Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

mi juz zgaga przeszla, jak najbardziej mozesz pic miete mi pomagala co prawda na krotko ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata czerwona, witaj! :-) pewnie ze mozna pic miete :-) ja tez pije wieczorami lubie tez melise z gruszka lub pomarancza mi na zgage nic a nic nie pomagalo :-( co za cholerstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/wiek TERM POR Z OM DATA PORODU DZIECI PŁEC przeczucie 1. MYSZKA123456/27.....1/12.....?..... w drodze/ 2.Zosia80/30.....2-4/12.....?.....wkrótce/dziewczynka 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5/12....?....wkrótce/ 4.STAKATO29/29..... 5/12.......?....1 córka (3)/ 5.BOTHA/23......6/12....... ?.....1 córka(3)/ chlopiec 6.LAPORUSHI24/27.......7/12......?.....wkrótce 7. IZYDO/34......8/12.......?....2synóW(8i5)/dziewczynka 8.AGNIESZKAW/23.........10/12......?......wkrótce/ chłopiec 9.ANULA1000/25.......10/12......?.......1 synek(5)/dziewczynka 10.PADLINKA/29.......10/12......?......2córki(3i6)/chło piec 11.MAMALOVESME/26.....10/12....?.....1córka(1,5)/ 12. lidka87/23.............11/12.......?.....wkrótce/dziewczynk a 13. NIANIA30/30.....12/12.....?......1 synek(5)/ 14.Relissys/32......13/12......? ......wkrótce/ 15.DZOANA/28.....14/12...?......wkrótce/ 16.Kamyskaa/23.....15/12...?...wkrótce/ 17.MAMMMA80/30...15/12.....?......1 córKa(2)/ 18.WOLSKA/29.....15/12......?......1 Aniołek/chłopiec 19.LIJONKA/22.....15/12......?. ....1 córka/ 20.Excella........?...18/12..... .?.....?/ 21.asiulka 1981/28...19/12.....?....2 aniołki/ 22.tośka24/27...24/12......? ....1synek(2i3m)/ 23. łe rety/25.......17/04.....?.. ..wkrótce/ 24. Malin_xxx/32....27/12....?......syn-(3)/dziewczynka 25. Wiewióra80/30.......30/12..........SYN(8)/ 26.Kinga30/28.......02/12......?. .......wkrótce/ 27.gosienka986/23.....04/12.......?.....wkrótce/dziewczy nka 28.agus878/23....10/12.....?...wkrótce/ 29. ewika26/26......18/12..?..... ...syn(3)/ 30. aness2/36.....18/12..?.....2 synów15 i11/ 31. Agneste/39.....24.12.......?...1córka ,1syn/dziewczynka 32. AAkotl/25.....08/12.....?...w drodze/ 33.goska2010/20....03/08......?.....w drodze/ 34. PAGi/30....06.12....?. ...w drodze/chłopiec 35. Natalka1234/21....24.12....?... .w drodze/ 36.Madziaaaa2010/20...... 18.12 ....?....w drodze/ 37. ABINIA/36....20/12.....?...2 maluchy w drodze/ 39. SELENEA/30.....10/12......?.. .w drodze/ 40. Kasia/20......27.12.....?......w drodze/ 41.ASIENKA23/24.......24.12......?.... syn Aniołek/dziewczynka 42.Aneczka1981/29....15.12.....?...w drodze 43.herbata czerwona/26....6.12...?...w drodze/chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjęcie do grona co do zgagi to na malutką pomaga mi jedzenie migdałów i czasem rumianek widziałam że kazda z was cos pisała o sobie, to przedstawie sie, jestem młoda męzatką, pracuję, skonczyłam niedawno studia ale coraz gorzej sie czuje w pracy, stras i ten zapach (wytwórnia perfum), lekarka mówiła mi ze jak cos to na zwolnienie, ale jeszcze zobacze jak sie bede czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię czerwona herbato:) ja uwielbiam miętę, a zgagę mam przeważnie pod wieczór:( nie zawsze, pewnie zależy co zjem:) a ja wczoraj pojadłam młodych ziemniaczków z koperkiem, kalafiorka i maślanka:) mniam:) tylko po tym kalafiorze znowu moje "bączki" się uaktywniły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste ... ale mi robisz ochote na kalafiora, mam cała główke w lodówce, chyba jak wróce do domku to zrobie na obiadek, z bułka tarta i solą mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Herbata :-) zaraz Cię dopiszę !! my wpisujemy na razie nasze przeczucia co do płci :-) a ja mam młode ziemniaczki z koperkiem, młodą kapustkę i mielone...