Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

:) Dzieki laski za słowa otuchy.. Jak przyjdzie dol to nie chce sie odczepic :O JEsli chodzi o rozstepy to ja mam na jedenj piersi, male na brzuchu.po dwoch ciazach to nie wiele, ale boje sie ze moja ptrawie 30 letnia skora nie wytrzyma jzu takiego rozciagania hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka- trzymaj sie wersji ze jesli po 2 ciazach masz ich niewiele to po 3 tez tak zostanie:D a wiek chyba niewiele ma do rzeczy bo jak bylam w 1 ciazy to mialam tylko 20 lat i niewiele to dalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula :) Podbudowalas mnie kochana :) Ale ten jeden pokryty rozstepami cycek mnie denerwuje strasznie :P Aaaaaaaaaa Sluchajcie..Pomijając wszelkie doly, wpadam w samozachwyt patrzac na moje cycki (rozmiar, ksztalt) Zawsze mialam male i opadniete, jak woreczki ryzu, a teraz--cud miod ultramaryna :D chyba poprosze meza coby mi foty pocykal na pamiatke heheheh..no bez kitu, napatrzec sie nie moge :P kazdego pytam czy widzi jakie mam suuper cycki hahah zenada :P jak moj maz to znosi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie cieszysz ze sa wieksze a ja sie martwie ze robia sie coraz wieksze(normalnie nosze DD) a maz sie smieje ze do konca ciazy moge sie sie w F nie miescic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka. Słowo. poczytałam jeszcze raz . im jesteśmy starsze tym mniejsza szansa na rozstępy. ja mam 34 lata więc absolutnie sobie nie życzę. A cycki faktycznie cud-malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj biust mi sie podoba, moze nawet nie to ze jest wiekszy, bez ciazy nie narzekam mam C ;-) ale jest taki jedrny i wypelniony, to mi sie podoba :-) a z tymi rozstepami tez nie tak do konca...moja Mama po dwoch ciazach nie ma ani jednego rozstepu, a mnie pod koniec ciazy na dole brzucha wyszly :-( bylam juz zmeczona smarowaniem balsamami i przerzucilam sie na oliwke....i mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszalam ze super jest oliwa z oliwek..taka z gornej polki :) hmm... okaze sie za pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena79 co do tych krwawień po seksie- to nie pomogę Tobie. Mi gin powiedział, żeby z seksem wstrzymać się do 14 tygodnia i stosujemy się do tego. Nie mam zagrożonej ciąży, wszystko- odpukać- jest w porządku ale co by nie zaszkodzić wstrzymaliśmy się. Gin powiedział, że w pierwszym trymestrze rozwijają się najważniejsze rzeczy u dziecka i lepiej nie przeszkadzać. A mężowi te tygodnie wynagradzam w inny sposób ;) Co do listy, faktycznie poukładałam datami i Explosive jesteś teraz dwa razy. Zauważyłaś ale już kurczaczki nie skasowałaś... ;) Jeżeli chodzi o smarowanie się to i słyszałam o tym i wyczytałam, że wystarczy dobry balsam/olejek. Te wszystkie rzeczy na rozstępy itd. są mega drogie ale podobno mają takie same działanie jak normalne dobre balsamy nawilżające. Ja niemalże całe życie po każdej kąpieli/prysznicu się smarowałam więc mam to we krwi i nadal się smaruje na maksa, w szczególności brzuch i piersi. Tylko czekam kilka minut za nim się ubiorę, żeby balsam się wchłonął w skóre a nie w ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, jeszcze raz lista- wszystko jest uporządkowane datami planowanych porodów więc nie krzyczeć, że kogoś nie ma :) Wszyscy są poukładani :) Następne porządki będą za jakiś czas, chyba ze któraś mnie wyręczy ;)- jak znowu dojdzie może kilka nowych Grudnióweczek :) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2.Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce... .....?...... 3.goska2010/20...........13.12......?........w drodze......?.....(chłopak?) 4.Zosia80/30..............2-4.12......?........wkrótce.. ......?.....(dziewczynka?) 5.gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 6.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 7.STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 8.BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 9. PAGi/30...................06.12.......?..........w drodze.....?.....(chłopak?) 10.herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 11.madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?.....