Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Straszne nerwy i tabletki anty. Myślicie, że zmiana pomoże?

Polecane posty

Brałam Yasmin, od roku Cilest i po każdych to samo: straszne nerwy, czasem przygnębienie, płaczliwość. Myślicie, że próbowanie do skutku z innymi tabsami coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
A przed pigułkami byłaś spokojniejsza? Bo ja np też miewam spadki nastroju, ale nie czuje się tak źle z tym jak przed pigułkami. Generalnie wydaje mi się, że przez pigułki stałam się bardziej opanowana jakby tak się zastanowić i szczerze porównać, więc ja się tym nie przejmuje. Ale jeśli przeszkadza Ci to tak bardzo i uważasz, że to musi być wina pigułek, to nie ma co zostawać przy cileście. Masz bardzo szeroki wachlarz rodzajów hormonów w tabletkach do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino666666666666666666
katis zmien, a najlepiej i ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi. bojabojaboja----> a jakie bierzesz tabletki? Zdecydowanie nie byłam taka przed braniem tabletek:( Ginekologa też przy okazji zmieniam, bo wydaje mi się, że powinnam dostać coś z mniejszą ilością hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
W takim razie zdecydowanie powinnaś je zmienić i właściwie to to samo powinnaś usłyszeć od ginekologa jeśli mu powiesz o złym samopoczuciu. Nie ma reguły na to, że pigułki z wyższą ilością hormonów są gorsze dla samopoczucia, bo każda kobieta reaguje inaczej na różne hormony. Ginekolog raczej nie przepisywałby pigułek, na które większość pacjentek źle by odpowiadała. Także możesz zasugerować, że chciałabyś przyjmować takie z niższą zawartością hormonów dla spokoju o własne zdrowie. A ja biorę Qlairę. Mam małe zastrzeżenia ale generalnie jak do tej pory są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×