Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

a wiec w skrocie :) ja o dzidzi staralam sie prawie 1,5 roku i zawsze bylo pod gorke, no ale w kwietniu mialam miec hsg i bylam juz pod tym katem przygotowywana - a tu prosze 2 kreseczki :) takze ja tez mam swoje MALY CUD :) na razie jeszcze nic nie kupuje,zaczne we wrzesniu :) jak na arzie zbieram na wakacje bo jedziemy pod koniec sierpnia do bulgarii, niestety wlasnym autem - i mam nadzieje ze lekarka nie bedzie miala do tego zastrzen - jak nie to jakis weekend w gorach!! i najlepsze jest to ze umowe podpisalismy w pon, aw srode robilam test!! Lady Kate Twoj maz zachowal sie okropnie, moj beze mnie by w zyciu nie pojechal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate, nie przejmuj się, dla Twojego Męża dziecko to przecież też rewolucja, jestem pewna, że jest pełen obaw i po prostu nerwy mu puściły... trochę zrozumienia. z pewnością nie chciał jechać bez Ciebie na wakacje, tylko boli go, że konieczna jest zmiana planów i się buntuje...mój tez tak czasem ma, pogada pod nosem, ale zrobi o co go proszę i po chwili przyzna rację, przeprosi. Małżeństwo to jeden wielki kompromis i zrozumienie, takie jest moje zdanie. Każdy ma prawo do gorszego dnia, bo jesteśmy tylko ludźmi:) A Ty sobie popłacz, mi zawsze pomaga i Mąż ma większe wyrzuty sumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie staralismy w sumie 4 miesiace:) czyli prawie tyle ile bylismy ze soba;) i tak sie dziwilismy ze tyle nam to zajelo tez na razie nic nie kupuje,chociaz mnie bardzo korci jak ogladam te wszystkie cuda,ale umowilam sie z moim facetem ze wszystko we wrzesniu kupimy:) na szkole rodzenia bedziemy chodzic razme,u nas w Zielonej jest w szpitalu bezplatna,z tego co sie zorientowalam od 22 tyg,wiec za jakies 6 moge smialo isc w szpitalu tez za wszystko ponoc sie placi,dla mnie najwazniejsze,jak nie bede miec cesarki,zeby byl ze mna moj chlopak,zastanawiam sie w tym wypadku nad porodem w wodzie,oczywiscie wszelkie mozliwe znieczulenia no i juz po osobna sala,bo nie wyobrazam sobie zebym byla na sali wieloosobowej,bo wiem ze u nas jest tak ze tam goscie przychodza,a dla mnie byloby to zbyt krepujace,co chwila obcy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grudnioweczki... Stakato29 widziałam kochana ze zostalas moderatorka naszej tabelki. Wiec mam do Ciebie małą prośbę. Czy mogłabys zmienic mój tremin porodu na 12.12 a w podejrzeniach co do płci zmienic jednak na chłopca? Po ostatnik usg doktor na 70% powiedzial ze chłopak:)... Z góry dziekuje i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie od początku to już bodajże prawdopodobnie 3 chłopaczek :) ciekawe jak reszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyska---joł :) dziewuszki , odpowiadam od strony 121 bo wczesniej nie zdazylam nadrobic :P stakato, asiulka, dzidzia...i reszto hehe :) ----z tego co wiem w moim szpitalu gdzie bede rodzic, raczej porod rodzinny bezpłatny (przynajmniej tak kiedys bylo-musze to sprawdzic), zoo platne ale ja i tak nei korzystalam przy dwoch pierwszych porodach wiec pewnie teraz tez nie bede brala.. ale w sumei jeszcze tyyyyle czasu..prawie pol roku :P Malin kochana :) no, takie zycie..szczeerze mowiac w tej ciazy czesciej mnei boli glowa niz nie boli :( jestem totalnym wrakiem juz bleeeeeeeeeeeee... :O Dzieki za rade..jak przycisnie mnie nie do zniesienia pojade do szpitala...chociaz jestem taka wstydliwa, haha, ze pewnie zwieje spod izby przyjec hehe zawsze mam wrazenie ze mnie wezmą za hipohondryczke, albo inna wariatke :P Asienka :) Inka z mlekiem ..mniam :) z moimi dziadami mi sie kojarzy..w dzieciństwie mnie tym poili :P tęskno mi czasem za tym smakiem, ale sama probowalam sobie taka zrobić i bezskutecznie--smak inny :D Agneste :) super ze fajkna reakcja cory :) ciekawe jak syn zareaguje, ale mysle ze pozytywnie :P Anula--- 👄 o u Ciebie tez w rodzenstwie duza roznica iku :) U mnie "tylko" 13 lat :) ja jestem najstarsza, a blizniaki-moje siostry sa teraz w liceum :) Lady Kate---no przykra sytuacja... Ale sadze ze to tylko pierwsza nerwowa reakcja..musi gdzies ujść w męży rozczarowanie :( padlo na Ciebie, ale mysle ze przemysli i bedzie ok , tzrymaj sie .. Mnie by ciaza (o ile nei zagrozona, bez powiklan) nie zniechecila do wakacji, na bank bym jechala, ale to jest w sferze marzen, bo kasy nei mamy (akurat jest to norma) a wczasy na 4 osobowej rodziny to powazny wydatek.. :( z 10 tys trzeba liczyc :( My poki co czekamy na zwrot z podatku i przyoszczędzone pieniadze spróbujemy zainwestować w jakiś samochód...bedzie to pewnie staruszek, bo nei stac nas na wiecej, ale przy 3-ce dzieci nei wyobrażam sobie zycia bez auta...tyle ze jest dylemat---DO JAKIEGO CHOLERA ZMIEŚCIĆ 2 FOTELIKI I JEDEN PODDUPNIK I MĘŻA 100 KILOWEGO ????????? hahah macie jakeis pomysly? :P agi--hi hi 3-ci chlopak :) hah super ! Ja mam stale nadzieje ze trzecia corke, ale powoli zaczynam sie oswajać z mysla ze moze będzie chłopiec :P mam nadzieje ze