Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Claudiiaa

zdradziłam mojego bogatego faceta...

Polecane posty

Gość Claudiiaa

mój B. pochodzi z dość bogatej rodziny.. jego mama jest sędziną, a tata wykłada prawo na uniwersytecie, mój chłopak też własnie studiuje prawo na drugim roku(ma w tym roku 21lat, zaczął chodzic do szkoły rok wczesniej niż wszyscy, ja bede miec 20). własnie kończe technikum, moi rodzice nie są tak bogaci jak jego.. i wydaje mi sie, że to jest powód, z jakiego on sie mnie wstydzi. jestem b. ładna, ale on nie chce mieć ze mną żadnego zdjęcia na NK. kiedyś chciałam dodać na swoim koncie zdjęcie z nim, ale się nie zgodził. w zasadzie odpowiada mi związek z nim, bo jest dobrym facetem, ma super auto (Audi TT), ale wkurwia mnie jego głos.. piskliwy jak u baby. ostatnio spotkałam się z kolegą i tak jakoś wyszło, że po prostu zaczęliśmy się całować - od zawsze mu sie podobałam i wiedziałam o tym. teraz jakos ja też zaczęłam chyba do niego coś czuć.. zamierzam trwać w związku z moim facetem i zdradzać go z kolegą, do którego czuje większą chemie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś tam w świecie ..
no i ok ,. tylko wiesz .. guma na łeb ! bo wtopić łatwo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiiaa
właściwie do zdrady skłoniło mnie to, że czuje się niedoceniana.. fakt, ze on się mnie wstydzi, ogromnie zaniżył moją samoocene.. bo inni faceci twierdzą, że jestem super laska, mam ekstra figure, ładną twarz.. a on nie chce mieć ze mną zdjęć na nk tylko dlatego, ze moi rodzice zarabiają mniej niż on... w takiej sytuacji zdrada staje się ogromnie podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiiaa
*tzn. mniej niż jego rodzice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja jednak
a moze jemu nie zalezy twoje oblicze tylko dusza i inteligencja a po twoim wpisie sadze ze daleko ci do poziomu jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina 49 Białystok
może nie odbywaj z nim stosunków dopochwowych, bo w ciaże mozna zajsc próbuj analnie (tylko wtedy staraj się od razu "wypierdzieć" spermę, bo przeleje się do pochwy) albo do ust pobieraj,ale tutaj to najlepiej połknąc, chyba ze on jat cebóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiiaa
to nie jest prowo :o on poważnie sie mnie wstydzi.. :( tylko nieliczni nasi znajomi wiedzą, że jesteśmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada z powodu braku wspólnego zdjęcia na naszej klasie... Kurwa, 3/4 populacji (korzystające z gówien a la nasz szkapa) można swobodnie rozstrzelać. Nie dość że wzrośnie średnia inteligencja społeczeństwa to jeszcze zmniejszy się zagrożenie efektem cieplarnianym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też urzekła
:P A nie pomyślałaś o tym -a propos tego nieszczęsnego zdjęcia na nk- że facet poważnie podchodzi do swojego przyszłego zawodu, do swojej przyszłości generalnie i nie życzy sobie pokazywać się wirtualnie na prawo i lewo, tym bardziej na szmatławej naszej-klasie?? Moi przyjaciele, aplikanci aktualnie, nawet konta nigdy tam nie założyli. W pewnym sensie są osobami publicznymi i dbają mocno o swoją reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio

ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trent
Dnia 16.03.2010 o 13:54, Gość Claudiiaa napisał:

mój B. pochodzi z dość bogatej rodziny.. jego mama jest sędziną, a tata wykłada prawo na uniwersytecie, mój chłopak też własnie studiuje prawo na drugim roku(ma w tym roku 21lat, zaczął chodzic do szkoły rok wczesniej niż wszyscy, ja bede miec 20). własnie kończe technikum, moi rodzice nie są tak bogaci jak jego.. i wydaje mi sie, że to jest powód, z jakiego on sie mnie wstydzi. jestem b. ładna, ale on nie chce mieć ze mną żadnego zdjęcia na NK. kiedyś chciałam dodać na swoim koncie zdjęcie z nim, ale się nie zgodził. w zasadzie odpowiada mi związek z nim, bo jest dobrym facetem, ma super auto (Audi TT), ale w...ia mnie jego głos.. piskliwy jak u baby. ostatnio spotkałam się z kolegą i tak jakoś wyszło, że po prostu zaczęliśmy się całować - od zawsze mu sie podobałam i wiedziałam o tym. teraz jakos ja też zaczęłam chyba do niego coś czuć.. zamierzam trwać w związku z moim facetem i zdradzać go z kolegą, do którego czuje większą chemie..

związek dla kasy to stracony czas, ale baby to chciwe istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghyyjjj

No a ja nie chcę bogatego bo nie lecę na kasę,chociaż nigdy nie zdradziłam faceta ktory mnie szanował i nie zdradzę bo mam silny kręgosłup moralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×