Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Aaannkkaaa, a czy myślisz że urodzisz idealnie w dniu terminu porodu? Może będziesz miała takie szczęście ale rzadko się tak zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
dzieki Pegi. ale ja to z calkiem innej strony warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
przepraszam!!!!dzieki Pagi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkkaaa
teraz to rozumiem różnicę, nie wiedziałam po prostu czym to się różni... i poza tym tak na pierwszy rzut oka to pierwsza linijka w tabelce trochę się zlewa, bo ja np. myślałam że tam jest napisana "data porodu dzieci" no i z tabelki żadnych dat nie wyczytałam.... sorki za moją ciekawskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa witam mamy ten sam termin:)kurcze jakos izyda nam sie nie odzywa???ale mnie brzusio swedzi hehe rosnie....kochane no mnie tez gazy szarpia...no ale coz...musimy to jakos przebolec....wciupalam hot-dog ze statoil a zaraz odgrzeje sobie żurek z grzankami i jajkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ja jestem z Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytaj, pytaj... Po to tu jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirka86, mam rodzinkę w Markach. Mój chrzesny mieszka w Markach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ooo co za przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo może jeszcze po prostu nie dotarła do domu. Wizytę miała o ile dobrze pamiętam na 18.30. Na pewno jest wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
Pagi ale do gin. chodzisz w to samo miejsce czy gdzie inndziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dziwczyny cały dzień nie zaglądałam a tu 3 nowe strony :) co do jedzenia to ja jem od pon chłeb z żółtym serem i ogórek zielony. wkońcu dostałam zgagi wiec rano nie wiem co zjem. kilka z nas idzie 31 maja do gina, nie mogę sie doczekć i okropnie denerwuje czy wszystko jest ok. wczoraj mi piwnice zalało, tak padało u nas, dzis juz nie wiec schnie pomało, ale jak patrze co sie dzieje w tv to ryczę , tak mi zal wszystkich, dobrze ze u nas nie ma rzeki bo mój dom jest niski parterowy wiec pewnie nic by z niego nie zostało - ehh naprawde hormony mi buzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) melduje sie wieczorowa pora!! Moje piersi sa moze i wieksze ale starsznie zrobily sie zylaste i syfiaste!!!bleeee Moj wydety brzuch juz jest przez caly dzien praktycznie - jeszzce tydzien temu tylko wieczorami!! :( zakupilam sobie taki zestawik :) http://moda.allegro.pl/item1041880811_zestaw _ciazowy_s_spodnie_spodnica_rybaczki_pas.html tylko m :) ciekawe :) jak sobie radzic ze wzdeciami - moze activia!!?? otreby juz nie pomagaja!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik to se mozemy reke podac odnosnie tych hormonow!! Maskara!! Chyba zamiast mozgu mam hormony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wczoraj mi net nie działał .... no i wiecie co nadal wiem, ze nic nie wiem :( ten wczorajszy gin tez nie widział serduszka :( powiedział, ze zarodek jest, ciałko zółte małe (czyli ze dobrze, bo zarodek zywy odzywia sie ciałkiem, a jak jest duze ciałko to zle bo obumiera) no dzis idę do tego mojego rejonowego - prowadzącego - pewnie mi da skierowanie do szpitala znów :( tam mają lepszy sprzęt i musi sie wyjasnic- ta niepewnosc mnie dobija Nie martwcie się o mnie , jak nie wyjdzie mi tym razem (ten raz był niespodziewany, zaskakujący i nieplanowany) to odczekam chwilke i zaplanuję małą dziewczynke ;-) przynajmniej wiem, ze trzecia ciąża nie taka straszna, ze mozna się nawet do wymiotów przyzwyczaic a cały tród wynagrodzi malenki, słodki , skarb. Zarzekałam się wczesniej, ze nigdy przenigdy nie chce trzeciego dziecka - a teraz taka odmiana !!! Tak się do Was przyzwycziłam , ze nie opuszcze forum :D Będę po prostu grudniowka starającą się :-) Odezwę się po południu , jesli nie zostawią mnie w szpitalu ... do usłyszenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🌻 :) wczoraj mialam badanie usg- te na wykrycie chorób genetycznych, oczywiscie moj lekarz- konowal sie pomylil! wiec dzidzia byla jeszcze za 'mloda' jak mi to powiedziano zeby przeprowadzic wszystkie pomiary i mam wizyte na za tydzien :D zmierzono mi dzidzie, mierzy 4 cm i 63 mm 163 uderzenia serca na minute woohoo ;) ogolnie wszystko oki :) aha powiedziano mi ze jestem w 11 tyg i 2 dniu(wczoraj) czyli po prostu z om podali i