Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

myszka123456 a skąd dokładnie jesteś? Ja uwielbiam nasze morze. Muszę pojechać minimum raz do roku bo inaczej zwariuje ;) AgnieszkaW, mam taką nadzieję że to jest powód bakterii. Przyznam, że nie przerobiłam całego forum :( Skorzystam z rady i jak będę teraz oddawać mocz do posiewu to zrobię jak radzisz. Szybciutko się podmyje i zobaczymy czy coś to pomoże. Co do usg dopochwowego to ja nie widzę problemu, żeby mąż/partner był przy nim. Ja miałam takie robione (był to 9 tc) i wtrakcie jak Juniorek się poruszał poprosiłam gin, żeby zawołał męża. Nic sie go nie krępowałam (zna mnie bardzo dobrze od tej strony ;) ) a i mąż powiedział, że nawet nie zwracał uwagi gdzie i jak mam robione usg :) Tak więc dziewczyny jeżeli tylko chcecie to Wasi panowie mogą być na usg w każdej chwili. Nie ma co się wstydzić własnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po dniu w pracy. Wszyscy już wiedzą, że rośnie we mnie Juniorek. Kierownik pogratulował, dziewczyny z działu biły brawo :D Bardzo fajnie się czułam z takimi reakcjami. Teraz tylko przekazanie moich obowiązków dziewczynie, która przejmie po mnie dowodzenie i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieta mgr
Witam, jestem studentką psychologii na UW i w chwili obecnej prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej, dotyczące myśli i uczuć, jakie towarzyszą kobietom w ciąży. Dlatego zwracam się z serdeczną prośbą do Pań, które spodziewają się dziecka, o udział w badaniu. Jeśli chce Pani mi pomóc, proszę o kontakt pod adresem magisterska@interia.eu - prześlę wówczas ankietę do wypełnienia. Chciałabym zaznaczyć, że zebrane wyniki posłużą mi jedynie do analizy grupowej, dlatego nie będzie możliwa ich jednostkowa interpretacja i analiza poszczególnych wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i proszę o wyrozumiałość za wtrącenie się do wątku:) I oczywiście bardzo liczę na odzew, każda respondentka jest dla mnie na wagę złota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) ja mam przeczucie ze to bedzie chlopak nie wiem dlaczego::) a tak chcialam miec dziewczynke;) Ale wsumie nie wazne co byle by zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJOJOOOJJJ i Wolska dziękuje za wypowiedzi- jestem wdzieczną. A na anemię najlepszy buraczek-codziennie szklaneczka i będzie ok. Nawet profilaktycznie wszystkie powinniśmy go pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mysle ze po czwartkowej wizycie u gina oficjalnie poinformuje szefowa, ze spodziewam sie dziecka :-) skoro wczoraj mimochodem juz wyszlo to nie chce by sie 'na korytarzu' od osob trzecich dowiedziala ;-) Pagi, bardzo mile przyjecie tej radosnej nowiny przez twych wspolpracownikow :-) :-) my tez nad morze jedziemy, na caly lipiec mamy zarezewowany domek, kocham polskie morze i cudne plaze w ogole nie czuje bym w ciazy byla....jedynie piersi mam wieksze i ciezkie takie, czasami brzuch na dole pobolewa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aness2
ja w tej ciąży nie mam żadnych przeczuć. w poprzedniej wiedziałam od początku ,że będzie chłopiec ,chociaż marzyłam o dziewczynce. a teraz sama nie wiem co tam rośnie:)))) Oczywiście w marzeniach znów dziewczynka ale z wróżb wychodził chłopiec.....Poczekamy ....zobaczymy. Miłego dzionka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolska tak sobie czytam ale chyba mi nic złego nie grozi skoro ja mam ARH- a mój facet 0RH-. Obydwoje jesteśmy "ujemni" więc konfliktu nie będzie... niestety w jego rodzinie są dwa przypadki z konfliktem serologicznym i ma dwie chore