Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość atramencik123

ROTAWIRUS

Polecane posty

uhu, lżej? chyba jednak nie, bo syn kolegi wylądował w szpitali na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas2010
Dzięki za info - co do zarażania zaraz po szczepieniu to dotarłem do takich informacji, ale ciągle nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czy dziecko zaszczepione, które złapało rotawirusa, zaraża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatuś Darek
Zaszczepiłem synka jak był niemowlakiem. Teraz syn ma 3 lata i leży w szpitalu. Ma potwierdzony badaniem rotawirus. Przez 12 godzin wymiotował. Obecnie ma biegunkę. Szkoda kasy na taką szczepionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaa85
Moja córka też była szczepiona i wydaliśmy w sumie 1800 zł na te szczepienia a teraz ma 3,5 roku i leżała w szpitalu pod kroplówkami z rotawirusem. Męczyła się strasznie. no i po co te szczepienia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek nie był szczepiony i żałowałam, bo jak miał 14 miesiecy wylądowała z rotawirusem w szpitalu -odwodiony :O Ale widze, ze szczepienie niewiele daje ? Teraz zastanawiam sie czy warto na ospe szczepic ?? spedzislimy tam 4 dni, wyszedl z domu po dwoch dniach znowu cos złapał, troche sie podleczyl i znowu !!!!!!!!! dwa tyg chorowal, myslalam ze oszaleje i schudł strasznie. Lekarz pozwolil mi podać tabletkę Stoperanu ( na pól w dwoch dawkach ) i odgazowaną colę. W Jeden dzien wszytsko mineło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijaj
czy probiotyki pomagają na rotawirusy? stosował ktoś ? Warto? znajoma mi polecała acidolac i się zastanawiam czy warto kupić i trzymać na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigereska
Probiotyki zawsze warto mieć w domu. Mój mały leżał w szpitalu z powodu rotawirusów, odwodnił się. Jedyne co dostawał to oczywiście kroplówki i probiotyki. Od tego czasu zawsze w apteczce mam elektrolity i probiotyki :) Acidolac jak najbardziej, sama tez go podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy napatrzyłam się przez co przechodziła moja maleńka siostrzenica wiedziałam, że i moje dziecko zaszczepię jak tylko będzie można... o jakich kosztach mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy napatrzyłam się przez co przechodziła moja maleńka siostrzenica wiedziałam, że i moje dziecko zaszczepię jak tylko będzie można... o jakich kosztach mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertua

Probiotyki to na pewno warto mieć w domu, zawsze mam dla dziecka krople multilac, to jest synbiotyk więc bakterie jeszcze szybciej się namnażają. Nie trzeba go trzymać w lodówce, mam do niego zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×