Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

... do mnie właśnie przywieźli 5 ton węgla na zimę i teraz go trzeba wrzucić łopatami do piwnicy, do tego pada deszcz... szalalalalla a ja jestem w ciąży i nie mogę tego robić, co za ulga:) great success :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, a ja się podśmiechuje do naszych znajomych z którymi jedziemy na wczasy nad jezioro, że oni i mój mąż biorą sobie małego obiboka :) czyli mnie jakby ktoś nie wiedział ;) będziemy pływać rowerkami wodnymi... to znaczy oni będą pedałować a ja jak wielorybek będę robić za balast uwalając się z tyłu ;) ehh... trzeba wiedzieć jak się ustawić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze kochane ja kończę pracę i pomału zmierzam do domku:) nie napiszcie za dużo, bo jutro mam ciężki dzień w pracy i nie nadążę z czytaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka no baaa trzeba korzystać z takich przywilejów ile sie da :D Ja tez przy nadarzajacych sie okazjach bede czasami sobie na to pozwalac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beja flor
Witam wszystkie grudnioweczki! fajnie, ze coraz wiecej dziewczyn sie melduje.... swoja droga ciekawa jestem czy ktores z nas spotkaja sie na porodowce;-)))) skonczyla mi sie wczoraj kawa (a ja bez kawy nie umiem rozpoczac dnia), meza nie ma, wroci jutro...zakupy najprawdopodobniej w sobote....ja mam zakaz opuszczania mieszkania....tak czy inaczej do najblizszego sklepu mam ze 3 km ....i co robic??? wypilam rano kakao...daleki zamiennik kawy.... No ale dosyc marudzenia, mam nadzieje, ze wam dopisuje humor i samopoczucie tez niczego sobie:-))) Pozdr. PS. Moze przez ten deszcz tak marudze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek zdolna jestes:D ale jesli mozesz to dopisz ze przeczucie chlopak bo zjadlas z poprzedniej tableki i termin sie zmienil juz miesiac temu pisalam ale nikt nie zauwazyl na 7 grudnia;p z gory dziekuje,milego popoludnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek super tabelka...tylko jakbys mogla zmien moj nick bo Asieńka23 kots mi ukradł;)a i w miejscu dzieci to napisałas mi syn ale dopisz kochana ze Aniołek syn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczeta mile! :-D Agneste ❤️ jestem juz :-) dzis male wagary...poszlam do internisty i poprosilam o zwolnienie az do czasu wizyty u gina czyli na 2 tyg i od dzisiaj sie bycze :classic_cool: gagatka, tez w luznych ciuchach chodze...ten brzuszek jest wiekszy, ale taki bardziej jakbym sie zapuscila niz ciazowy :-/ wiec tez czekam na ladna pileczke by bardziej przylegajace ciuszki zaczac nosic Padlinko, mi tez rzadko miejsce ustepowano jak w ciazy chodzilam :-( wolalam sie przejsc piechotka niz czekac na łaskę...chamy sa wszędzie! "ah biedronka moja milosc lidl jej nie dorasta do skrzydelek ahah" chi chi podobalo mi sie :-) a ten bol po pachwiny to wiezadla macicy, ktora rosnie, takze normalka, no panic ;-) co do kolejek w sklepach dla niepelnosprawnych i ciazarnych....to byl i jest standard ze zdrowe mlode byki w nich stoja....moj maz zawsze podchodzil i pytal "pan w ciazy czy kaleka??" i zaraz miejsce w kolejce mialam :classic_cool: :-D medi, ciesze sie ze badanie usg dobrze wyszlo i dzidzius zdrowo rosnie! :-) Dzidzia, tez uwazam ze Huggies to najlepsze pieluchy :-) a najtaniej je mozna w Biedronce nabyc :-) nawet 8-9 zl roznicy niz w tesco np co do wozkow, to ja z doswiadczenia powiem, ze dla mnie najwazniejsze bylo by byl lekki i mial przednie kola/kolo obrotowe 360' wtedy jednym paluszkiem skreca sie caly wozek bez naciskania na porecz przy skretach, to ma nie lada znaczenie podczas dluuugich spacerow, ktore ja praktykowalam i uwielbialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszku, a gdzie kochana ta Twoja tabelka_cudo? czytam o niej, ale jej nie widze :-( ostatnią jako zarejestrowalam to ta z 150 str, ale nie widze by sie czyms roznila :-( help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek tabelka super!!!!podziwiam ze tak Ci sie pieknie chcialo zrobic!:) a ja sie zbieram na wizyte....mam nadzieje ze wszystko ok i zobacze dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam taka nadzieje:) ale nie wiem czy to nie za wczesnie..... to my dziekujemy za tabelke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dajcie spokój :D mamy taki super topic, że tylko właśnie potrzeba nam było doprowadzić tabelkę do ładu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kasiula kula sliczny komplecik tez mi sie taki bardzo podoba :) padlina nie zazdrosze snow !! dziewczyny fajne wozki :) a n komplety nawet nie chce patrzce bo zaraz bym kupowala :) a ja w snach mialam cirzeczke - taka ładna, slicza i mulatka po tatusiu :) a porod migiem mi poszedł :) kinga30 3 sniadania u mnie to pikus :) staram sie raczej jadac nie monotomnie, warzywa, nabial :) ja mam na razie jakies 2 kg ale sie nie wazylam juz z tydzien :) sylwunia ja bede pytac swojej ale chce sobie zrobic jakis braz zeby mi odrosty orzestaly byc widoczne :) czytalam zeby farba byla vbez amoniaku i najlpeiej w 4 mc :) elwirak powodzenia na wizycie :) mammdam dzieki za rade :)_ no na razie sie waham, wizulanie mi sie podoba starsznie, no ale wiadomo procz tego zeby byl ladny musi byc przede wszystkim solidny!! znalazlam jakies forum a tam mega oponi na jego temat - wczoraj juz nie dalam razy, tyle czytania. karo witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Elwirko 🌻 kffiatuszku ❤️ ❤️ no faktycznie cudo! :-) :-) dobra robota! Dziekujemy kochana!!! 👄 a ja pojechalam sobie do Mamusi, bycze sie pod kocykiem z ksiazeczka :-) na mnie lezy cieply rudy kot :-) Mama szczesliwa ze jej niespodzainke zrobilam :-) pysznosci na obiadek szykuje i nawet ciacho z truskawkami upichcila ach, L4 zyc nie umierac!! uwielbiam sie byczyc :-D a za oknem leje i leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrasowałam troszkę tabelkę teraz :) Malinka, ale Ci fajnie :) :D ;) Ja się przespałam chwilkę, i głowa mnie boli :O to na pewno przez tą pogodę !!!!!!!!!!!!! a może przez to, że przysnęłam ? ale co tu robić w taką pogodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j jak wstalam tez mnie glowa bolala to przez ten deszcz napewno.ale wypilam kawke i jest ok:) to polecam to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!to ja juz innego sposobu na to nie mam bo ja tak sobie radze.proszkow zadnych nie biore.to moze dobra herbatka i cos do jedzonka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek, to zapraszam na moja kawę, ona każdemu smakuje, ale to pewnie sprawka mojego ekspresu... o smaku toffi z pianką ze śmietanki... MNIAM:) teraz taką sobie słabą robię, bo wiadomo, ale przed ciążą to ze 3 dziennie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206, oj no nie powiem może bym posmakowała :D lubię kawki smakowe z kawki rozpuszczalnej - są pyszne ! czasem robiłam sobię rozpuszczalną z mleczkiem, nie za mocną, tylko tak dla smaczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×