okaże sie za miesiąc...na połówkowym usg :P ksf--ja bojkotuje szkole rodzenia hha meza juz bym nawet nei zaciagnela :P stwierdzil ze po dwoch porodach nie mam sie już czego uczyć..a ja wszystko zapomniałam haha (notabene uczestniczyłam tylko na 3 zajęciach przed pierwszym porodem...babka tak nas wkurzała --prowadząca--ze olaliśmy :P ) uffff alem popisala :) buzki da wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka masz racje smak juz nie ten ale zawsze cos:)ales sie kobietko rozpisała....ja wlasnie wstałam a mialam tak piekny sen ze hej;)pogoda nadal brzydka ale juz ciut lepsza niz wczoraj......jest mi troche smutno bo zbliza sia data 26.06 to dzien kiedy mial urodzic sie moj syn to za 4 dni pewnie bedzie to moj najgorszy dzien i bede wyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka, kochana, nie smutaj sie...teraz masz kolejne dzieciatko pod sercem..ciesz się nim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Coś wczoraj pustki zapanowały po południu nie? U mnie słoneczko świeci :) Mam dzisiaj do przerobienia 10 koszyczków truskawek, więc zapowiada się męczący dzień :( Ale moja niezawodna mamusia mi pomoże :D Ale za to w zimę będzie pyszny dżemik. Będę od czasu do czasu zaglądać jak mi czas pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wlasnie wstalam u mnie pogoda extra szkoda ze dopiero teraz jak mam w niedziele wracac z wakacji:O dziewczyny nie smuccie sie , trzeba sie cieszyc ze teraz nosicie swoje male serducha w brzuszkach i ze wszystko jest OK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka24 🌼 nie wolno się smucić, bo twoja dzidzia będzie płakać razem z tobą. Całusy na poprawę humoru 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :-) Kamyskaa 🖐️ agi79 🖐️ padlinka 🖐️ Asienka24 🖐️ Sylwunia89 🖐️ dzidzia 🖐️ Anula1000 🖐️ Asienko24, przytulam Cie mocno 👄 wiem ze Ci smutno ❤️ ale kochana teraz nosisz kochane serduszko, ktore zyje w Tobie i to jest najwazniejsze! tylko to sie liczy, szkoda czasu na smutki i ogladanie sie wstecz, zycie jest za krotkie by nie doceniac chwili, ktora trwa....taka byla wola Boga by Wojtus stal sie Aniołkiem❤️ ale popatrz obdarowal Cie nowym zyciem :-) :-) :-) i to jest treaz NAJWAZNIEJSZE na swiecie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1000, koniec laby ;-) a w Polsce pojesz sobie pysznych tanich owockow :-) ja juz sie nie moge doczekac wakacji, za dwa tyg odwozimy synka nad morze :-) a w drodze powrotnej wee w Sopocie planujemy :-) w II polowie lipca czekaja mnie dwa tygodnie nad morzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka moze to dziwne ale jak gin powiedzial mi ze na 70% chlopak to kamien z serce mi spadl. po mimo tego ze myslalm o corce balam sie jej jak cholera. a konkretnie tego czy poradze sobie z pielegnacja panienki:)... I teraz jestem zadowolana ze jeden problem z głowy:)... Juz wymyslilismy nawet imie... Michaś:) Dla dziewczynki bylo juz wczesniej Ola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
hej! Pogoda u mnie swietna a ja jestem przerazona...wczoraj byłam u nowego gina i miałam tylko badanie na samolocie,jutro usg z przeziernością karku a wieczorem dostałam brązowych plamień.za godzine mam wizyte u gina...mam nadzieję,że to po badaniu a nie cos poważnego...ale jestem przerażona...to końcówka 14 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale szalejecie :) dzwoniłam dzisiaj do położnej, w sprawie moich wyników, mówiła, że wszystko w normie i nie mam powodów do obaw, uff, kamień z serca... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin :) cześć porannie :) ja spalam dziś w nocy od 20.00 do 7 rano..ale się nie wyspałam nic a nic :P za to jetsem rozkojarzona...zapominalska :O dacie wiare ze od soboty mam zaladowana prlke-gotowa do prania- wystarczy wsyac proszek i wcisnac guzik, a prania do tej pory nie stawilam bo zapominam heheh załość..a dzieci nie mają czystych skarpetek jzu hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi mysl pozytywnie!!! Mówi sie ze pozytywne myslenie to polowa sukcesu. Ja w drugiej ciazy po badaniu ginekologicznym dostalam nie tylko plamienia ale krwawienia a teraz mam fajnego synka... bedzie dobrze zobaczysz... trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, mni etam to ne idziwi :P sama mnie przeraza pielegnacja fiutka u chlopca hahaha :P madi--daj koniecznie znac co u Ciebie z tymi plamieniami!!! trzymaj sie! aaankaaa dobrze ze jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agi79 :) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2.Zosia80/30..............2-4.12......?........wkrótce.. ......?.....(dziewczynka?) 3.gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 4.beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....CHŁOPAK 5.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 6.STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 7.BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 8. PAGi/30...................06.12.......?..........w drodze.....?.....