Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Myszka bardzo się cieszę, że z towim małym "akrobatą" wszystko w porządku :) Ciekawe co z moim brzdącem. Wizyte mam dopiero na 31 maja i też mam mieć szczegółowe badanie - nie wiem czy to genetyczne czy nie to USG ale faktem jest że do mojego lekarza na USG w celu sprawdzenia czy z dzieckiem wszysko w porządku przychodzi dużo kobiet. Szefowa już chce przyjąć do pracy kogos na moje miejsce - na zastepstwo, w razie jakbym chciała iść na zwolnienie - mam tylko podszkolić nową osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) JA TEŻ ZOSTANE MAMĄ :) TERMIN MAM NA 23 GRUDNIA :) MÓJ DZIDZIUŚ PRZYJDZIE POD CHOINKĘ:) RAZEM Z MĘŻEM STARALIŚMY SIĘ O DZIDZIE JUŻ ROK A TERAZ JESTEM W 9 TYGODNIU I 3 DNIU CIĄŻY :) MYŚLAŁYŚCIE JUŻ NAD IMIONAMI DLA WASZYCH MALUSZKÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka super ze masz juz to z glowy i z dzidzia wszystko ok:)izydo martwi mnie ta cisza!!!!!!!!!!!!! SZCZĘŚLIWA88 witam w naszym gronie...ja myslałam ze jak dziewczynka to bedzie Lil a chlopiec moze Kubus....kurcze ja mam wizyte dopiero 28 maja czyli w piatek a tak mi sie to ciagnie tak bym chciala juz wiedziec ze wszystko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY Z MĘŻEM DLA DZIEWCZYNKI CHCEMY JULIA A DLA CHŁOPCA JA BYM CHCIAŁA ARTUR A MĄŻ KAROL :p ALE NA TO JESZCZE CZAS:) JA NA WIZYTĘ UMÓWIĘ SIĘ W 12 TYGODNIU BO WTEDY BĘDĘ MOGŁA ZROBIĆ TE BADANIA CZY Z DZIDZIĄ JEST WSZYSTKO OK:) OSTATNIO BYŁAM 12 MAJA I SŁYSZAŁAM JUŻ JAK BIJE SERDUSZKO 171 UDERZEŃ NA MINUTE:) NIESAMOWITE DOZNANIE:) ;) MAM JUŻ 3 ZDJĘCIA DZIDZI Z 2 WIZYT:) MÓJ LEKARZ POWIEDZIAŁ MI ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA PŁYTY DVD Z OBRAZEM I BICIEM SERDUSZKA :) I NA KAŻDEJ WIZYCIE MOŻNA DO TEJ SAMEJ PŁYTKI DOGRYWAĆ OBRAZ Z BIERZĄCYCH WIZYT:) WIEC JAK PÓJDĘ W 12 TYGODNIU TO SOBIE TAKĄ NAGRAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczęśliwa88 wśród grudniówek :D sporo już nas :D Mam do ciebie tylko jedną prośbę - nie pisz z włączonym CAPSEM bo naprawdę ciężko się to czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o imiona to myślałam nad Natalią dla dziewczynki i Mateuszem dla chłopca :D ale to na razie taka "wersja robocza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki. Co myslicie o chodzeniu w szpilkach. Ja od zawsze je nosilam. Pamietam, ze sama z nich zrezygnowalam gdzies w 5mies bo mialam problem utrzymac balans, ale we wczesnej ciazy chyba nie zaszkodza, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolska co do szpilek to sama ich nie noszę bo i tak jestem wysoka ale moja znajoma nosiła je przez całą ciążę, bo na płaskim strasznie bolały ją nogi. Myślę, że na początku ciąży na pewno nie zaszkodzi. Zresztą sama będziesz wiedziała kiedy masz z nich zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o imiona to dla chłopca wymyśliłam Michałek albo Kamil a dla dziewczynki Emilka albo Martusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o szpilki to tez sprawa indywidualna wydaje mi sie.....ja chodzilam przed ciaza ale jak zaszlam w ciaze to odrazu przestawiłam sie na balerinki:) nie chce miec zylakow potem....a ponoc to bardzo czeste .....wiec ja osobiscie odrazu zrezygnowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie chodziłam w szpilkach - po prostu nie lubię :) więc nie mam problemu :) ewentualnie lekki obcasik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sądzicie o zapisaniu się do szkoły rodzenia? Ja chyba się później skuszę - moja siostra chodziła i jest zadowolona (ona termin ma na 14 czerwca). Zwłaszcza, że można chodzić na zajęcia razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peciolek26
