Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Czesc dziewczynki... U mnie dzis do dupy... Czy ktos kiedys wspominal ze pracujac z eks jest latwiej bo sie go widuje...?? Moze i tak.. Ale z drugiej strony trzeba sie zmierzyc z pierdoleniem ludzi, ktorzy wpieprzaja sie w nasze zycie z buciorami, choc tak naprawde nie maja o niczym zielonego pojecia... Na koniec pracy podeszla do mnie moja przyjaciolka ( ktora wie wszystko co i jak miedzy nami bylo i jest) i powiedziala mi (tzn wyciagnelam to z niej) zebym uwazala i nie pokazywala zanadto co czuje bo gadaja, ze ja za nim latam... Kurwa co za debile... Az mnie serce zabolalo... Przeciez nic nie robilam nic w jego kierunku, zero dzialan, a tu oczywiscie ktos mi dupe za plecami obrabia... Wydaje mi sie, ze teraz, gdy dostal wyzsze stanowisko, nagle sie wszystkim przypomnialo, ze bylismy para, a do tego roznioslo sie ze mielismy impreze na ktorej oboje bylismy( a mnie nie bylo w pracy). Nie wiem o co im chodzi... Przeciez ja nawet sie do niego nie odzywam, nie robie nic... Ale oczywiscie zawsze pieprzone plotkary musza mec temat... Az stracilam zapal do wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie powinnam sie tym przejmowac, ale ciezko... Bo niedosyc ze w sercu bol to jeszcze trzeba sie zmagac z glupim gadaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula - wiadomo, że gadają a co :D Nudzi im się w pracy, wyczają że Ci jeszcze zależy no i plotki gotowe bo ze zwykłego uśmiechu zrobią zaloty itd. A może się czymś zdradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Madziula nie daj sie im niech pieprza dalej najwyrazniej maja zjebane swoje zycie wiec musza zajac sie kims bardziej ciekawszym i atrakcyjnym.....niech gadaja nawet za twoimi plecami a ty nie pokazuj ze cie to rusza dalej sie usmiechaj i strugaj durnia ze w dupie masz to wszystko podobno kobiety to niezle aktorki wiec teraz pokaz SWOJ TALENT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak- czy sie zdradzilam..? hmm chyba raczej nie... Zerkne czasami, jak przechodzi nastepuje wymiana spojrzen i tyle, nie robie nic tak namolnego zeby ktokolwiek cos przyuwazyl... Wydaje mi sie, ze moze dzis wyszlo takie gadanie przez to ze bylam na tamtej imprezie, a mialam urlop... choc to powinno ich gowno obchodzic, gdyby go nie bylo na imprezce tez bym byla... Nie wiem sama, tak sobie skojarzylam.. jutro sprobuje wyciagnac cos wiecej od kumpeli... Natalka- postaram sie nie pokazywac po sobie, ze mnie to ruszylo... choc serducho zabolalo... Musze sie chyba do jutra nastawic bojowo, dowiem sie kto to mowil i co dokladniej, wiec musze byc przygotowana na kolejna dawke informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytująca
Kim jest Aniela? Bo ja dzisiaj to już nic nie rozumiem!!! On tak od po prostu jak gdyby nigdy nic ... Cześć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytująca
Madziulek... lepiej że gadają o Tobie o nie Ty o nich!!! Widocznie coś jest na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... takie plotkowanie niczego dobrego nie wnosi tylko zamieszanie. I jeszcze widzisz... ktoś może się dowiedział, że myślisz o nim i wziął to rozchuchał do rozmiarów uganiania się. Wiem, jak plotki potrafią zranić do żywego :( Zwłaszcza gdy są z palca wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytujaca- Moze racja, lepiej ze nie jest na odwot, tylko musze to wszystko przetrawic, bo badz co badz mimo wszystko w srodku mnie ruszylo gdy to uslyszalam... Aniela to wrozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytująca Aniela to tarocistka forumowa. Ogłasza się tu odkąd pamiętam chyba na każdym topicu. Dziewczyny postanowiły zasilić jej konto :D Ja miałam skorzystać z darmowego jednego pytania ale promocja się skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak- nie wiem jak, moze i ktos sie dowiedzial, ale czy to dziwne ze mysle o nim... przeciez to moj byly chlopak, nie bylo tajemnica ze jestesmy ze soba, cos nas laczylo... Wiem, ze plotki rania, bo juz nie raz bylam tematem glupiego gadania z tego powodu ze jestem z nim... i najczesciej nie bylo to prawda... A ze nie jestem twarda to zawsze biore sobie to do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek będzie dobrze zobaczysz a czym bardziej będziesz dawać im tzn. im wszystkim do zrozumienia że się interesujesz w jakiś spoób tymi plotkami tym bardziej będą gadać w nosie mniej ich!!! no to dajcie jakiś namiar na tę Anielę - a u was jak było z tym tarotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
