Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Joł Lalunie :) bylam na USG :) dla ciekawosci : tentno 169 :) to podskoczylo hehe juz nie jest na chlopca:) wstepna przeziernosc ok, mam nadzieje ze to ok zostanie juz :) eheh milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się wczoraj, że i ja jestem grudniówką ;) w dodatku termin przewidziany mam na datę swoich urodzin he he :P Pozdrawiam wszystkie wyczekujące mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin :) Ja chyba podobnei z ta wagą..2 kilo do przodu wzeszlym tygodniu bylo. buuuu ale co tam :)najgorsze to , ze kiedy mam spalac te kalorie jak 8 godzin za biurkiem, a potem padam z nog i do wyra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek gratulacje! :-) padlinko, ciesze sie ze usg ok :-) czyzby trzecia corcia?? ;-) za jakies dwa miesiace moze sie okaze ;-) ja jestem pelna energii do spalania kcl rano...a po 8h za biurkiem ta ochota traci na sile :-P jem i nie spalam to jak tu nie tyc? a wieczorami zmeczona bywam, nawet mocno i metabolizm juz gorszy niz kiedys...ech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:D ja tez sie tak martwilam co bedzie z waga bo przed ciaza codziennie jezdzilam 30 km. na rowerku stacjonarnym, a teraz len mnie dopadl:( ale nie jest najgorzej...dopiero 1 kg. na plusie:D zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki dziś leń na maksa :) nawet wsta mi sie nie chce i obiadu robić. synek w przedszkolu wiec mam wolne. dziś mam kalafiorka na obiad, jescze bym fasolkę zjadła ale nie ma jeszcze. U mnie waga stoi cały czas, fajnie bo kg mam jeszcze kilka po 1 ciąży, wiec teraz staram sie uważać ale skusiłam sie dziś na pączka z marmoladą wiec z tą wagą może być różnie :P ta pogoda mnie dobija, znowu wieje, pada co chwilę, zimno, ehh okropnie :( Czy któraś z dziewczyn co miała usg genetyczne wie już jaka płeć będzie miała. teraz bede w 12tyg u lekarza na usg zwykłym ale pewnie nie zobaczy nic, ale już w 15 zazwyczaj mówi. Więc na genetycznym powinno widać nie? dobrze rozumuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA, USG genetyczne to z tego co wiem, zwykle ugs, z tym ze badaja przeziernosc karkową i czy widoczna kosc nosowa..nie jest chyba z stanie w tak wczesnej ciazy poznać plci :) jam strasznie ciekawa, ale bede musiała poczekać jeszcze te kilka tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie jak pisze Padlinka :-) genetyczne to nie znaczy, ze okreslana jest plec ;-) bo to za wczesnie na plec tylko pomiary fałd karku i obecnosc kosci nosowej hej kobitki, spicie?? co taka cisza grobowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł babeczki, ja wracam do formy, chociaż jeszcze czuję lekkie objawy ciązowe - mdłosci i taki metaliczny posmak ale to podobno normalne, bo hormony wracają do normy po 2-3 tygodniach. Nie krwawię juz i czekam na okres...... Postanowiłam przejsc na dietę wzmacniajacą, bo juz badania mi słabe wyszły - spadek hemoglobiny (chyba przez wymioty) Mąz się tak nastawił na trzecie dziecko, ze normalnie czuje się osaczona ...muszę się kryc do sierpnia ;-) ale czas leci juz macie tylko 6 miesięcy do porodu !!!!! trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze że jeszcze 6 miesięcy.... szkoda że nie krócej. denerwuje się troszkę czy wszystko jest ok... A brzucho mi tak wywaliło od niedzieli że wyglądam jak w 5 lub 6 mieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tam wole przeciągnąć to troche :) byle za długo nie chodzić z juz duzym brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZYDO :) NO TO MOZE ZAJDZIECIE WCZESNIEJ :P Historia zna takie przypadki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
ja dzis poszlam na zwolnienie, cos mi sie odechcialo pracowac... Spie sobie w dzien po troszke ale za to jestem rannym ptaszkiem co do mnie nie podobne. Kiedys ranne wstawanie to dla mnie koszmar. Do pracy najwczesniej wstawalam o 8 i to byla juz mordega, a teraz godzina 7 rano a ja oczy jak latarnie. Brzuszek tez mi urosl no i oczywiscie piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odp, myślałam ze jak genetyczne to taki super obraz ze zobaczy sie już płeć. no nic pozostaje czekać jeszcze trochę. jeju tak sie najadłam że szok. ide jutro do fryzjera jakąś farbę nałożyć bo mam już takie odrosty że aż patrzeć sie nie da. już 12 tydz wiec myśle że bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika26 pewnie jak juz 12 tc to spokojnie mozesz farbowac;) a ja jeszcze 2 tyg bede łazic z odrostami no ale coz zrobic....jakos wyczesuje sie do góry i jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie