Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

natalka , ja pierdyle! ty to jestes lachon prawdziwy :D o ochcialaby ja tak wygladac :D Sylwunia :) haha kochana brzuszek sam sie wtryni na zdjecia jak jakies wstawisz :) jak nie solo to w duecie z Toba :D haha ale figurke to ty masz prima sort :) jamiii jakie ladne jestescie wszytskie!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wiedziec jak wygladacie:) natalka slicznie:D:Dpiekne zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nawet nie myślę ile będę miała czekania po weekendzie:) A tak swoją drogą to uduszę Was, mam dzisiaj ważne zaliczenie a cały tydzien zamiat się uczyć to na kafe siedziałam, nawet jak nie miałam o czym pisać, to nie mogłam sobie odmówić czytania Was:) Pewnie nie zaliczę, ale to będzie przez Was!!! po co tyle piszecie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa- zaliczysz zaliczysz, a jak nie to powiedz ze nie moglas sie uczyc przez ponad 70 ciezarowek to ci na pewno zalicza, bo kto by zadzieral z takimi babkami;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczęście że we wrześniu można poprawiać, a wtedy będę miała duży brzuszek, więc wara nie przepuścić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek masz zablokowany album. Ale po tym zdjęciu już widać że też fajna z ciebie laseczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej a ja zamiast coś w domu zrobić... chociażby pranie wstawić czy coś to od rana siedzę na kafe :))) Dobrze, że chociaż obiadek mam na dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ale chwilunia. Czy to nie ty pisałaś że ważysz 85kilo??? To przepraszam co ci tyle waży? Chyba buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ale chwilunia. Czy to nie ty pisałaś że ważysz 85kilo??? To przepraszam co ci tyle waży? Chyba buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia*, zmieniłam fotkę główną abyś mogła widzieć mniej więcej mnie całą :) a później zmienię na kolejną. Mam zablokowany album, bo wredna sucz, była mojego bardzo lubiła maczać noska gdzie nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×