Witajcie dziewczyny, ja mam termin na 18 grudnia:) mam pytanie do myszki, w którym tyg. miałaś robinie USG o którym napisałaś? Ja idę 8 czerwca na USG i wówczas będę w 13 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peciolek - w 13 tyg. a dokładniej 12t + 2 dni. to badanie powinno się robić do 13 tyg + 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka123456-syper ze z dzidzia wszystko OK:D ewa-ja tez mam usg 31 maja:) a co do szpilek to ja nie chodze od jakis 2 tyg. po prostu kregoslup nie wytrzymywal juz a propos kulinariow to ja dzisiaj same pysznosci robilam na komunie brata: dewolaje, strogonof, salatke meksykanska, salatke pieczarkowa, pieczony kurczaczek:D, a do tego ciacha( shrek, cycki murzynki, sernik i snikers) :) ale jutro bedzoie wyzerka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Jestem jestem...juz po szpitalu ...niestety maluszek się jednak nie rozwinął :( Lezałam 2 dni i juz jest wszysto ok, jestem w domku. Cały zabieg nie był taki straszny, niebolesny. Poznałam fajne dziewczyny po sto razy gorszych przejsciach niz ja ( wyciecie jajników, jajowodów - a przy tym brak dzieci) więc powiem, Wam , ze wyszłam chyba silniejsza z tego szpitala. Zobaczyłam ile mam szczescia mając zdrowe dzieci i sama bedąc zdrową I jeszcze jest jeden pozytyw z tego całego mojego nieszczęscia- zdecydowaliśmy z męzem , ze przywołamy z powrotem naszą córeczkę (albo synka) na swiat - juz tak specjalnie to zaplanujemy! Ja ktora nigdy nie chiałam trzeciego dziecka :-) ja która wymiotuję do 6 miesiąca, mam metaliczną nadprodukcję sliny ;-) NIe wykreslę się z tabelki tylko zmienię na dopingującą i starającą się :-) smutno mi by było z Wami się rozstac ...a tak czytam sobie wieczorami i usmiecham do siebie. pozdrawiam - grudniówka starająca się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to się zmieniam :-) NICK/wiek .....TERM POR Z OM..... DATA PORODU DZIECI .....PŁEC .....przeczucie 1. MYSZKA123456/27.....1/12.....?..... w drodze/dziewczynka? 2.Kinga30/28.......07/12......?. .......wkrótce/ 3.goska2010/20....13/12......?.....w drodze/ chłopiec? 4.Zosia80/30.....2-4/12.....?.....wkrótce/dziewczynka? 5.gosienka986/23.....04/12.......?.....wkrótce/dziewczynka? 6.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5/12....?....wkrótce/ 7.STAKATO29/29..... 5/12.......?....1 córka (3)/ 8.BOTHA/23......6/12....... ?.....1 córka(3)/ chlopiec? 9. PAGi/30.............06.12.......?........w drodze/chłopiec? 10.herbata czerwona/26....6.12...?...w drodze/chlopiec? 11.LAPORUSHI24/27.......7/12......?.....wkrótce 12.IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ :-) 2synóW(8i5) 13. AAkotl/25.....08/12.....?...w drodze/ 14.AGNIESZKAW/23.........10/12......?......wkrótce/ chłopiec? 15.ANULA1000/25.......10/12......?.......1 synek(5)/dziewczynka? 16.PADLINKA/29.......10/12......?......2córki(3i6)/chło piec? 17.MAMALOVESME/26.....10/12....?.....1córka(1,5)/ 18.agus878/23....10/12.....?...wkrótce/ 19. SELENEA/30.....10/12......?.. .w drodze/ 20. lidka87/23.............11/12.......?.....wkrótce/dziewczynk a? 21. NIANIA30/30.....12/12.....?......1 synek(5)/ 22.Relissys/32......13/12......? ......wkrótce/ 23.DZOANA/28.....14/12...?......wkrótce/ 24.Kamyskaa/23.....15/12...?...wkrótce/ 25.MAMMMA80/30...15/12.....?......1 córKa(2)/ 26.WOLSKA/29.....15/12......?......1 Aniołek/chłopiec? 27.LIJONKA/22.....15/12......?. ....1 córka/ 28.Aneczka1981/29....15.12.....?...w drodze 29. Agi79/31.........16.12.........?..........2synów(10 i 6)/dziewczynka? 