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowione, dzis na kolacje kalafior z ziemniakami i maślaną :-D dziekuje za inspiracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten kącik kulinarny to znowu głodna jestem:P podjadam winogronka:) byleby do 15, ech, mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie wczoraj było plamienie (w sumie razy dwa) i rano też raz. Noc nieprzespana, nerwy i strach. Rano od razu poleciałam do lekarza. Obejrzał, zrobił usg i stwierdził, że wszystko w porządku. Trochę mi ulżyło,ale staram się nic nie robić i jak najwięcej leżeć. Najgorsze, że na drugiej kanapie leży mąż ze złamaną nogą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakies sposoby na ból głowy od wczoraj mi nie przechodzi :O masakrycznie mam juz dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióra80 no to dobrze, że wszystko ok:) oszczędzaj się ile możesz. padlinka mnie ból głowy przechodzi po hipoterapii:) ale wiem, ze nie każdy ma możliwość przytulić się do cieplutkiego konika:) czasami ból głowy jest spowodowany jest ciśnieniem w gałkach ocznych, wtedy najlepiej przyłożyć zimny okład na oczy, ja mam takie żelowe okulary, wkładam do lodówki i na oczy, działają cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneste :( w pracy nie moge sobie nic klasc na oczy..musze caly czas wlepiac sie w monitor :( A konia zadnego tez w okolicy nie mam 😭 Wiewior--ciesze sie ze jest ok :)buziaki dla Ciebei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy macie duszności? Od południa jakoś jest mi dziwnie tak słabo się czuje. Dzwoniłam do lekarza ale powiedział, że to normalne. Denerwuje się.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim,u nas powolutku,też już nam leci 10 tc,w przyszły piątek usg. Mdłości też mam troszke mniej,za to piersi tak jak Wasze-mega tkliwe. W związku z tym co pisałyście-tętno maluszków a płeć-sprawdzałam tętno swojej małej z życia płodowego i nie potwierdzałoy to tej teorii, też miała zawsze ok. 140 na min czyli na chłopca... Przy córeczce miałam cały czas przeczucie,że to chłopczyk,nie sprawdziło sie...teraz sama nie wiem,śniło mi sie raz ,że dziewczynka i chce drugą córcie-ale może znowu wyjdzie na przekór ;) W każdym razie imie dla dziewuszki jest ,dla chłopca jeszcze niepewne. Co do mięty w ciąży to cos mi sie wydaje,że nie wolno ,nie wiem czy chodziło o picie jej litrami czy sporadycznie...w każdym razie miłośniczkom mięty radziła_ym się doorientować w tym temacie. A ja mam też pytanie z cyklu wolno czy nie wolno w ciązy- też pewna nie jestem-czy depilacja woskiem u kosmetyczki jest dozwolona? Może wiecie akurat...a do wizyty u lekarza jeszcze troszke mi zostało.A wogóle jest ktoś z Gdańska?Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióra80 ..równiez się cieszę że wszystko dobrez, głowa do góry mammma80 ...co do miety to własnie mi znajoma dzis mówiła że nie powinno się pić zbyt duzo, poleciła mi dwa razy w tygodniu a co do depilacji woskiem, to własnie wczoraj byłam u kosmetyczki i powiedziała mi że nie wolno bo pękaja naczynka itd ale mam ochote na placki ziemniaczane :) choc wiem ze bede miec pózniej zgagę, dzwoniłam do meza i ma kupic młodych ziemniaczków to zrobie na obiadek i zupke do tego :) aha mam pytanie dlaczego lekarka zaleciła mi spać na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko, lekarka zalecila Ci spac na b_rz_u_ch_u ??? co do miety - jutro ide do swego lekarza - zapytam :-) ja lubie wszystko sprawdzac naukowo ;-) swojego gina o wszystko pytalam jak to jest z tymi zabobonami typu - nie wolno podnosic rak wysoko do gory, chodzic po schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj miałam placuszki ziemniaczane... :) mniammmm....... Ale mi narobiłyście smaka z tymi młodymi ziemniaczkami i kalafiorem... już ślinka mi cieknie... chyba jutro sobie zrobię :D Agneste - u mnie takie USG(przezierność) kosztuje 200 zł - idę 21.05. Pagi - mieszkam w Gdyni i nigdy bym się nie wyprowadziła :D Zosia80 - Białogóra - śliczne miesjce, polecam jak najbardziej, cisza spokój można wypocząć :D Wczoraj byłam u mojej lekarz ogólnej pokazać się z moim zbyt wysokim ciśnieniem... powiedziała, że raczej całą ciążę przesiedzę na zwolnieniu. Mam nadal mierzyć je 2 razy dziennie i zapisywać :/ Dała mi skierowanie na badania (znów krew i mocz, jakieś elektrolity i jeszcze coś) no i mam sobie zrobić EKG. Moje biedne żyłki - nie dość, że przy pobraniu krwi szukają mi ich( przeważnie do 3 razy sztuka) to znowu będą mnie molestować :/ Jurto 13... idę pokozać się do mojego ginia z zalecieniam lekarza ogólnego... A co do piersi - też mam nabrzmiałe, tylko ja nawet przed ciążą mogłam pochwalić się dość obfitymi kształtami ;) Teraz się śmieję, że niedługo zamiast stanika będę nosić 2 berety i metr gumki :D Padlinka - mnie wczoraj też strasznie głowa bolała, może coś z ciśnieniem atmosf? Jak cię będzie mocno boleć to weź Paracetamol - mi lekarz powiedział, że on jest bezpieczny... ale brać rozważnie i tylko