(chłopak?) 9.herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 10.madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?..... (chłopak?) 11. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....?...... 12.LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......?.... 13.IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 14.Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce.. ......?...... 15. AAkotl/25.................08.12.....?............w drodze ...?.... 16.ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?..... (chłopak?) 17.AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótc e....?.....(chłopak?) 18.ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19.PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20.MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....?......... 21.agus878/23................10.12......?...........wkró tce....?........ 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....?...... 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....?....... 25. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....?....... 26.Lady Kate/ 32............12. 12........?............. w drodze....?.... 27.Agi79/31.................12.12.......?......2synów(10 i 6)....?.....(chłopiec?) 28.Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 29.LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....?..... 30.Wiewióra80/30...........13.01..........syn(8).....?.. ..... 31.goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 32.DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...?...... 33.szczotula/32........14.12........syn(13)......?......< br /> ( chłopczyk?) 34.explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 35.Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....?..... 36.MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......?...... 37.WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 38.Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....?..... 39. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......?....... 40.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 41.ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.........?CHŁOPCZYK 42. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 43. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....?.......< br /> 44.*dzidzia*/29............17.12......?................sy n(2)........Córcia 45.Excella..............18.12.......?..........w drodze......?...... 46. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....?...... 47. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 48. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 49.Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....?..... 50.asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 51.moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodzex2....?.....(2xchłopak?) 52. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......?...... 53. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 54. ABINIA/36..........20.12........?.......2 maluchy w drodze.....?..... 55.kaczorekmc/27............22.12..........w drodze...............? 56.SZCZĘŚLIWA88/22.........23.12..........w drodze......?........(dziewczynka?) 57.tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....?..... 58. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 59. Natalka1234/22..........24.12....?......w drodze.....?..... 60.ASIENKA23/24............24.12........?.....syn Aniołek.....?.....(dziewczynka?) 61.aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....?..... 62. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 63.kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 64.Sylwunia_89/21..........25.12.........?.............w drodze.....?..... 65. Malin_xxx/32.........27.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 66. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....?....... 67.porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 68. gagatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 69. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 70.Daga251183/27.........30.12........?......w drodze......?........ 71. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madii66, nie denerwuj sie, po badaniu ginekologicznym moga wystepowac plamienia, a juz na pewno jak gin pobiera wymaz do cytolologii nie demonizujcie tej pielegnacji fiutkow chlopiecych :-P da rade sie tego nauczyc :-) po prostu zawsze woli sie to co znajome.... bo sie wydaje ze z czyms nowym nie da sie rady.... DACIE rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki Stakato29:):):) Dobre dziewcze z Ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) auuurat :) mnie fiutki przerazają :) dziwne ze zaszlam kiedykolwiek w ciaze ahhahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) padlinko dobrze, że jesteś:) U mnie tez dzisiaj ślicznie słoneczko świeci, szkoda tylko, że muszę siedzieć w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×