30. asiulekz.........16.12.........?...........w drodze 31.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 32. łe rety/25.......17/04.....?.. ..wkrótce/ 33.Excella........?...18/12..... .?.....?/ 34. ewika26/26......18/12..?..... ...syn(3)/ 35. aness2/36.....18/12..?.....2 synów15 i11/dziewczynka? 36.Madziaaaa2010/20...... 18.12 ....?....w drodze/ 37.asiulka 1981/28...19/12.....?....2 aniołki/dziewczynka? 38. ABINIA/36....20/12.....?...2 maluchy w drodze/ 39.tośka24/27...24/12......? ....1synek(2i3m)/ 40. Agneste/39.....24.12.......?...1córka ,1syn/dziewczynka? 41. Natalka1234/21....24.12....?... .w drodze/ 42.ASIENKA23/24.......24.12......?.... syn Aniołek/dziewczynka? 43. Malin_xxx/32....27/12....?......syn-(3)/dziewczynka? 44. Kasia/20......27.12.....?......w drodze/ 45. Wiewióra80/30.......30/12..........SYN(8)/ 46. ewa0505/26......16/12...........1 aniołek/ 47.szczotula/32...14/12....syn(13)/chłopczyk? 48. beija flor/33..........07/12.............?.........w drodze 49. moniczka1198/31......19/12....... ??........ w drodze- bliźniaki/2 x chłopak? 50. porcupine/31............28/12..........?............syn(4)/d ziewczynka? 51. madllene /33.............06/12..........?.............syn(16)/chłopa k? 52. aaannkkaaa/23..........24/12..........?.............w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo będę trzymać kciuki żeby staranie szybko przyniosło efekty i żeby wszyscy Twoi chłopcy doczekali się dziewczynki! Dzięki że będziesz nam dalej kibicować! Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydko, Ja tak samo Bogu codziennie dziekuje, ze jestem zdrowa, ze jeszcze nic straconego, bo ludzie maja gorsze dramaty. To co mnie spotkalo, kompletnie zmienilo moje podejscie do zycia, ale tak jak Ty nie poddaje sie i walcze!! Madra z Ciebie kobieta.. Zycze Ci, zebys doczekala sie taj malej Kruszynki ... i badz tu z nami, potrzebujemy Twoich rad calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo tak mi przykro.... Dziewczyny ja dziś nie śpię już od 5 masakrycznie boli mnie gardło to już 3 infekcja w ciąży, nie wiem co robić. Znacie jakieś sprawdzone metody na ból gardła. Proszę pomóżcie. Wczoraj oficjalnie wkroczyłam w II trymestr - zaczynam 13 tydzień:) na początku przyszłego mam usg genetyczne i trochę spnikowałam, zapisałam sie do mojej lekarki, ale też do innego polecanego lekarza. Ja mam to wszystko w abonamencie - więc nie płace. Ale mam trochę stracha czy mogę zrobić 2 usg praktycznie dzień po dniu. Po prostu chcę mieć pewność czy mam robić pogłębione badania czy wszystko będzie OK. Mamusie z doświadczeniem podpowiedzcie niedoświadczonej. PAGI ja też mam termin mikołajkowy lekarka mi trochę zmieniła i też już skończyłam 30-stke no i to moje pierwsze dziecko - jedziemy trochę na tym samym wózku. Jesteś z okolic wawy wiesz już gdzie chcesz rodzić? Może się spotkamy na porodówce:) Ja uciekam na weekend na wieś do mamusi - może mnie podleczy z tym gardłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo tak mi przykro... ale bardzo podziwiam Twoja postawe i podejscie do calej sprawy. Jestes dzielna i silna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam wszystkim w ten piękny (jak u mnie) poranek izydo.... strasznie mi przykro z powodu dzidzi..... mam nadzieje że dość szybko (na ile to możliwe i bezpieczne) przestaniesz być oczekującą. Ja również powtarzałam że 3 bobasa niechce... i powiem Wam szczerze że zawsze mówiłam iż usunełabym dziecko... ale w momencie kiedy zobaczyłam 2 kreski...... wiedziałam że nie zrobie tego nigdy :) ewa ania ... ja również czekam z niecierpliwością do 31 maja.... zazdroszcze dziewczyną, które już wiedzą że z dzidziusiem wszystko ok. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim 🖐️ Izydo 🌻 dobrze sobie z tym wszystkim poradziłas, tak jak napisalas, jestes silna, zdrowa kobieta! Zostan z nami i sie staraj:) buzki! Co do tego co napisalas o szpitalu w ktorum bylas o kobietach bez dzieci po podwiazaniu jajowodów, czasami musze poczytac takie rzeczy zeby wlasnie docenic to ci mam... Ciezko mi jest nie raz teraz, zmeczona jestem, poddenerwowana stale.. zla na caly swiat a przeciez powinnam sie cieszyc swoim błogosławionym stanem i tym z mam w domu sliczne zdrowe dziecko! Do Zosia80 ja tez bede miala dwa usg w przyszlym tyg... w srode kolejny raz genetyczne.. a w piatek mam wizyte w szpitalu z położną, nie sadze zeby to mialo jakis zly wplyw na dzidziusia! p.s dopochwowe niewykluczone ze tez bede miala w srode, wszystko zalezy od ulozenia malucha! Co do bólu gardla ja mialam przez ponad miesiac objawy przeziebienia, lecz nie bylo to infekcja tylko alergia! I niestety nic nie mozemy na to poradzic, samo musi minac! Pilam herbaty z cytryna midem, kupilam imbir swierzy i zaparzalam z miodem, bramalm tabletki na gardlo i nic nie pomagalo.. to na bank bylo przez pylenie. pozdrawiam!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siweży* ups mam nadzieje ze wiecej byków nie walnełam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeży no! :D buzki 👄 zwijam sie stad narazie, dzis mialam wypęznąć z domu, ostanimi czasy rzadko mi sie zdarza niestety... wiec do sprzatania i fru na spacer! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane, wiem, ze nigdy nie zamieniłybyscie się ze mną teraz miejscami , ale muszę Was podraznic ;-) zaraz wypiję porządną mocną kawę hi, hi po południu pojdę na sushi wieczorem wypije butelkę czerwonego wina :) pójdę pojezdzic równiez na rowerku a tak na serio to z tydzien musze brac antybiotyki a potem przechodze na dietę "na dziewczynkę" :-) Planujemy spróbowac coś koło sierpnia-wrzesnia sciągnąc z powrotem naszego aniołka. Mam nadzieję , ze do tego czasu bedziecie znały płec i pamiętały jak zmajstrowałyscie dziewczynkę a jak chłopca . Chociaz jesli nie piszecie pamiętników to wszystko się zapomina szybko...tak, ze moze zapiszcie na forum, ja sobie pozniej wroce do tego.. Jedna z teorii planowania płci mówi, ze plemniki X są wolniejsze ale zyją dłuzej (nawet 72 h) a plemniki Y są szybkie (jak to męski testosteron) ale krótkozywotne do 48 h. Czyli jesli plemniki dostają się do jaja dokładnie w moment owulacji (no dzien przed i dzien po ) to będzie chłopczyk, a jesli plemniczki czekają sobie trochę na jajeczko (czyli około 3-4 dni przed owulacją) to jest dziewczynka.. Przyjmniej większa szanas ;-) Plemniki X i Y maja tez inna budowę (x -te wolniejsze są grubsze, y-te szybsze są dłuzsze, bardziej opływowe) Istnieje metoda odwirowania plemników - ze zostają w jednej czesci meskie w drugiej zenskie i zapładnia się odpowiednimi do upragnionej plcie...ale to juz inwazyjne i kosztuje tysące dolarów ;-) No ja bedę oczywiscie stosowac pierwszą metodę, ha, ha....A wy znacie dokładny moment zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o mnie chodzi ...to ja nawet dokładnie niewiem który to tydzień. Bo u mnie spóźnienie okresu o miesiąc dwa ...to normalka. Dlatego o ciąży dowiedziałam się tak późno i również dlatego pierwszą wizytę mam dopiero ostatniego maja. Może tam mi powiedzą kiedy poczełam kropka. ps.. to forum strasznie uzależnia... co chwila sprawdzam czy coś się tu dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×