Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Agneste , czesc kochanieńska ! Ciebie tez dobrze widziec :) JA Cię przebiję :P nei dosc ze musze siedziec w pracy, to jeszcze w moim biurze nie ma okna :O hahahh pomyslec ze to maja byc godne warunkipracy dla ciezarnej ahahh oh, tesknei za upalami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam ,że padlinka na wakacjach. W niedzielę spotkałam się z koleżanka , która urodziła czwatrtego chłopaka i mówi to samo. Marzyła o dziewczynce ale tak w duchu bała się tego. a teraz wszystko po staremu, nie ma problemu z pielęgnacją. zadowolona. Dla mnie bohaterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, no to ja nie wiem jak Ty TO zrobilas... ;-) :-P ;-) Agneste 🖐️ Ty nie pracujesz w zawodzie? odbieralas kiedys porod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny z rańca :) U mnie pogoda dość ładna. Ja też jestem totalnie zakręcona miałam kilka takich wpadek,że nawet wstyd mi się przyznać :) Ja wczoraj po południu zajęłam się segregowaniem swoich ubrań, pochowałam zwykłe a powyjmowałam ciążowe:) Co do płci ja jakoś nie wiedzieć czemu chciałabym mieć drugą dziewczynkę, mąż oczywiście syna bo stwierdził że ... trzy baby to jak dla niego trochę za dużo...:))) no może 15.07 uda się dojrzeć moje wstydliwe maleństwo, które na razie nie ma ochoty nic pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29, ja w miniony wee zrobilam dokladnie to samo.... pochowalam zwykle ciuchy by mnie nie draznily :classic_cool: szafa wypelniona jest obecnie tylko ciazowymi ubraniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontynuując temat. Mój profesor na studiach miał 5 córek i spodziewał się szóstej. Chodził i płakał wszystkim i twierdził że nie ustąpi aż urodzi mu sie syn. Ciekawe co na ten temat jego żona. Było to kilka lat temu i straciłam z nim kontakt, a ciekawa jestem czy mu sie udało czy ma już tych córek z 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozdałam wszystkie ubrania ciążowe i ubranka po mojej córce. Straciłąm już nadzieję , że będę jeszcze kiedyś mieć dzieci, a tu niespodzianka. No nic. Poszaleję w lumpexach. Na razie kupiłam tam kilka bluzek i tunik ( nawet o zgrozo białe legginsy, nieźle to wygląda jak wciągnę je na mój ...jak by tu?....obfity zadek) i szarpnęłam się w Mothercare na ciążowe dżinsy. Śliczne, takie z wstawkami z boku bo nie lubię z tym wielkim bawełnianym pasem na brzuchu, który stasznie grzeje zwłaszcza latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylo---cześć Ci :) No, bo chyba to tak jest ze boimy się nieznanego aha :P tylo---tez znam kilka takich przypadkow :) ja jeszcze chodze w normalnych ciuchach ( z wyjątkiem jednych spodni-ciazowych ale za wielkich, i wisza na mnie)..nie wiem na czym to polega ale mam wrażenie ze albo schudłam, albo mi sie ciuchy porozciągały... :P jak leżę to brzuch mam prawie wklęsły..nic to ..cieszy sie trzeba ze mogę wciąż spać w mojej ukochanej pozycji-na brzuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka 24 ❤️ jestesmy z Tobą 👄 tylo, tez mam te jeansy z Mother C :-) cudne sa :-) zupelnie jaz zwykle spodnie, tyle ze wygodne :-P tez nie znosze tych ogromnych pasow ciazowych po pachy .... a latem dodatkowo ogrzewaja brrr... jestem bardzo zadowolona z tych jeansow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis wazylam i waga bez wiekszych zmian :-) od dwoch tygodni przytylam 200gr czyli mozna rzec tyle co nic :-) padlinko, mam nadzieje ze w tej ciazy sie nie odchudzasz ?? hmm?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx odbierałam porody a jakże:) tylko to było jakieś 19-20 lat temu:D, po urodzeniu syna nie podjęłam pracy, bo dwoje małych dzieci a wtedy dostać się na etat do szpitala graniczyło z cudem:) a po 5 latach przepadało prawo wykonywania zawodu i trzeba było odrabiać pół roku na wolontariacie:-o Teraz pracuję w szpitalu tylko, ze potem skończyłam inne szkoły:) wiec jestem bardziej pracownikiem administracyjnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę!!!!!! Parę dni temu kupiłam sobie na all takie rybaczki pod brzuszek, bo też nie lubię tych pasów. Przyszły dzisiaj i niestety takie na styk, więc można powiedzieć, że za małe. Muszę je wymienić, bo chciałabym, żeby posłużyły mi dłużej. A tak w ogóle to polecam bo są śliczne, może któraś z was się skusi ;) http://www.allegro.pl/item1062463815_ciazowe_rybaczki_jeansowe_pod_brzuszek_roz_29_l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!ja