Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PCC-2

jaka fryzura pasuje do mej twarzy? ;) zdjęcie

Polecane posty

Gość PCC-2
help ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rob sovie tylko
grzywki takie prostej, bo znikniesz w tłumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
w prostej grzywce wygladam niczym lis ;D wiec odpada, za dziwne/za niskie czolo mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
ta druga grzywka swietna, ale myslalam raczej o krotszych wlosach.. tak do szyi, ew do ramion. Teraz mam do lopatek, takie cieniowane cuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutti fru
na lyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
swietna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie sie ukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zwrócic uwagę na ułozenie włosów...ta fryzurka wyżej swietna ale z tego co mi wiadomo to wcale nie jest prosta w ''utrzymaniu''...konieczne jest prostowanie włosów itp....wiesz niektóre na zdjęciach wyglądają na fajne i proste w ułożeniu a tak naprawde pracował nad tym sztab stylistów zeby tak wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
akurat prostowanie nie jest problemem, bo robie to codziennie ;) ale nie wiem,czy twarz odpowiednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale to bardzo włosy niszczy...moze poszukaj jakąś fryzurkę gdzie nie będziesz misiała prostowac...a moze jakas naprawde krótka zwariowana?...podobają mi się własnie takie z lekka szalone fryzury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
Ja Cie widze - buehehe ta fryzura Kukulskiej mnie przeraza ;) wygolony leb raczej nie wchodzi w gre ;) a fryzura ashley jest calkiem fajna,ale w sumie bardzo podobna mam teraz, tylko wlosy troche dluzsze. Strasznie podobaja mi sie wlosy tak mniej wiecej do szyi, ale widze nikt nie podziela mojego entuzjazmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
aha, a wlosy mam tak cholernie zniszczone (dekoloryzacja x2), wiec sciecie to jedyna sensowna opcja. I oczywiscie pelna regeneracja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię widzę
Mnie się podoba fryzurka Kukulskiej, lubie takie szalone fryzury, ale sama też bym się tak nie ścięła . Może wkleisz jakies zdjęcie z fryzura o ktorej mowisz ? http://www.zeberka.pl/img/cam/bob.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Cię widzę
No fryzurka fajna, powinna Ci pasować raczej ;) Tylko nie katuj tak wloskow prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
Fryzura Kukulskiej jest strasznie niekobieca, chcialabym raczej jakies proste ciecia, bez udziwnien ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki małsss
mi tez sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCC-2
jjv.m - o czyms tego typu myslalam - super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
Fryzura Kukulskiej jest odważna i mi się podoba choć sama bym się tak nie ścięła, ale to dlatego, że sama mam długie wlosy i jestem fanką długich wlosow :) Nie zdecydowalabym sie w ogole na tak krotkie ciecie, jak z tego ost. zdjecia, dla mnie tak krotkie wlosy sa niekobiece rowniez, tym bardziej ze nie zawsze jest czas na ukladanie ich i wtedy to juz w ogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
a w ogole to na tym zdjeciu niedokladnie widac ksztalt twojej twarzy . p.s. o wlosy trzeba dbać, spalic je b. latwo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×