w razie potrzeby :) A co do płci to moje babcia mówi, że to chyba chłopak będzie - a ja myślę o Dziewczynce :D Ależ się dziś rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka123456 ... ale mnie rozbawiłas tym biustem, beretami i gumką, opowiem dzis mojej znajomej ona ma ten sam problem :) ja uciekam do domku spróbuje Was znaleść w domku na laptopie i bede czytac na bieżaco, fajnie miec kogos kto przezywa to co ja u mnie w Bełchatowie to USG kosztuje 120zł ide za dwa tygodnie, u dobrego lekarza miłego dnia kobietki i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miło sobie Was poczytac w to paskudne deszczowe popołudnie w pracy ;-) jutro 13- brrrrr....zaczyna mnie bolec brzuch i łapac stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo nie martw się wszystko napewno bedzie ok. Wiewióra dobrze że oszłaś do lekarza z tym plamieniem nie wolno nic lekceważyć Ale szalejecie z tym jedzeniem, takie smakołyki ze ho ho. tylko nie chce mi sie robić. Mój Wojtuś dalej charczy i okropne kaszle, kurcze długo moze zapalenie płuc sie trzymać. po nim nie widać żeby był taki chory, bawi sie rysuje, teraz bawi sie motorem i jeździ tak pierdząc wokół stołu :) Moj poród wspominam też miło, ale ja miałam cc. na 4 dobe byłam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata czerwona - po prostu tak się złożyło, że 13 dużo z nas grudniówek idzie na wizytę do ginia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ale u mnie chyba zbiera się na porządną burzę, zrobiło się ciemno, wieje i zaczyna grzmieć :/ jestem sama w domu i się boję :/ nie lubię burzy :/ Ale mnie naszła ochota na frytki z duuuuuuużą ilością keczupu włocławek :) hehhehe....i co ja mam teraz biedna zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro 13!! nasz sadny dzien :) na ktora macie wizyte??? moja przyjmuje od 12 i po 11 juz tam bede i zajme sobie kolejke!! Byle byc wczesbiej i wiedziec ze wszystko jest juz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroliness
Witam:) nazywam się Alina Myk i jestem studentką III roku Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę prace badawczą o cięciu cesarskim i porodzie normalnym. Potrzebuję aby kobiety ciężarne wypełniły krótką ankietkę. Serdecznie zapraszam i Dziękuję:) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/41118/1porod-normalny-czy-ciecie-cesarskie-preferencje-kobiet-ciezarnych-na-podstawie-ich-wiedzy-i-opinii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Po pierwsze chcę powiedzieć ze bylam dzis u gina i mam tętno 165 więc tym bardziej obstawiam dziewczynkę no ale zobaczymy Poza tym miałam już 4 usg dowcipne i za każym razem był mąż. Lekarka bardzo się cieszyła, że tatuś tak się interesuje i nie mieliśmy z tym żadnego problemu:) Polecam. Ja też jestem z tych co o wszystko pytaja mi kazali unikać mięty ale za to dzis pytałam o noszenie rajstop i nie ma przeciwskazań. Zazdroszczę wam apetytu, u mnie nadal całkowity jego brak, nie mam ochoty na nic, a w poniedziałek mój organizm zwrócił absolutnie wszystko nawet leki i folik:( ale może się odmieni. Dzięki za info o szpitalach, też słyszałam dużo dobrego o Madalińskiego i go rozważam dla mnie św. Zofia to masówka ida na ilość ostatnio, a nie na jakość. Zastanawiam się nad Inflandzką, juz teraz się reklamuje że jednoosobowe sale porodowe za free i będzie pięknie odremontowana. Dwa razy juz tam leżałam i naprawdę byłam zadowolona. Tam bym miała najbliżej, no bliżej mam tylko Karową ale tam nie chce, też słyszałam ze tam najlepiej rodzić TYLKO jak są problemy. Podobno tak sie specjalizują w cesarkach, ze nie mają ani jednej położnej dobrej od porodów naturalnych. Witam wszystkie nowe mamy jest nas coraz więcej super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro od 8 rano bede czekać w kolejce do swojego gina... musze wstać o 7 co nie bedzie latwe :) zazdroszczę wam że macie możliwość wyboru szpitala w którym bedziecie rodzic... ja bede miała do niego az 30 km chyba ze zachciało by mi się rodzić w szpitalu w bliższej mieścinie ale są tu warunki typowo spartańskie :/ a co do dzisiejszego pięknęgo dnia... umyłam dziś na błysk samochodzik po to żeby jutro zaprowadzić go do warsztatu i mi go wybrudzą :) wiem wiem... zdolna jestem :) ale nudziło mi się poprostu :D a teraz czas się wystroić i mykam na gościnkę... miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×