siostry. Dzięki bogu mój partner odziedziczył krew po mamusi i jest ujemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!mi wczoraj wieczorem głowa pekała....i dzis od rana tez boli:(....masakra....pojde zaraz na spacer moze mi przejdzie.....a jak tam u was samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny nie ma co się zamartwiac - ZACZYNAMY ZABAWE :-) dopisuję do tabelki rubryczkę PŁEC ..wpisujmy nasze odczucia :) a jesli nie macie przeczuć to marzenia :-) potem po usg polowkowym dopiszemy plec "lekarską" a po porodzie zobaczymy co się sprawdziło ;-) NICK/wiek TERM POR Z OM DATA PORODU DZIECI PŁEC przeczucie 1. MYSZKA123456/27.....1/12.....?..... w drodze/ 2.Zosia80/30.....2-4/12.....?.....wkrótce/ 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5/12....?....wkrótce/ 4.STAKATO29/29..... 5/12.......?....1 córka (3)/ 5.BOTHA/23......6/12....... ?.....1 córka(3)/ 6.LAPORUSHI24/27.......7/12......?.....wkrótce 7. IZYDO/34......8/12.......?....2synóW(8i5)/CÓRKA :-) !! 8.AGNIESZKAW/23.........5/12......?......wkrótce/ 9.ANULA1000/25.......10/12......?.......1 synek(5)/ 10.PADLINKA/29.......10/12......?......2córki(3i6)/ 11.MAMALOVESME/26.....10/12....?.....1córka(1,5)/ 12. lidka87/23.............11/12.......?.....wkrótce/ 13. NIANIA30/30.....12/12.....?......1 synek(5)/ 14.Relissys/32......13/12......? ......wkrótce/ 15.DZOANA/28.....14/12...?......wkrótce/ 16.Kamyskaa/23.....15/12...?...wkrótce/ 17.MAMMMA80/30...15/12.....?......1 córKa(2)/ 18.WOLSKA/29.....15/12......?......1 Aniołek/ 19.LIJONKA/22.....15/12......?. ....1 córka/ 20.Excella........?...18/12..... .?.....?/ 21.asiulka 1981/28...19/12.....?....2 aniołki/ 22.tośka24/27...24/12......? ....1synek(2i3m)/ 23. łe rety/25.......17/04.....?.. ..wkrótce/ 24. Malin_xxx/32....27/12....?......syn-(3)/ 25. Wiewióra80/30.......30/12..........SYN(8)/ 26.Kinga30/28.......02/12......?. .......wkrótce/ 27.gosienka986/23.....04/12.......?.....wkrótce/ 28.agus878/23....10/12.....?...wkrótce/ 29. ewika26/26......18/12..?..... ...syn(3)/ 30. aness2/36.....18/12..?.....2 synów15 i11/ 31. Agneste/39.....24.12.......?...1córka ,1syn/ 32. AAkotl/25.....08/12.....?...w drodze/ 33.goska2010/20....03/08......?.....w drodze/ 34. PAGi/30....06.12....?. ...w drodze/ 35. Natalka1234/21....24.12....?... .w drodze/ 36.Madziaaaa2010/20...... 18.12 ....?....w drodze/ 37. ABINIA/36....20/12.....?...2 maluchy w drodze/ 39. SELENEA/30.....10/12......?.. .w drodze/ 40. Kasia/20......27.12.....?......w drodze/ 41.Asia/24.......24.12......?.... syn Aniołek/ 42.Aneczka1981/29....15.12.....?...w drodze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zebysmy 4o razy nie wklieły tabelki i nie zasmiecały forum to napiszcie swoje odczucia a ja uzupełnię tabelke i wkleję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marnie..czekam aż mi przejdą mdlosci..jeszcze kolo 2 tygodni tylko :) Z tym tetnem to nie moglam znalezc usg moich lasek, jescze dzis poszukam.ale chyba wolalabym jednak trzecią corcię :) a zanosi sie na chlopca..eh byle zdrowe :P laski ze wstydem przyznam ze dzis zalozylamspodnie ciazowe..taki brzuch wzdety mialam :P kurcze..pocieszające ze sa na mnie luuuzne :) moze uda mi sie w nich przechodzic do konca, bo ciuchy ciazowe sa jednak drogie ah ah ciezko mi sie skupic dzis :( jakos tak sennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka, wiem co czujesz, ja to samo z migrena miewam :-( od czasu masazu - chodze na taki specjalny, skierowany wlasnie na bole migrenowe, raz mnie lekko zaczela cmic glowa i bol SAM przeszedl....jeszcze nigdy mi sie to nie zdarzylo!! zawsze