niestety dzis nie pospalam zostalam obudzona o 7 a poszlam tez pozno spac i chyba nie dlugo znow troszke sobie pospie:) no Dzidzia fajne te rybaczki:) a jaki rozmiar kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* są super:) ale ja nie mam pojęcia jak kupować na odległość bez mierzenia, kiedyś nie miałam problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciążowe ubranka głównie mam używane od koleżanek z trójmiejskiego forum :) Troszkę przywiozłam sobie z GB bo lubię mieć w czym wybierać :) Tuniki to ogólnie miałam w swojej normalnej garderobie więc z tym problemu nie ma, Mam chrapkę jeszcze na ogrodniczki: http://moda.allegro.pl/item1085319849_be_mama_ciazowe_ogrodniczki_z_panelem_baby_roz_m.html i bluzeczkę: http://moda.allegro.pl/item1083610823_be_mama_koszulka_wychodze_zima_grey_l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedys nie bylo problemu...ja tez kiedys wiedzialam jaki rozmiar nosze i jak pomierzyc a teraz przytylam i juz nie wiem co jest dobre a co nie i jaki rozmiar.musze najpierw miec jakies pierwsz dobre spodnie ciazowe chyba do pomiarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne te rybaczki. też kupię. A jaki rozmiar kupiłaś? Bo ja normalnie noszę 38 a jak kupowałam te spodnie w MC to dobre były 36 i babka powiedziała że specjalnie tak robią ze by kobiety mimo tego że są w ciązy kupowały ten sam rozmiar. Mi na razie rozmiar tyłka tak strasznie sie nie zmienił. chociaż strasznie dużo jem i boje się wejść na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te koszulki z napisami sa super!ja ostatnio widzialam taka smieszna zaraz znajde to wam pokaze:) fajne te ogrodniczki tez:) ale ja bym w ogrodniczkach chyba nie zbyt...to raczej trzeba lubic takie spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, masz tabele dokladnych wymiarow :-) nic tylko sie zmierzyc ;-) rybaczki bardzo ladne :-) i modne, z marynarskim wzorkiem :-) ja do H&M musze sie w wee wybrac, przeceny sie juz zaczely :-) bardzo lubie ciazowe ciuszki tej firmy, zreszta dla synka tez glownie tam kupuje, ladne i modne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą rozmiarówką to co firma to inaczej niestety :( Mam spodnie Next niby 12 takie jak nosiłam ale te ciążowe to lecą mi z pupy że nie da się ich na razie nosić :( Muszę kupować rozmiar mniejsze niż nosiłam przed ciążą wtedy jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin, maj law :) odchudzać się nie odchudzam :P wręcz jem jak wariatka , wiecej niż mąż :D ale może mi się tylko to wszystko ze niby schudlam wydaje, bo wagi nie mam w domu :) wiec ważę się tylko u lekarza, a u moich rodziców jest waga ale chyba nie działa :) przed ciąża pokazywała mi 59 kilo a teraz 58..dziwność ... ale piję dobrą kawkę ..mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. 13 TC to już drugi czy ciągle pierwszy trymestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ❤️ law law 😘 no to znaczy ze faktycznie schudlas ... moze jesz duzo, ale wartosciowo, bez pustych kcl itp w czasie ciazy zwieksza sie przemiana materii i wiecej kcl sie spala, wiec jakby zadbac o diete bez pustych kcl to jest szansa by nie tyc duzo :-) u mnie 3 kg do przodu, ale cieszy mnie to, ze od 2 tyg bez zmian :-D czy ktoras z pań ma dzis usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w ten słoneczny dzień:) Tylo, to dla ciebie: Miesiące i tygodnie ciąży Przyjmuje się, że: - 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia, - 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia, - 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia, - 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia, - 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia, - 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia, - 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia, - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia. Jeśli chodzi o ciuszki to ja nie wiem czy mieszczę się w swoje stare bo cały czas chodzę w legginsach, nigdzie na razie nie wychodzę to nie mam potrzeby się stroić, ale do H&M to bym się na wyprzedaż wybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin ahha :) ja i zdrowe żywienie :D hu-hu-hu :P mowie Wam dziewuszki, tak mnie ciekawość zżera co do płci ze chętnie poszłabym wcześniej na usg :P rety,,jeszcze 5 godzin pracy :) jak ja wytrzymam haha ..może dla odmiany..popracuje trochę, to mi zleci szybciej haha spadam chwilowo, ale bede podczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×