Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilona skaska

Chcialabym otworzyc sklep internetowy z odzieza dziecieca i niemowleca

Polecane posty

Gość ilona skaska

Wiem , ze samo zalozenie sklepu kosztuje od 1000 wzwyz :O + zus przez pierwsze 2 lata "tylko" 300zl zamiast 700 +ksiegowa ta to nie wiem ile kosztuje ale pewnie z 200zl miesiecznie . Czy ktos z Was moze ma lub mial taki sklep ? Oplaca sie zakladanie czegos takiego? Mozna z tego jakos wyzyc? Moj Maz namawia mnie zebym otworzyla taki sklep z przyprawami bo na ciuchach dzieciecych nie zarobie a przyprawy to jeszcze nowowsc. Ale mi sie wydaje ze z tymi przyprawami to jest bagno . Dzieciece ciuszki zawsze ludzie beda kupowac a przyprawy to takie niepewne jest... 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
moze miec i za darmo naprzykład preta, ciuszki dzieciece dobrze i zawsze schdoza bo dzieci rosna, wiem bo prowadze hurtownie dziecieca, dobra ksiegowa moge ci polecic za 50 złoty, 100 przy vacie beirze, rozlicza via net, odpowiada tez na wszystkie pytania, wypelni ci druki , powie jak sie rozliczac, odradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona skaska
jak mozesz to podaj wiecej inf na mojego maila : acha261@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
masz e-maila na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intereska3
czy ja też mogę prosić o wskazówki dot. zalozenia sklepu? nadzieja9@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
ech ludzie ja dopieor raczkuje 7 miesiecy w tym biznesie jeszcze jestem mała rybka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona skaska
zalozenie sklepu----Zarabiasz juz cos czy jeszcze jedziesz po kosztach jak to niestety na poczatku dzialalnosci jest? Bo moj Maz jest do tej mozjej dzialalnosci sceptycznie nastawiony :O mowi ze na 99.9% i sie nie uda :( A w Twoim przypadku 7mcy to dlugo . Npaisz jak jest , trudno , latwo masz ruch czy dopiero rozkrecasz wszystko? Odpisz, prosze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
nie jest lekko nie bede ukrywac , narazie wystarcza zeby przezyc miesiac, oplacic wynajete mieszkanie, zus , opłaty, i nie umrzeć z głodu ;) .. sa lepsze i fgorsze miesiace... dobry był listopad i grudzien... styczen jako taki... wlutym zastój ...marzec sie kreci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdbgdb
starczy ci jeszcze na opłacenie internetu :-) więc źle nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
no to sie mieści w opłatach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona skaska
dzieki za odp 👄 napisalam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalozenie sklepu
zaraz zerkne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaiiinteressowanaaa
up up up ,podnoszę,poniewaz interesuje mnie ten temat,może ktoś mógłby mi udzielić parę wskazówek? Zamierzam się starać o datacje z up,ile mniej więcej kosztuje taki biznes? Ile trzeba wyłożyć,żeby wystartować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiola
Podobno RedCart.pl ma całkiem dobrą ofertę. Oferują niski koszt usługi, darmowe wsparcie techniczne, rozbudowaną funkcjonalność oraz brak konieczności zakupu serwera. Brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna G
Ja mam. Tylko nie bawiłam się sama, a nie mam takich znajomości. Zlecałam firmie - konkretnie Clever Agency z Poznania. Kontakt zdalny, ale bez problemu. Wszystko poszło gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektuje i szyję takie same ubranka dla mamy i córki, również indywidualne projekty i na miarę. Zapraszam na strone : mrugala.eu i do polubienia strony na facebooku :https://www.facebook.com/rmprojektant?ref=hl Współpracujemy również ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Nowość na rynku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrtss
Sklep internetowy pod potrzeby hurtowni zlecałem w http://gotoma.pl. Konsultowałem się ogólnie z programistami – freelancerami, a także z bardziej rozbudowanymi zespołami. Nikt nie dał mi tak dobrych warunków współpracy. Do tej pory korzystam z ich nadzoru technicznego. Sklep działa, obsługa wielu zamówień bez zarzutu, kontakt z programistami w zasadzie stały i zdecydowanie opłacalny. Można się w razie czego rozliczyć już po zakończeniu całego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaPati84
Słuchaj, z własnego doświadczenia wiem, że opłaca się otworzyć sklep, ale najlepiej sprzedawać coś swojego, jest się łatwiej przebić... Poza tym sklep internetowy wymaga dużo pracy. Jak już go założysz, pododajesz produkty i ustawisz grafikę (jeśli umiesz), to potem dochodzi obsługa klienta i promocja. Właśnie od reklamy zalezy, czy sklep będzie przynosił dochody. Najtrudniejsze jest pierwsze pół roku. Chyba nie masz za dużego budżetu, więc na start polecam Ci sklep na abonament. Ja mam na https://sky-shop.pl/ i nie jest wybitnie drogo,a do tego sklep działa, grafika jest ok i technicy pomagają. Mam wszystko, co jest mi potrzebny do sprzedazy. Weź i sobie załóż najlepiej sklep tesotwy, bo na początku sprawdzasz oprogramowanie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×