genetycznego; to trzeba w szpitalu robić??? i trzeba mieć skierowanie na to?? bo jestem kompletnie ciemna pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja też mam dzisiaj leniwy dzień... Ale dobrze mi tak- nadrabiam zaległości w książkach. W półtora tygodnia przeczytałam dwie :) Kinga30 usg genetycznego nie robi się w szpitalu i nie dostaje się skierowania. To trzeba robić prywatnie. Na wcześniejszych stronach pisałyśmy ile takie usg genetyczne kosztuje u każdej z nas. Explisive ja również się zrobiłam ranny ptaszek odkąd jestem na zwolnieniu. Normalnie to potrafiłam spać do południa a teraz o 7 otwieram oczy za to w ciągu dnia łapie sobie drzemeczki :) A mi brzuszka jeszcze nie wywaliło. To znaczy coś tam niewielkiego wystaje ale to prawie nic i raczej takie sadełko :) Niby mało jem, tzn. mniej niż przed ciążą ale jest mniej ruchu i pipuś-sadełko troszkę rośnie ;) Jeszcze równiutko tydzień i ja będę miała usg genetyczne- w dzień dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co płci to podobno jak gin ma dobry sprzęt to jest w stanie określić płeć już w 14-15 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o płeć to rzeczywiście na dobrym sprzęcie można ją wcześniej zobaczyć. Moja siostra wiedziała już w 15 tyg. że chłopak będzie, więc i ja niecierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie ze acie dzisiaj lenia... a ja wlasnie skonczylam myc okna:D trzeba wreszcie troche ogarnac i mieszkanie i siebie bo w niedziele wraca maz:D:D:D juz sie doczekac nie moge(poltora miesiaca go nie bylo:( )i wreszcie pojdziemy sobie na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym cały czas jadła. Nie mogę się powstrzymać. Na wagę boje się wchodzić. Ale widzę, ze rosne , głownie w tylku. Brzuch tez mam coraz większy ale wydaje mi się ze to głownie sadlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj spie w hotelu i własnie walczę z sobą czy pójść do restauracji. Maja tu pyszna zupę cebulowa z grzankami i serem. Nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jedno: nie moge jesc cytrusow!! Strasznie mnie mdli od nich.... szkoda, szkoda... Ja mam moje usg gen juz w pt. rano. Zeby tylko Malenstwo bylo zdrowe!!! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beija flor
Hej! ja tez sie troche boje tego usg genetycznego, mam w czwartek.... tymczasem nie wariujmy, nie ma co sie bac na zapas.. (tak sobie tlumacze:-))) Trzymam kciuki za wszystkie, ktore beda mialy to badanie przede mna i po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenea
ja też mam w czwartek... już cała się stresuję, objawy ciązowe lżejsze, już nie spię tyle... chyba normalne, prawda? już 11 tc lada dzien zaczne 12 tc om . . . bardzo się jednak boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, gdzie sie podzial ten pozytywny duch ktory mialysmy na poczatku?? Co ma byc to bedzie, Bog juz wie jakie nasze dzieci beda i czy w ogole beda. To ze sie stresujemy nie pomoze nam i nie pomoze Malenstwu. Uszy do gory dziewczyny!! Pozytywne myslenie to polowa sukcesu! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co to za nerwy i stres??? Dziewczyny weźcie się w garść. Nie mówił nikt Wam, że w naszym stanie nie można się denerwować? Macie zacząć myśleć pozytywne i nie doszukiwać się czegoś na zapas. Wszystko było, jest i będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ MAMUŚKI:) 🌼 w tym Dniu chciałabym życzyć Wam i sobie, wspaniałych dzieci, tych, które już cieszą nasze oczy i serce i tych, na które już się nie możemy doczekać:) ❤️ Mają być zdrowe, śliczne, mądre i kochać swoje Mamusie i Tatusiów:) A to muza dla Was :) uwielbiam te kapelę:) http://www.youtube.com/watch?v=OJuVGsPykvY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste :) Dzieki!! Ja tez kocham Dżem :D Powiem Wam ze ja po wczorajszym USG troche sie uspokoilam..poniewaz bylam panstwowo, spodziewalam się ze lekarz zobaczy tylko czy serce bije i pomierzy dzidziusia, a tu o dziwo wymienili sprzet i udalo sie wstepnie genetyczne zrobic:) mile zaskoczenie. Ale jak ten lekarz jezdził tą sondą po moim brzuchu serce mi z nerwow walilo jak oszalale :P takze nerwy niewskazane ale jak najbardziej zrozumiale;) A ja z moim mezem ostatnio sie kloce :( jestem nerwowa, drazliwa, mam strasznego dola ciazowego i nawrot lęków.Maz ma tego dosyc i warczymy na siebie łeeee :( Do dzieci nie emam sily..Ah dobrze ze jutro wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wszystkim Mamom przyszłym i obecnym wszystkiego co najlepsze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×