Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niivveeaa

oddzielic kuchnie od salonu

Polecane posty

Gość niivveeaa

hej, czy w dobrym guscie bedzie oddzenie kuchnie od salonu parawanem? Nie chce stawiac scianki. Mieszkanie jest w stylu klasycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia
nie polecam połączenia salonu z kuchnią ,zdecydowanie odradzam ,tylko ścianka i drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam, miałam dość siedzenia w kuchni jak w jakimś miejscu odosobnienia, cała rodzina czy znajomi w pokoju a ja w kuchni na galerach teraz mam połączone (odzielone tylko niskim murkiem) i jestem zachwycona co do parawanu... jakos tego nie widzę, już bardziej ażurową ściankę obwieszoną roślinami zielonymi :) wiem wiem, świra mam na punkcie roślin, ale jak jest to jasne miejsce, to by wygladało świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniivveeeaa
Niestety salon musi byc z kuchnia, innej opcji nie ma. Zastanawiam sie nad tym parawanem, myslslam o jakims solidnym, drewnianym bo mieszkanie w starym stylu jest. Nie chce mi sie robic scianki bo prawda jest taka ze kuchnie i tak bedzie widac:/ szkoda mi tez miejsca na nią. Moze az tak zle by nie wygladalo? ;) ekrany na szynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniivveeeaa
brzmii interesujaco:) sprobuje zatem cos znalezc w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Tak-np.przesuwanymi drzwiami ze szkła np.matowego ,kremowego.Swietna sprawa przy dużym gotowaniu ,czy smażeniu .W całkiem otwartej kuchni przeszkadzają mi dochodzące do salonu hałasy z kuchni a tak zasuwasz drzwi i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniivveeeaa
tylko ze moje mieszkanie ma 3 metry wysokosci, poza tym scianke, parawan moge zamontowac tylko do polowy dlygosci kuchni. Można ja zaslonic jednynie czesciowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyby to świetny pomysł. zależy na jaką szerokość, bo możesz np. dać 2-3 przesuwane skrzydła z czego 1 szkło mleczne a 2 drewniane. masz dużo możliwości. tafle nie mogą być za duże więc na dłuższy odcinek trzeba by je podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_u_l_a
Może tu znajdziesz jakąś inspirację: http://okuchnia.paclan.pl/ Albo pokaż swoją kuchnię, ktoś zawsze coś doradzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup bukiet tulipanow
ja mam oddzielona kuchnie murkiem takim do polowy wysokosci i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza w
dlaczego chcesz na siłę oddzielać ? Może lepiej postawić jakiś blat, przy nim barowe krzesła - tym samym wydzielisz funkcyjnie te 2 pomieszczenia, a nie zrobisz nienaturalnej przegrody... Szczególnie, że taka kuchnia z salonem, może świetnie wyglądać: http://bit.ly/8m2kr3 - zobacz sobie na przykład ten projekt - po co tam cokolwiek oddzielać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnivea
chce oddzielic dlatego, ze meble w kuchni sa tandetne, a w salonie marza mi sie antyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak postawisz jakies drzwi
na szynie przy "antykach" to dopiero będzie tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnivea
wiem, dlatego moje pytanie brzmii czy moge do tego celu wykorzystac drewniany parawan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
to spróbuj podrasować te tandetne meble kuchenne .możesz zmienic fronty ,pomalować stare drzwiczki ,zrobić przecierkę ,nakleić ramki ,wymienić uchwyty,nawet szybki.możliwosci jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarlosFan
świetne drzwi przesuwne zamówiliśmy z www.budvar.pl Doradził nam i pomógł bardzo ich specjalista, bo pod domem mamy ich punkt przy legnickiej 62 we Wrocławiu (zaraz przy kauflandzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci klasyczny narożnik meblosfera24.pl/salon/2310-naroznik-misurii.html bo parawan to średnio będzie wyglądać a tak niby klasyka ale z nutką nowoczesności i na pewno każdy mężczyzna będzie zadowolony z kanapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj na początku parawanem dekoracyjnym przetestować różne ustawienia podziału nieruchomości. Z czasem możesz sobie ewentualnie ściankę działową już na stałe wprowadzić. Parawan jest idealny do większych testów. W dobrych cenach masz na fototap.pl/parawany do tego bezpłatna przesyłka w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina34
fajnym i funkcjonalnym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, ja u siebie w mieszkaniu mam drzwi akustyczne swg120 od Sowan i spoko mi się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×