musialam brac prochy by przegnac bol a teraz... jak reka odjal :-) jesli tylko masz mozliwosc to szczerze polecam! trzeba oczywiscie zaznaczyc ze jest sie w ciazy, wtedy, nie lezysz ani na brzuchu a ni na plecach a masazysta mniej 'pary' wklada w to masowanie ;-) ten do ktorego ja chodze jest po AWF, jego gabinet oferuje tez specjalne masaze dostosowane dla kobiet ciezarnych, by plecy nie bolaly, pomaga tez na opuchlizne...w pozniejszych miesiacach ciazy naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo, no to zaczynamy! :-D u mnie DZIEWCZYNKA 🌻 padlinko, ja wrocilam wczoraj do domu po calym dniu w jeansach i powiedzialam never ever!! tak mnie w pasie cisnely uhu hu i tez mi przeszla tak mysl przez glowe, a moze by w ciazowe jeansiki wskoczyc?? ale bede musiala kupic :-( bo te poprzednie to kupilam w 5 miesiacu i juz duuuza bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WSZYSTKIM PODOBA MI SIE TA ZABAWA PLEC- PRZECZUCIA, ja mam male przeczucie... nie chce zapeszyc ale mysle ze to boy :) wpisuje wiec... co do przeczucia to bierze sie z tego ze ta ciaza przebiega zuuuupelnie inaczej niz poprzednia, nie wiem czy to ma jakis znaczenie.... NICK/wiek TERM POR Z OM DATA PORODU DZIECI PŁEC przeczucie 1. MYSZKA123456/27.....1/12.....?..... w drodze/ 2.Zosia80/30.....2-4/12.....?.....wkrótce/ 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5/12....?....wkrótce/ 4.STAKATO29/29..... 5/12.......?....1 córka (3)/ 5.BOTHA/23......6/12....... ?.....1 córka(3)/ chlopiec❤️ :D 6.LAPORUSHI24/27.......7/12......?.....wkrótce 7. IZYDO/34......8/12.......?....2synóW(8i5)/CÓRKA !! 8.AGNIESZKAW/23.........5/12......?......wkrótce/ 9.ANULA1000/25.......10/12......?.......1 synek(5)/ 10.PADLINKA/29.......10/12......?......2córki(3i6)/ 11.MAMALOVESME/26.....10/12....?.....1córka(1,5)/ 12. lidka87/23.............11/12.......?.....wkrótce/ 13. NIANIA30/30.....12/12.....?......1 synek(5)/ 14.Relissys/32......13/12......? ......wkrótce/ 15.DZOANA/28.....14/12...?......wkrótce/ 16.Kamyskaa/23.....15/12...?...wkrótce/ 17.MAMMMA80/30...15/12.....?......1 córKa(2)/ 18.WOLSKA/29.....15/12......?......1 Aniołek/ 19.LIJONKA/22.....15/12......?. ....1 córka/ 20.Excella........?...18/12..... .?.....?/ 21.asiulka 1981/28...19/12.....?....2 aniołki/ 22.tośka24/27...24/12......? ....1synek(2i3m)/ 23. łe rety/25.......17/04.....?.. ..wkrótce/ 24. Malin_xxx/32....27/12....?......syn-(3)/ 25. Wiewióra80/30.......30/12..........SYN(8)/ 26.Kinga30/28.......02/12......?. .......wkrótce/ 27.gosienka986/23.....04/12.......?.....wkrótce/ 28.agus878/23....10/12.....?...wkrótce/ 29. ewika26/26......18/12..?..... ...syn(3)/ 30. aness2/36.....18/12..?.....2 synów15 i11/ 31. Agneste/39.....24.12.......?...1córka ,1syn/ 32. AAkotl/25.....08/12.....?...w drodze/ 33.goska2010/20....03/08......?.....w drodze/ 34. PAGi/30....06.12....?. ...w drodze/ 35. Natalka1234/21....24.12....?... .w drodze/ 36.Madziaaaa2010/20...... 18.12 ....?....w drodze/ 37. ABINIA/36....20/12.....?...2 maluchy w drodze/ 39. SELENEA/30.....10/12......?.. .w drodze/ 40. Kasia/20......27.12.....?......w drodze/ 41.Asia/24.......24.12......?.... syn Aniołek/ 42.Aneczka1981/29....15.12.....?...w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka Ok :-) pozbieram jeszcze parę wpisów i uzupełnie ! Z takim tętnem to na bank leniwy facet ;-) Dziewczynki nie wprowadzajmy nerwowej atmosfery jesli któras nie dostała odpowiedzi :-) jest nas 40 bab - trzeba się przebijać !!! Ja jestem z Warszawy i polecam bardzo dr. Roberta Makowskiego. Połoznik , który pracuje lub pracował na Zelaznej, przyjmuje chyba