(chł opak?) 12..LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......?.... 13.beija flor/33..........07.12..........?........w drodze....?..... 14..IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15.. AAkotl/25.................08.12.....?............w drodze....?.... 16.ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17.AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótc e....?.....(chłopak?) 18.ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19.PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20.MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....?......... 21.agus878/23................10.12......?...........wkró tce....?........ 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....?...... 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....?....... 25.Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 26.DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...?...... 27.szczotula/32........14.12........syn(13)......?......( chłopczyk?) 28.explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 29.Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....?..... 30.MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......?...... 31.WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 32.LIJONKA/22...............15.12...........?.........1 córka.....?..... 33.Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....?..... 34. Agi79/31.................16.12.......?......2synów(10 i 6)....?.....(dziewczynka?) 35. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......?....... 36.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 37.ewa0505/26......16.12...........1 aniołek.........?...... 38. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....?....... 39.Excella..............18.12.......?..........w drodze......?...... 40. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....?...... 41. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 42.Madziaaaa2010/20......... 18.12 .......?.......w drodze....?..... 43.asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 44.moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodzex2....?.....(2xchłopak?) 45. ABINIA/36..........20.12..........?.........2 maluchy w drodze.....?..... 46.SZCZĘŚLIWA88/22.........?..........w drodze......?........(dziewczynka?) 47.tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....?..... 48. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 49. Natalka1234/21..........24.12....?......w drodze.....?..... 50.ASIENKA23/24............24.12........?.....syn Aniołek.....?.....(dziewczynka?) 51.aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....?..... 52. Malin_xxx/32.........27.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 53. Kasia/20.////.....27.12..........?......w drodze.....?....... 54.porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 55. agatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 56. Wiewióra80/30.......30.12..........syn(8).....?....... 57. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gin namawia wrecz do wspolzycia :classic_cool: mowi ze to dobrze na wszystko wpływa ;-) jesli ciaza nie jest zagrozona i nie ma krwawien PO oczywiscie to nie ma przeciwskazan nawet w I trymestrze :-) tyle ze ja taka zmeczona wieczorami.... ja tez mam nawyk smarowania sie po kazdej kapieli wiec teraz tez nie cierpie :-) w ogole sobie nie wyobrazam ze mozna sie nie smarowac, skora by mi pekla ;-) a jak tam kulinaria... ja wlasnie pomidorowa z ryzem bede podgrzewac :-) a na drugie ziemniaki+marchewka+mielony w sosie pieczarkowym mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zupełnie pomysłu co dzisiaj zrobić na obiad. Siedzę i myślę i nie ma weny. Może jak wyjdę do sklepu to coś mnie natchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkkaaa
hej dziewczyny dawno mnie u Was nie było, miałam weekend strasznie zawalony (studiuję zaocznie) i nie miałam czasu w ogóle tu zajrzeć, ale za to nadrobiłam to, przeczytałam wszystkie strony:) Już z dwa kilogramy przytyłam a to dopiero 9 tydz. więc na pewno będę gruba:( A już się smarujecie tymi wszystkimi specyfikami na rozstępy? Ja sobie jeszcze nic nie kupiłam, za to słyszałam, że najlepsza jest zwykła oliwka... Co do piersi to ja też nie moge się nadziwić jakie fajne mam teraz, i urosły na razie tylko troszkę, i stały się pełniejsze:) Co do samopoczucia to takie nie za bardzo:( Jestem cały czas zmęczona i na nic nie mam siły:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) izydo ❤️ Silna z Ciebie Kobita i tak trzymaj i nie waz się Nas opuszczać:) ale czytania przez ten wek się nazbierało:) 1. co do pogody u nas wek był znośny, dość ciepło i słoneczko, w końcu:) 2. jeśli chodzi o kulinaria to za mną codziennie chodzi rosołek:) ale wczoraj się zmotywowałam i zrobiłam domową pizzę...mniam pychotka:) 3. ja po dwóch ciążach mam rozstępy tylko na piersiach ale to z przyczyn oczywistych: z rozmiaru -1 urosły do C :D teraz są bardzo śliczniaste, jędrne i okrąglutkie:) żeby tak zostały:) 4. a sex...hmmm no tak mnie się odwidziało i mogłabym go uprawiać codziennie a nawet kilka razy dziennie:D, żadnych migren, zmęczenia, mimo moich 39 lat nie mogę się nadziwić jak jak znoszę super tę ciąże:):classic_cool: 5. i pozdrawiam nowe Grudnióweczki ale nas już dużo, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! O seksie tyle powiem, ze nigdy mi lekarz nie zabraniał . Wręcz mówił ze jak ciąż anie jest zagrożona to można i to dobrze robi :) My się w każdej z ciąż kochaliśmy od poczęcia do końca (do 40 tygodnia w sensie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulinarnie? :) gołaąbki!!!!! niestety ..nei umiem ani ja ani maz wiec kupne zostaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam właśnie ze sklepu. Dziś na obiad prawdziwa bomba... Kaloryczna ;) Mielone, młoda kapusta i młode ziemniaczki :) No ja też się ździwiłam tym zakazem seksu ale przeżyje jakoś. A małżonkowi wynagradzam na inne sposoby ;) Poza tym po usg genetycznym odbijemy sobie ❤️ Tym bardziej, że do nie dawna męczyły mnie mdłości i nie w głowie mi były figle. Mój gin w ogóle woli dmuchać na zimne ale z drugiej strony to dobrze. Od tygodnia siedzę sobie na zwolnieniu (gin twierdzi, że po co pracować jak i tak płacą w ciąży, że to ostatni czas dla mnie itd- a że w firmie nie robili i nie robią ze zwolnień ciążowych problemów więc czemu nie korzystać) i wyżywam się kulinarnie. Akurat się podszkolę- Juniorkowi będzie trzeba gotować same pyszności :) Powiem Wam, że bałam się że na zwolnieniu nie będę miała co roić- w ogóle się nie nudzę. Mam tyle do zrobienia, do przeczytania zaległych książek, w między czasie kończę kurs na prawo jazdy (jeszcze 12 godzin jazdy i czekają mnie egzaminy), że... nie mam czasu ;) I wreszcie się wysypiam... A śpiochem byłam zawsze, a teraz tym bardziej :) No kochane, spadam do garów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - ja mam dzisiaj gołąbki :) właśnie grzeję i ślinka już mi cieknie :D a co piersi - to zawsze miałam spore, teraz stały się jeszcze pełniejsze - pod koniec ciąży będę wyglądać pewnie jak pamela anderson lub dolly parton ;) będę zakładać na nie 2 berety i metr gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie mloda kapustka z koperkiem zajadalm, mężunio na niedziele ze schaboszczakami zrobil :-) mniam! ja sie zastanawiam czy sie na L4 nie urwac....pamietam ze po I ciazy sie zarzekalam ze w II ciazy nie bede tak dlugo pracowac...wiec sie zastanawim czy nie zaczac sie wysypiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy tez mam, smarowałam całą ciąże i ost 3 tyg i tak popękał mi brzuch, potem w czasie karmienia kilka na piersiach wyszło i teraz nie wiem , może wyjść wiecej mi czy już nie? Znowu pada :( okropna ta pogoda bolą was brzuchy?mnie ciąle boli, czuję go ciągle i nie wiem czy to normalne.31 maja idę do gina ale ciekawi mniejak jest u was :) a cycki mi sie nie powiększyły ale za to zrobiły się jędrne i pełne, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do balsamów - smaruję się pielęgnacyjnym balsamam do ciała - 4 pory roku- z ekstraktem z moreli i lipidami... cudny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika26 co do brzuszka ja mam prawie 10tc i czasem tez mnie boli nie jest to jakis straszny bol ale odczuwalny w piatek mam wizyte to sie popytam czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch pobolewa, to