Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

A ja właśnie wcinam czereśnie :) A makaronik to robię sobie taki smażony na masełku ze śmietaną mmmmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wcinam samego łososia wędzonego. Wiem, że mówią, że surowych ryb się nie powinno, ale uwielbiam wędzonego łososia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lady Kate. To muszę jeszcze poczekać ze smarowaniem brzucha i cycków bo mam na kremie napisane, że od 2 trymestru. mam nadzieję że w międzyczasie rozstępy mi sie nie zrobią. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylo, ja na swoim kremie mam napisane, że od 4 miesiąca i od 15 tyg zaczęłam smarować, czyli dopiero tydzień, ale zdarza mi się jeszcze zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe życie przy kompie, a dzisiaj jakaś pomroczność mnie dopadła czy co:( nie mogę wstawić linku, stopka nie działa, kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste ;-) agi79 ;-) chi chi... o tym nie pomyslalam ;-) :-D chyba test sobie zrobie ;-) ogladalam kiedys w tv program o otylej kobiecie co to myslala, ze mecza ja niestrawnosci a sie okazalo ze bóle porodowe ma :-D a ona nie wiedziala w ogole ze w ciazy jest....mistrzyni! dziewczyny, co wy za kremy macie ze dopiero od 4 miesiaca mozna??! lo matko! ja bym umarla bez smarowania a rozstepy moga sie zrobic w 7-8 mies jak sie wczesniej skory nie nawilza zmiencie krem no, to wciagnelam ogromny talerz makaronu :-) ale mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo sa takie kremy ktore mozna uzywac troszke pozniej dopiero a nie od poczatku ale czemu to nie wiem bo cos tam zawieraja naczy z czegos sa co wczesniej nie wskazane wczoraj o tym czytalam w gazecie. a na zgage podobno jest dobra szklana mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany. Właśnie mi telefon przypomniał ,że z godzinę mam ortodontę. Wyobraźcie mnie sobie. Pryszczata (tak zadziałały na mnie hormony) 34- latka w ciązy i aparatem ortodontycznym. SZAŁ CIAŁ I UPRZĘŻY. Powiedziałam mojej ortodontce, że przez nia rodzę drugie nieślubne dziecko, bo do tej pory bez ślubu jestem .Może bym teraz nawet się zdecydowała. Ale z aparatem??? na szczęście podobno w ciąży szybciej sie prostują. tak że po poriodzie laska z wzorowym uzębieniem będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez was pracować nie mogę.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylo mam tak jak Ty... :) zamiast pracować wciąż tu zagladam:) Faktycznie uzależnia to nasze forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mart sie!ja tez niestety jestem pryszczata!liczylam ze cera mi sie poprawi a tu 15tydz i nic! wiec chyba tak juz zostanie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pryszcze na plecach przez te hormony....jak mlódka ;-) tylo, tos mnie rozbawila :-D szał ciał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, że miałam problemy z cerą przed ciążą, co miesiączka mnie wywalało. Na początku ciąży miałam coś strasznego, ale gin powiedział, że po prostu nie palę teraz, i organizm się oczyszcza.... a teraz widzę jak moja cera pięknieje... szczerze? nie pamiętam kiedy miałam taką ładną... mam nadzieję, że dalej może być córeczka.... bo słyszałam, że jak kobieta ładnieje, to syn, a jak schodzi z niej uroda to córka... Choć na moje to zależy po kim dziecko dziedziczy krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dalej jetsem pryszczata..ale mniej niz na poczatku. wogole ta ciąża mi niezłe daje do wiwatu..depresje, migreny, pryszcze bleeeeee wlasnie naszedl mnie apetyt na kurczaczka z cebulka, i z ziemniaczkami mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia_89 ja wiem, że trzeba wcześniej ale tylo się obawia że jak do 4msc się nie będziesz smarować, to jej się rozstępy zrobią ;) A co do cery no to ja też przy Dominiku miałam jak pupcia niemowlęcia (w ogóle przez całe życie miałam gładziutką), a teraz mam wysypane czoło jak cholera, no i lekarz mówił, że dziewuszka będzie. Więc coś w tym porzekadle jest ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jednak mam pecha, dzisiaj znowu dostałam wezwanie do ZUS-u:( tym razem na poniedziałek:( no i znowu wypadła mi nadprogramowa wizyta u gina, bo potrzebuję zaświadczenie, bo np. karta ciąży to nie jest zaświadczenie... A mówią że kobieta w ciąży nie powinna się denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, jak nie teraz to nastepna bedzie córcia :-D annkaaa, ech :-( sie uczepili Ciebie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! przez ta cholerna roznice czasu (5 godzin) za kazdym razem jak wstane i usiade do kompa, nie moge nadazyc z czytaniem..;-)))) A propos kremow na rozstepy - pani dokor kazala mi sie smarowac od 2go miesiaca... co prawda ten krem to jakis tutejszy wynalazek na rozstepy;-))) polecala jeszcze payot, ale cena mnie zniechecila... A i kazala od 3 miesiaca masowac sutki naturalna gabka pod prysznicem... ale niestety nie idzie mi to bo ciagle pobolewaja....:-(( Slyszalyscie cos o tym? U nas tez zalecaja taki masaz? Kiedy powiedzialam mezowi, zaoferowal sie z pomoca;-))))) Pozdro! PS. mnie nadal pada:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×