)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale tępy Pan i inteligentna suka"..hehe, próbowałam to sobie wyobrazić :)) ale faktem jest, nie wyobrażam sobie innej opcji- Pan zawsze musi być tym mądrzejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie kłóć się ze mną, bo do 15 klapsów z wczoraj dodam Ci jeszcze karę od siebie" M!!! myślałam, że jesteś po mojej stronie (oczyma wyobraźni już widziałam jak koisz ból posladków po razach Pana) a Ty taka okrutna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
joan_ka "Pan zawsze musi być tym mądrzejszym" Na wszelki wypadek zdecydowałam się być tępą - może łatwiej będę dochodzić, bez łaski Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, po chwili zastanowienia-mimo wszystko wolnej ręki w kwestii orgazmów nie lubię mieć. Jednak zupełnie inaczej smakuje, gdy Pan ma w tym czynny udział...albo gdy zezwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
Ja, mam na razie przerąbane, więc chętnie bym się skusiła bez łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaska...hmm, nigdy o tym nie myślałam w ten sposób...dla mnie to coś bardzo naturalnego, że to On decyduje, także (czy przede wszystkim) o moich orgazmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
To, może jeszcze nie byłaś rozjuszona tak, żeby się przekonać, że może to być łaska. Pozdrawiam. (Przynajmniej spać pójdę teraz grzecznie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusiu, odpowiem na Twoje pytanie: co do wieku idealna suka musi być znacznie młodsza od Pana, co w naturalny sposób dodaje smaku takiemu układowi dla obu stron. Co do ubioru, nie może odróżniac się od innych - jest suką tylko dla mnie. Co do zachowania - suka jest własnością Pana, całą sobą służy Panu i tak ma się zachowywać. Musi być całkowicie zdominowana i oddana emocjonalnie, psychicznie i dopiero na końcu fizycznie. Ma być suką swego Pana w każdej chwili, a nie tylko w trakcie sexu. Co do IQ, o którym rozmawiałyście, to inteligencja tylko może pomóc w byciu dobra suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Ty taka okrutna?!" Jo-Ja?? Okrutna?? Mówiłam przecież, że ja bym biła słabiej. Moje razy to jak pieszczota ;) A tak poza tym to ja lubię jak moje jest na wierchu (nie wiem na ile to pasuje do uległej suki :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×