normalne...dziecko rosnie i macica sie rozciaga, bol moze tez wystepowac przy pachwinach - tam sa wiezadla macicy, jak sie rozciagaja wowczas boli zjadlam drugie danie i senna jestem 😴 na szczescie 17h blisko i bede zmykac do domku :-) do synka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pagi dzięki za próbe pomocy.... byłam dziś u gin i w sumie to powiedział mi to samo co Twój... żeby raczej wstrzymywać się zseksem przynajmniej w 1 trymestrze. A tu prosze czytam, że mało który gin go odradza. Ja chyba jednak posłucham mojego .. tymbardziej że trochę strachu się najadłam. Co do rozstępów... to mi zostały już po poprzednich ciążach straszne.. ale tylko na brzuchu ... cycki tyłek i biodra mam nieruszone.Co do kremów ..to się zastanawiam czy niezostać przy moim ukochanym balsamie do ciała... w sumie pisze tam że ma działanie ujędrniające..a chyba o to chodzi w przeciwdziałaniu rozstępom. Jeżeli chodzi o kulinaria.. to ja teraz nie moge się oprzeć mleku (chyba to już jakieś zboczenie) i dzisiaj jem młode ziemniaczki+koperek+cebulka i maślanka. Już się niemogę doczekać kiedy mi się ugotują :) A i prosze o dopisanie mnie do listy :) latka 31 mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pagi dzięki za próbe pomocy.... byłam dziś u gin i w sumie to powiedział mi to samo co Twój... żeby raczej wstrzymywać się zseksem przynajmniej w 1 trymestrze. A tu prosze czytam, że mało który gin go odradza. Ja chyba jednak posłucham mojego .. tymbardziej że trochę strachu się najadłam. Co do rozstępów... to mi zostały już po poprzednich ciążach straszne.. ale tylko na brzuchu ... cycki tyłek i biodra mam nieruszone.Co do kremów ..to się zastanawiam czy niezostać przy moim ukochanym balsamie do ciała... w sumie pisze tam że ma działanie ujędrniające..a chyba o to chodzi w przeciwdziałaniu rozstępom. Jeżeli chodzi o kulinaria.. to ja teraz nie moge się oprzeć mleku (chyba to już jakieś zboczenie) i dzisiaj jem młode ziemniaczki+koperek+cebulka i maślanka. Już się niemogę doczekać kiedy mi się ugotują :) A i prosze o dopisanie mnie do listy :) latka 31 mam 2 córki( 8 i 5 lat) termin 16.12 i chce chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzialkowo - byle do piatku :) dzis bylam na badaniach i t tyle krwi mi zabrali :( ale bylam dzielna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze padlinka!! niech Cie z tymi gołąbkami:D chyba normalnie przestane zaglądać na to forum:D:D bo przez te wasze pomysły to roboty sobie tylko dodaję :P właśnie przytargałam ze sklepu dwie główki młodziutkiej kapustki i zaraz zabieram się za zwijanie malutkich gołąbeczków:D ja na rozstępy stosuje FOLIACTI bardzo ładnie pachnie, ale czy pomaga, hehe zobaczymy, a do tego w trakcie prysznica zawsze używam oliwki:) u nas właśnie przeszła burza....:-O koszmar z ta pogodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sex-u to lekarz nie zabranial,a wrecz zalecal:D a jesli chodzi o obiadek to mi sie dzisiaj niezdrowo zachcialo...fryteczki:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Dawno mnie tu nie bylo i musze nadrobic zaleglosci:) Ja dzisiaj na standardowe badania krew mocz itp. Ehh znowu bedzie problem pobraniem krwi , zawsze nie moga sie dokluc do zyly :( Ale dam rade:) Kurcze ale mi smaka z tymi gołąbkami narobiłyscie:) Pozdrawiam was kochane i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej grudnióweczki;)mnie ta moja bezsennosci wykancza....kłade sie taka zmeczona a i tak zasnac nie umie:/jeszcze tylko 3 dni do mojej wizyty....aa powiedzcie kobietki jak tam wasze brzuszki???urosły??bo moj juz wyglada jak ciazowy wywaliło mnie ładnie i teraz go dumnie prezenTuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalo sie ...weszlam na wage... +3kg 😭 to duzo!! mniej niz w I ciazy :-) ale duuzo!! tak to jest jak na kolacje sie je pizze i zagryza piernikami z Torunia :-P ... i sporty lekcewazy nie ma bata, dzis ide na basen! czas zatrzymac ten wzrost jestem niewyspana 😴 w nocy burza byla, synus zle spal i do nas do lozka przywedrowal...ciasno bylo :-P musimy koniecznie o wiekszym materacu pomyslec by we czworeczke sie miescic :-) izydo, jestes z nami?? pisz kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×