anna_anielaa65@wp.pl napisalam jedno probne pytanie i odpowiedziala mi dokladnie tak samo jak zaprzyjazniona o 15 lat cyganka wiec nabralam zaufania i wyslalam 20 pytan za 5 zlotych wiekszosc sie pokryla z tym co mi mowila wyzej wymieniona cyganka a na reszte zdarzen czekam:)) mam zaufanie do Anieli. Napisz jej 20 pytan i wplac jej na konto 5 zlotych podaj date urodzenia swoja i osob o ktore pytasz a numer konta sama ci poda.....podziel sie z nami wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie przejmuj się. To gadanie się kiedyś skończy a kto rozsiewa takie plotki? No ktoś kogo to interesuje a nie powinno. Lej na to. O mnie też gadali niestworzone historie... z reguły to były zazdrosne koleżanki albo chłopaki z którymi się niby coś kręciło ale koglu-moglu z tego nie było hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ... intrygujące... Spróbuję ale to muszę przeanalizować te 20 pyt. Rozumiem że muszą być konkretne nie zbyt ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Ogólne też może być z tego co wiem ;) Tylko odpowiedź też będzie ogólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak- wiem, nie powinnam sie tym przejmowac... w pierwszej chwili mnie to uderzylo, teraz zaczynam sie z tym oswajac i staram sie przygotowac na to ze jeszcze wiecej takich bzdur uslysze... Zapytujaca- ja zadalam tylko trzy pytania bo wiecej nie przyszlo mi do glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio :) No to super. 20 pytań faktycznie dużo. Jedno dwa trzy wystarczy ;) A i tak to wszystko pic na wodę fotomontaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Tak..nie sprobowalas to nie mozesz sie wypowiadac na temat wiarygodnosci Anieli razem z mama duzo wyslalaysmy do niej pytan dotyczacych spraw rodzinnych i wszystko sie zgadzalo inaczej bym jej wam nie polecila. Zapytajaca i co wyslalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam. Bo nie wierzę w te duperele to się wypowiedzieć nie mogę :D Wam nie bronię korzystać. Wasza wiara Waszą sprawą. Moja moją. Proste. Pic na wodę fotomontaż.... a wiesz dlaczego? Karty nie mogą być rozkładane 300 razy dziennie ;) Bo potem kłamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Nie to nie tak karty nie moga byc rozkladane do tego samego pytania kilka razy bo wtedy wlasnei sie buntuja i moga podac wymijajaca odpowiedz dotyczaca czegos innego. Od dluzszego juz czasu siedzie i czytam na czy polega Tarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wyślę - jutro Chce konkretnej odpowiedzi w konkretnych sprawach i wyślę tez pytanie sprawdzające wiec muszę to przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
nie Aniela juz nie proponuje tego sprawdzajacego juz chyba od razu wali sie cala 20 za 5 zlotych...i uwierz mi ze naskladasz tyle pytan ja nie zdradze ile juz pytan do niej wyslalam bo mnie TAK wysmieje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok!!! jak się zbiorę sama w sobie to może napisze. bo co tam ... przecież i tak umrę no to najwyżej mi powie? w jaki sposób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :) 100 pytań do... Też czytałam o tarocie Natalko. Wyczytałam właśnie to aby być ostrożnym, ponieważ zbyt eksplorowane mogą kłamać. Jest taki kolo w tv który rozkłada karty non-toper. Nie mogę na niego patrzeć :D Od razu widać, że jakiś nawiedzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×