Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Musze zrobic z siebie wariatke

Polecane posty

Chce wygnac z domu mojego wspolokatora, problem w tym, ze jest na umowie, ktora konczy sie pod koniec czerwca.Co zrobic aby mial mnie dosyc? Pomocy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak
chodź nago po domu i puszczaj bąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, ze on jest gorszym swintuchem.Musze wymyslic cos co moze go do mnie zrazic.Moze panowie maja jakies pomysly? :-o Co mogloby podzialac na niego w taki sposob aby go stad wykurzyc:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zrobic z siebie wariatke w intelygentny sposob :-o ale jak? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha o rany
u mnie w akademiku laski przyklejały zużyte podpaski/wkładki pod prysznicem (łazienka wspólna na 2 pokoje). Dzięki twojemu tematowi zorientowałem się, że to mógł być jakiś ukryty przekaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o rozsadne porady :) Planuje kapac sie cztery razy dziennie, moze rachunki go wykurza ;) albo zaczne zostawiac po sobie stosy upackanych garow z zlewie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede splukiwala wlosow z kabiny po kapieli oraz przestane wyrzucac smieci.Czy to wystarczajace? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzenie nago mogło by go podniecać i wcale nie chciał by odejść :D a może sprowadzaj do domu różne typki ??:D albo poproś kolegę ,żeby poudawał Twojego chłopaka (jeśli go nie masz) i żeby udawał bardzo bardzo zazdrosnego chłopaka :D tak żeby wręcz nastraszył twojego współlokatora ,że jak Cie tylko tknie to ... albo jak będzie na ciebie patrzył jak się przebierasz to ... :D może poskutkowało by :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żryj fasolkę po bretońsku, cebulę smażoną, ogórki kiszone. Puszczaj mu pod drzwiami jebiące gazy, bekaj głośno, rzygaj. ogólnie zachowuj się jak świnia, sam się wyprowadzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Mama do mnie przyjezdza na swieta na 2 tyg, ponfoirmowalam go dzis o tym, a on pwiedzial tak: ,, Ale jak to przyjezdza? :-o Mam nadzieje, ze tylko na dwa tygodnie, na wiecej sie nie zgadzam,, Chyba mu sie w glowie poprzewracalo:-o Nie bedzie mi smrodziuch zasad ustalal, razem wynajmujemy ta chate i chyba mam prawo zaprosic moja mame na tyle ile mi sie zywnie podoba prawda? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jak macie umowy
i musiałabyś się w większym stopniu dorzucić do rachunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny chamie, uwierz, ze on robi o wiele wiekszy syf niz to moje pierdzenie, rzyganie tudziez sranie i nie splukiwanie po sobie :-o Panowie wypowiadajcie sie, co moze odstraszyc faceta, co musze takiego czynic, zeby mial mnie dosyc? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypluwać po stosunku oralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa jest na dwoje, wiec nie widze problemu.Z reszta gdy podpisywalismy umowe to nie bylo mowy o zadnych gosciach, wiec teraz to rzeczywiscie zaczne robic co mi sie zywnie podoba :classic_cool: :-o Moja sytuacja jest tragiczna :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz kolegi geja?? niech poudaje zainteresowanie nim:Pmoze sie speszy:P przepraszam od razu jak kogos uraziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zmywa po sobie za kazdym razem, wiem ze wkurzaja go niezmyte gary, zaczne robic taki syf w kuchni, ze mu sie odechce :) Nie bedzie mi suka rzadzila w domu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sztucznego penisa...takiego co go sie paskiem mocuje i noś go na głowie!:D A najlepiej noś tego cale naręcze dookoła, żebyś wyglądała jak byś miała korone:P To naprawde zrobi z Ciebie wariatke!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wiesz co ten typek wyprawia w tym domu.Odkad mieszkamu razem , a bedzie juz 4 msc nie sprzata po sobie. nie wspomnie o pozostawianiu jamnikow w klozecie po rannej toalecie, pasy do zebow codzien na lustrze.Zaraz , zaraz ja tylko sprzatam w tym domu.Moglabym sie rozpisywac godzinami :-o Papier toaletowy kupil dwa razy od dwoch msc:-o a kupska to ma kto zostawiac w wc :-o nie mam zamiaru sie stad wyprowadzic, mieszkam tu o wiele dluzej niz on.Bede walczyc o to mieszkanie.Chce znalezsc kogos odpowiedzialnego na jego miejsce, ktos ktop bedzie potrafil zadbac tak jak ja o to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to musi byc coś extra!!! jego bałagan nie odstraszy na pewno . Może ten pas penis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge ja? No tyle, że ja z tymi fajfusami chodze na głowie i jednym swoim na wierzchu...ale po tym co przeszłaś powinnaś byc zadowolona:) Poza tą drobną słabością jestem idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortes fortuna adiuvat
oj współczuję... a nie możesz pogadać z właścicielem mieszkania? skoro mieszkasz dłużej, to chyba masz z nim lepsze relacje niż współlokator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no sory:) Weź załatw sobie jakieś papiery, że jesteś chora na AIDS, albo inną paskudną chorobe zakaxną i zostaw je na wierzchu niby tak przypadkiem...może byc?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnfnbjgnb
widzę, że to on chce sie Ciebie pozbyć z tego mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam zdanie
szybciej wpadł na ten pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze glownym problelem jes jego palenie w domu :-o o reszcie juz nie wspomne.A wlasciciel nie ma nic przeciwko palaczom, wiec co mam zrobic? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×