od 10 lat na prywatne USG na Łuckiej 18 lik 1801 tel: 22 654 24 64. USG kosztuje co prawda 200 zł ale myslę , ze warto wydac na te 2 priorytetowe między 11 a 13 tyg i pozniej połówkowe. Tu są opinie o nim: http://www.znanylekarz.pl/19005/robert-makowski/ginekolog/warszawa a ja to pojadę do Łodzi tak myslę...do dr. Dudarewicza m- on jest genetykiem ...ale mną się nie sugerujcie bo ja mam lekką paranoję po mojej kuzynce i mam 35 lat, wiec powinnam myslę nawet prenatalne badania zrobic... http://www.znanylekarz.pl/17242/lech-dudarewicz/ginekolog/lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam robie próby ;) :) ;} :> :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się robi inne miny niz te dwie, trzy które umiem ha, ha..moze ktos mnie poinstuuje ? ;) :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo, dopisz proszę moje przeczucia. Co prawda nie mam wcześniejszego doświadczenia ponieważ to moja pierwsza ciąża i nie mam porównania ale gdzieś tam mam przeczucie, że chłopak :D Zobaczymy na ile się sprawdzi ten mój siódmy zmysł ;) A co do przybierania na wadze to u mnie raczej bez zmian. Zaczął się właśnie 10 tc. Wczoraj w pracy wszyscy mówili, że nic nie widać, wręcz chyba schudłam. Kazali mi się pokazywać ze wszystkich stron ;) A jak jest faktycznie z tą moją wagą sprawdzę w czwartek. Sama sobie wymyśliłam, że od momentu kiedy się dowiedziałam o ciąży ważę się w czwartki co dwa tygodnie. Tak sama dla siebie :) Póki co mieszczę się w normalnych dżinsach, nawet są luźniejsze niż kiedyś na tyłku. Brzuszek troszkę, minimalnie wystaje ale prawie nic nie widać. To raczej jakieś malutkie sadełko ;) Jeszcze się zapinam i nie mam ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Padlinka dzięki :-) ...teraz to ja mogę zaszalec :D , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja sama nie wiem jakie mam przeczucie:) czasami wydaje mi się, że dziewczynka, a czasami wręcz jestem pewna, że chłopak:) mam jedno i drugie i powiem tak: dziewczynkę lepiej się wychowuje ( to tylko moje odczucia), mniej choruje, szybciej się rozwija :) a chłopiec jest bardziej delikatny :) jak to mówią faceci mają w życiu lżej:D więc mógłby być chłopiec, ale znowu jak patrzę na te cudne ubranka dla dziewczynek, to marzy mi się dziewczynka:D 21 lat temu to kupowałam pampersy na sztuki:D hahahaha tak mi się jakoś skojarzyło :) AgnieszkaW ja na razie zrobię test PAPPA a potem zobaczymy:) muszę i jestem dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze, to nie jest moja pierwsza ciąża, urodziłam dwoje silnych , zdrowych dzieci, wiec tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Agneste..to co Ci kochana wpisac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo napisz, że DZIEWCZYNKA ❤️ Padlinka przez ten link to my teraz wszystkie będziemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Odnośnie tętna, moja córcia miała 160, jeśli to coś pomoże:) Równiutko rok temu mierzyła 1,6 cm:) Ale ten czas zasuwa! Pozdrowionka dla Was wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha no zaczyna się zgadzac z tym tetnem :) cholerka ze tez nei wiem gdzie wadziłam te usg moich dziewczyn 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka87
Marzy mi się synuś ale jakos na 90% jestem przekonana, że mamy córeczke. Mój mąż też jakoś twierdzi, że Madzia jest w brzuchu i koniec. Tetna niestety nie ma na moim usg wiec strzelam w ciemno zupełnie. Zawsze chciałam mieć synka ale wcinam rybki co podobno wróży dziewczynkę no i uroda znika mi z każdym dniem, więc... wpiszcie prosze córeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×