termin na 6.12 ... musze wam napisac ze ta wizyta byla dosc wyczerpujaca, co bedzie za tydzien?? musze dodac ze ten szpital przeprowadza dodatkowe badania przy usg np przeplyw krwi od matki do dziecka i in. troche to skomplikowane, taki research robia.. ogolnie samopoczucie moje b. ok :) jadac na usg strasznie sie denerwowalam, nie wiem dlaczego! chyba za duzo na kafeterii siedzie i czytam :D musze sie troche wyluzowac hhihi ogolnie to siedze teraz i podziwiam zdjecia mojego robaczka malego, normalnie nie moge sie napatrzec❤️ pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo, wspolczuje tej niepewnosci... moze ten wczorajszy lekarz tez jakis stary sprzet ma ?! czekamy na wiesci po poludniu ja mam dzis urlop :-) bycze sie! leniwe sniadanko :-) moze mala drzemka 😴 a wieczorem sie bawie! pewnie nie za dlugo bo ok 22-23h padam jak mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo straszna jest ta niepewność, miejmy nadzieje że b edzie ok :) nic mi sie nie chce dzisiaj. leń na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo trzymam kciuki zeby jednak bylo wszystko ok:) dziewczyny dwa dni tak ciazko mi zasnac ze szok potem rano odsypiam;)nie wiem czy to na ta pogode albo cisnienie....masakra jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo czy ty jestes w 11 tyg? mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! rozumien jak musisz sie teraz czuc.. trzymaj sie!! badz dobrej mysli 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo, na pewno będzie wszystko dobrze. Jeżeli jest zarodek to i dzidzia na pewno jest. Może faktycznie facet wczoraj również miał kiepski sprzęt... Elwirka86 ja do gin chodzę tak jak napisałam u siebie, prywatnie (mój gin ma super sprzęt i jest jednym z lepszych specjalistów) a wszelkie badania krwi i moczu wykonuje w medicoverze- i za to już nie muszę płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W medicoverze w W-wie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, jak obiad rodzinny sie udal?? jak rodzice... ;-) Agneste....Padlinko.....meldowac sie kobiety!! jestem maksymalnie spiaca....ale szkoda mi czasu na sen.... kawke sobie zrobilam, choc od pewnego czasu kawa mi w ogole nie smakuje czy tez tak macie: przy szybkim, naglym wstawaniu, z krzesla np. czujecie ciagniecie w okilicy jajnikow?? kilka razy mi sie tak zrobilo, teraz uwazam i wstaje jak babcia emerytka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkkaaa
Asienka23 witaj:) ciekawe która z nas szybciej urodzi:) Ja byłam juz raz u gina, w zeszłym tygodniu aby potwierdzić ciążę, kolejną wizytę mam 7 czerwca, oprócz tego widziałam się jeszcze z położną ale oczywiście zapomniałam zadać wszystkie pytania które mnie trapią:( Może Wy dziewczyny wiecie co np. z kawą czy można ją pić w ciąży? Poza tym w lipcu szykuje mi się wyjazd nad morze i w związku z tym czy ciężarna może kąpać się w morzu bądź jeziorze? Jestem niedoświadczona w tych sprawach, a nikogo oprócz męża jeszcze nie powiadomiłam o mojej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo -- co to za ton rezygnacji w Twojej wypowiedzi ???? Musisz wierzyć ,że dzidzia zdrowo rośnie i mam nadzieje ,że juz dzis to kolejne badanie cie uspokoi i w końcu odetchniesz. a ja dzis mam lenia totalnego. Wpawdzie byłam juz ze młodszym synem u ortodonty ale zaraz po powrocie wskoczyłam pod kocyk :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Izydo , Kochanie, jeszcze moze byc dobrze .. Jednoczesnie bardzo imponuje mi Twoja postawa spokoju na ta sytuację..jestes super, silną kobietką. Sciskam mocno!! Ha! Wczoraj dokonywałam rzeczy wielkich! Zrobiłam z mezem jednak obiadek mo wymarzony hehe--zdjadlam 3 porcje, a potem zeby było ciekawie prawie wszytsko zwrocilam heheheh ale co spozylam, to moje :) Drugi moj powod do dumy--wydepilowalam sie porzadnie w koncu :D po tylu tygodniach wreszcie nie czuje sie jak yeti :P juppi Dzis mam gina. pewnie w koncu da mi skierowania na badania, jeszcze zadnych nie mialam. A potem na Robin Hooda :) nie moge siew doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste...hop hop !! my bylismy wczoraj na "czlowiek, ktory gapil sie na kozy" smieszny i z przeslaniem, by mocno wierzyc w to co sie robi :-) padlinko, gratuluje obiadku :-) tzn spozycia! ;-) co kubki smakowe przezywaly to ich :-) ja lece w koncu pod prysznic i po te szpilki... potrzebuje na wieczor :-P dobrego dnia dziewczeta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×