Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Asiula 1981 Ja miałam za dużo przeciwciał we krwi ponad 1300 gdzie taki limit jest do 60. 1 Lipca idę na kontrolę do Endokrynologa, a w tym tygodniu muszę zrobić badania krwi THC. Ja biorę Luteinę dopochwową, Jodit i Eutyrox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze stwierdziła, ze wyprawkę kupujemy razem, bo to również pod jej kątem, bo po co ma później kasę wydawać jak po jej rodzeństwie będzie:D cwaniara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia bo to bardzo ładne imię :) Ja też nie miałam problemów z zajściem w ciążę na szczęście:) W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem zaraz po wyjęciu spirali, a w drugą po 3 miesiącach starań po tym jak dałam sobie spokój z mierzenie temperatury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do szpitala rodzić pojechałam do mojego rodzinnego miasta 100km od domu. Ale tylko dla tego że tam pracuje moja mama i jak to w pracy ma znajomości. I miałam poród rodzinny za friko i nawet moja mama bez problemu do nas weszła, co w innych szpitalach z tego co wiem jest nie jest możliwe, bo mogą być tylko dwie osoby tzn rodząca i mąż czy ktoś tam. Oczywiście nie czekałam na pierwszy skurcz z wyjazdem, tylko pojechałam na dwa dni przed terminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ja mam o tyle dobrze że mój gin jest też endokrynologiem więc mam 2w1 i przebadał mnie pod kątem hormonów wzdłuż i wszerz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam rodzić na Klinicznej w Gdańsku bo tu mieszkam. Szpital wybrałam ten sam co w pierwszej ciąży m.in z tego powodu że mój lekarz prowadzący tam pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie grudniówki:) ale się naczytałam ufff. U mnie jest tak, że w weekend nie mam dostępu do komputera więc będzie mi ciężko i poniedziałkowe do-południa muszę zarezerwować na zaległości w czytaniu:) U mnie brzuszek pojawił się jakiś tydzień no może 2 tyg temu a teraz z każdym dniem jest większy. Za parę dni zacznę 16 tydzień, ale ruchów jeszcze nie czuję:(żebym tylko nie przeoczyła. U mnie waga +2kg przed ciąża 58 teraz 60kg. Wizytę mam 6 lipca i mam nadzieje że będę wiedzieć czy to on czy ona:) Po bólu gardła nie ma śladu( tak woda z solą!) za to katar nie z tej ziemi!!! Paulasz spóźnione życzenia, wszystkiego najlepszego!ja też mam niedługo urodziny i coś czuję że dla siebie nie dostanę nic. Jak tak sobie czytałam Was kochane to aż mi przyszła ochota na czereśnie, ale lekarz mi zabronił bo ostatnio zatrułam się sypanymi truskawkami i żadnych takich owoców nie kazał mi jeść. ale Wam, życzę smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka ten suwaczek akurat tak ma ja mam taki sam, opis będzie ci się zmieniał z upływem kolejnych tygodni ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka 1981 wiem, tym bardziej że taka różnica wieku to przepaść, ale będzie miała zaprawę przed swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja ogólnie z zachodzeniem w ciąże też problemu nie miałam, bo w przeciągu 1,5 roku to moja 3 ciąża :) Co prawda ta jest najmniej planowana. Trochę byłam zaskoczona, a zarazem przerażona myślą, że po raz kolejny coś może pójść nie tak jak powinno. Ale coraz bardziej zaczynam się cieszyć. Trochę mnie uspokoiłam zmiana lekarza, bo mój poprzedni był do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* córka ma 21 a syn 18:) jemu jeszcze nie mówiłyśmy....córka powiedziała, że spróbuje nad nim popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam problem z zajściem w pierwszą ciążę a później to tak jak Sylwunia w ciągu 1,5 roku 3 ciąża z tym że u mnie cały czas planowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste to fajnie. Z jednej strony to duża różnica, ale z drugiej wydaje mi się, że będzie oczkiem w głowie starszego rodzeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste to masz córkę w moim wieku :) To rzeczywiście możecie razem robić wyprawkę... również dla niej na przyszłość :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się, ze tak zareagowała:) od razu mi się jakoś lżej zrobiło na duszy i teraz mogę zacząć ogłaszać te radosna nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia_89 ale błagałam ja, żeby poczekała jeszcze z dwa lata, żebym się mogła wygrzebać z pieluch:D hahahaha chociaż ja nie byłam lepsza urodziłam ja jak miałam 18 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka i Agneste-ale super :D pewnie mega ekstra przeżycie...ale zazdroszczę...:D ale tak pozytywnie ;) u mnie jeszcze troszke... :) jeśli chodzi o pepco-u nas kolekcja letnia jest przepiękna,ciuszki jak z markowych sklepów,oczywiście gatunkowo może nie są tak dobre ale mają piękne wzory ;) Osobiście na butelki,grzechotki,smoczki też nie zdecydowałabym się :P Lepiej kupować sprawdzone :) To normalne dziewczyny że chcemy już kupować,tym bardziej jak to pierwsze dziecko :) Ja też chętnie już bymcoś kupiła,ale póki nie będę znała płci to się mija z celem,więc narazie tylko wypatruję,upatruję,kukam ;) A są cudowne-prawda!! :D i jak tu nie oglądać? :D A myślałyście nad kosmetykami dla maluszków? :) Moja siostra kiedyś używała penatenu (jak jeszcze był dostępny na polskim rynku bez problemu) -miał piękny zapach :) Tak myślałam nad nim...tylko wszystko dostępne na allegro...i chyba wcześniej zamówie coś taniego na próbe ;) (typu mydełko,oliwka...i zobaczymy...) paulasz-no to wszystkiego naaaj mamuśka ;) ❤️ Wiem co musiałaś kochana czuć,bo mimo,że my z mężem staraliśmy się "tylko" pól roku,to jednak też to czekanie i jedna wielka niewiadoma była bardzo bolesna....więc Cię rozumiem,jaka radość ogarnia Cię od środka :) Nie bójmy sięjej wyrażać,wkońcu ciąża i macierzyństwo to jest dla nas niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju czas...:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takato29 u nas to chyba rodzinne, bo ja mam 15 lat młodszą siostrę, która jest 3 lata starsza od mojej córki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste to jesteś w wieku mojej mamy :) Ja tam tez bym się cieszyła jakby rodzice jeszcze mieli dzidzie :))) Ostatnio nawet się śmiałam, że jak wyjdzie z moją dzidzią to ludzie będą myśleć, że to jej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest tak: jak mój brat miał 14 lat to urodziłam się ja jak ja miałam 14 lat to urodziła się jego córcia a teraz jak ona ma 14 lat ja urodzę dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja rodzeństwa nie mam, ale u mojego męża jest ich w sumie 5 gdzie najstarsza siostra ma 39 lat, a on jest najmłodszy i ma 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×