Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

zapomniałam napisać... 3,5 kg na plusie, lekarka powiedziała, że ok, bo byłam zawsze szczupła, ale żeby się nie obżerać... załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny może ja wyjdę na jakąś idiotkę ale co to jest ten samolot, bo ja myślałam,że wy tak nazywacie fotel ginekologiczny a czy to jest coś innego?????????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor - super że z Pedrem ok :) dziewczyny a co u Dagi słychać? bo dawno nie widziałam jej na forum a ona chyba miała mieć robione testy PAPPA czy amniopunkcje.. Ile razy do tej pory miałyście robione USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam usg ze 4 razy (nie mogę coś się skupić i policzyć dokładnie). Mam robione na każdej wizycie, chociaż na chwilkę ale mam. Pierwsze było dopochwowo, reszta przez brzuszek w tym w 13 tc "genetyczne". Mój gin sam lubi sobie chociaż na momencik zajrzeć do Juniorka, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok. Teraz wizytę mam 6 lipca więc znowu zobaczę się z Juniorkiem. Może tym razem się pokaże w całej okazałości :) Ja też pytam: Padlinka gdzie jesteś? A na poprawę humoru kolejny kabaret: http://www.joemonster.org/filmy/23264/Kabaret_Limo_Hitler Byłam nie dawno na spacerku. Jak przyjemnie się zrobiło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Pagi to fajnie ze juz masz 6 ja dopiero 22.to pewnie juz sie dowiesz kogo masz w brzuszku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 gratulacje córci :) beija flor cieszę się, że z Pedrem wszystko ok :) I w ogóle się cieszę, że ze wszystkimi dzieciaczkami po usg okazuje się że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 chciałabym... Ostatnio 15 czerwca Juniorek się na nas wypiął dupką ;) Nie chciał/chciała się pokazać, skubaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio tydzien temu tez tak bylo tylko moja dzidzia to za bardzo sie wiercila!:) ale na wizycie to juz bedziesz w 18-19 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jakby leżał sobie przodem do nas to już poprzednio byłoby widać ale Junior sam zadecyduje kiedy poznamy kim jest ;) Ginowie w ogóle jakoś dziwacznie liczą te tygodnie. Tak jak napisałaś, że będę w 18-19 tygodniu tak stwierdzi gin. Według mnie to będzie pierwszy dzień 18 :) Jak ostatnio byłam, to powiedział: pani jest w 16 tc? Ja mówię że w 15. On że tak w 16, 15-16... Nie trafi się za nimi. Ja liczę sobie tak normalnie te tygodnie. Akurat do niego chodzę na ogół we wtorki i w ten dzień zaczyna mi się kolejny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam do łóżka. Poleżę troszkę przed tv, może znajdę coś ciekawego. Lapka nie zabieram ze sobą tak więc dobranoc :) Spokojnej, chłodnej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to teraz pewnie Pegi Twoj dzidzius sie pokaze co tam ma:) bo w 18 to juz dzidzius jest spory i lekarz napewno juz zobaczy:)tak mysle. u mnie na poczatku tak dziwnie tez wyszlo z tymi tyg. bo ja zawsze w czwartki chodze i tez jak liczylam sama to te dni cos sie nie zgadzaly.ale teraz sobie licze tyg.a jak sie gubie to w necie znajduje taki kalendarzyk i juz wiem w ktorym jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gin liczy tygodnie, które się skończyły. Tzn jak mam 15tyg i 3 dni, to on mi mówi, że 15 tydzień, a ja sobie liczę, że to już 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak liczysz swój wiek, to przecież nie czekasz aż skończysz np. 20 lat żeby powiedzieć że masz 20. Tylko przez cały rok mija ci 20 lat nie? Mnie to się wydaje analogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam do wyrka. Jeszcze chłopa muszę zaciągnąć, bo na kanapie drzemie ;) a jak on się roześpi to trudno go zaciągnąć do łóżka :) Dobranocki grudnióweczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim. Zapowiada się kolejny upalny dzień :classic_cool: U mnie są już 24 stopnie w cieniu :) *Dzidzia* a jak tak właśnie liczę swój wiek. Zresztą wszystkich kogo znam tak liczą swoje lata. Ja w tej chwili mam 30 lat. We wrześniu mam urodziny i dopiero wtedy będę miała 31 lat :) Co się będę postarzać ;) Jak skończę ileś tam lat to dopiero wtedy tyle ich mam a tak to "leci" tylko któryś tam rok. Ja jeszcze przez dwa miesiące mam 30 lat :) Mój gin chyba właśnie liczy tygodnie jakby do przodu, tzn. mi się wydaję że jestem w 17 tygodniu i 3 dniach a on już mówi 18. Nie ważne zresztą :) Ja liczę po swojemu, gin liczy po swojemu a na końcu i tak wszystko się będzie zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Paulasz super,ze wszystko w porzadku:) Ja wlasnie sie niedlugo tez wybieram do gina ale bez usg:(no ale chociaz serdunio mojego skarbusia poslucham:D,odezwe sie po wizycie ..milego tego pieknego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja lecę na badania, tym razem mam dużo...nie chce mi się, jak nie wiem co, gorąco i w ogóle, poza tym po po wczorajszej wizycie u gin jestem załamana, że jeszcze nie widać było na 100 %, że to dziewczynka. Ciuszków póki co nie kupuję, koniec... za miesiąc mi pewnie powie, że jednak chłopak... ehhh. Kiedyś się nie wiedziało i było chyba lepiej. głupio gadam, grunt, że zdrowe. całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)wow dziewuszki ale zescie sie rozpisały.....palusz gratulacje dla Ciebie:)i ciesz sie ze zdrowe!!!u mnie dzis chlodniej bo 23 st....ja mam jutro wizyte na 18.30 i zas zaczynam sie martwic jak to ja!!!:)ale wiem ze mi juz ten starch pozostanie do konca swojej ciazy....pozdrawiam mamuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam upalnym rankiem:) paulasz2206, kaczorekmc trzymamy kciuki, za badania, za serduszko i w ogóle za to żeby było dobrze:) ja dzisiaj w pracy od 8 do 20:( robię nadgodziny, bo trzeba rozliczyć leki do NFZ do 3.07.....jak przeżyję to będę żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne Grudniowki!!!!! Z góry przepraszam , ze nie doczytam teraz tego co pisałyście na poprzednich stronach, ale mam chwilkę tylko, a względnie dawno się nie odzywałam i postanowilam sie chociaz zameldowac :) U mnie niebawet 18 tydzien..i chyba w koncu dostalam kopa od dzidziusia..tak mysle :) bo w koncu czuje we wlasciwym miejscu hah :) Nastroj w miare ok, chyba ostatnio nawet jestem coraz bardziej spokojna i mysle ze pomalutku ale zacznę sie cieszyć w końcu na to dzieciątko. Ciagle rozwazam wizyte u psychologa ale jak to u mnie bywa, mam taka blokade ze raczej watpie zeby to nastapilo... Malo mam ostatnio czasu, dużo pracy, a sil jakoś nie za wiele..Mimo ze upały znoszę super, to jednak praca mnie meczy..oszczedzam sie jak moge, ale ..... Zzera mnie ciekawosc o plec dziecka..jescze ze 3 tygodnie i pojde na usg polowkowe, to moze sie okaze..moze wytzrymam :) Ciazgle z imionami mam problem dla chlopca tylko--mi sie podoba Mikolaj (jako jedyne) ale maz nei chce sie zgodzic, mowi ze to lipa jak dzieciak ma wszytskie swieta w jednym miesiacu-mikolajki, imieniny, urodziny , gwiazdke... :P dla mnei to nieproblem, ozna w kalendarzu znalezc pewnie imeininy mikolaja w inne miesiące, ale wez tu przekonaj mego slubnego, uparty jak osiol :) Jak nie dojdziemy do porozumienia pewnie bedzie Dominik albo Daniel. Dziewczynka na 90% Zuzanna :) Mam cholerny apetyt. Wpieprzam doslownie(jedzeniem tego nazwac nie mozbna :( _ ) czuje ze bolesne bedie nastepne wazenie :P Brzuch mijuz widac troche..mysle e teraz szybko sie zacznie powiekszac..musze myknąc do HM po ciuchy jakies..promocje sa wiec moze cos upoluję, poki co kupilam na allegro jednatunike, spodnie, i dwie kiecki jhahah ale nei bardzo wierze zebym z brzuchem sie w nie zmiecila haha Ok musze zmykac, postaram si enadrobic zaleglosci w wolnej chwili Cmok!!!!!!!!!!!! Wszytskich Pozdrawiam cieplutko PS Izydo wrocila jzu ze swoich wypasionych wczasow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malin_xx
czesc kochane! Dzidzia, przeczytalam Twoje pytanie o 'samolot' i tez zglupialam, bo wczesniej nie znalam tego okreslenia, ale tak sie domyslalam ze chodzi wlasnie o fotel gin a tu nagle ze NIE?? ;-) no ale uff ;-) jedanka dobrze sie domyslalysmy Agneste, i jak rybaczki?? :-) Dziewczyny po wizytach, ciesze sie ze wszystko OK!! Padlinka, witaj córo marnotrawna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN WYZEJ WPIS TO MOJ, ALE JAKIS NIEPELNY I POMARANCZOWY...ZATEM JESZCZE RAZ :-) czesc kochane! Dzidzia, przeczytalam Twoje pytanie o 'samolot' i tez zglupialam, bo wczesniej nie znalam tego okreslenia, ale tak sie domyslalam ze chodzi wlasnie o fotel gin a tu nagle ze NIE?? ;-) no ale uff ;-) jedanka dobrze sie domyslalysmy Agneste, i jak rybaczki?? :-) Dziewczyny po wizytach, ciesze sie ze wszystko OK!! Padlinka, witaj córo marnotrawna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dziwnego sie dzieje, tylko pol mego wpisu jest wysylane ?!! Padlinka, witaj córo marnotrawna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×