Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Natalka wierzę że jest Ci ciężko bo ja wchodzę na drugie piętro i zadyszkę mam a nie wiem jak to będzie z wózkiem bo wózkarni nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! za chwile zaczne ogladac te zdjecia....niezle popisalyscie od rana... Padlinko, glowa do gory, facetami nie ma sie co przejmowac....przyjdzie i przeprosi....:-))) Ksf- nie martw sie na pewno bedzie dobrze, wazne, ze lekarz wykryl, ze jest jakis problem, a jak juz sie leczysz, to na pewno wszytstko bedzie ok. co do cen - tutaj jest troche dziwnie, a mianowicie chodze do pani ginekolog, ktory wypisuje skierowania na usg (ma tylko ten aparat do sluchania tetna), robi wywiad, mierzy, wazy, slucha i w razie czego tez kieruje leczeniem i ta wizyta kosztuje okolo 400 pln... za to Usg pokrywa mi tutejsze ubezpieczenie, tylko za plytke place sama.. (okolo 60 pln).a sprzet do usg maja naprawde niezly....leze, a na przeciwnej scianie jest projekcja (na cala sciane) tego co widzi lekarz na usg....widac wszytsko bardzo dokladnie i pod roznym katem...:-)))) za chwile sprobuje wstawic link do mojego zdjecia:-)))) na ra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale piszecie :) łał wszystkie jesteście ładne :) pogoda dzisiaj mnie dobija, byłam z synem na zakończeniu roku i wzorowy uczeń nam się wychował :) co do mieszkania to właśnie od 01-06 jesteśmy na swoim :) kupiliśmy mieszkanie, ale po 10 latach mieszkania z moją mamą to ulga niesamowita :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor--DZIEKI :) my mamy swoje, po dziadkach ale i tak musielismy na niego na 30 lat sie zadluzyc zeby spacic spadkobiercow :( 30 lat po okolo 800-1000 zl co miesiac..w zaleznosci jak frank stoi. no ale swoje jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz Waiss wczoraj i dzisiaj w radiu zet poruszał sprawę nk.pl nie akceptowałyście nowego regulamimu, ja kilka dni temu zaakceptowałam nie czytając go i podobno tam jest wiele rzeczy niezgodnych z prawem, m.in. mogą nasz wizerunek wykorzystać do jakichkolwiek celów nie pytając nas o zdanie(bo już się na to zgodziliśmy) a wizerunek czyli imię nazwisko, czy fotki... i tak by było w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynaja juz halasowac i strzelaja sztuczne ognie... za 1,5 godz mecz (Brazylia - Portugalia), wszyscy w pogotowiu, rzucaja prace i nie tylko..;-))) banki, sklepy, urzedy, szkoly wszystko bedzie zamkniete...bo to patriotyczny obowiazek kibicowac druzynie narodowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety taki mus w dzisiejszych czasacg bo moze by sie tyle kasy do 50-tki udalo dopiero odlozyc:D padlinka- to ty masz ostatnio ciekawie tak jak my bo tez we frankach splacamy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mieszkania, to my mieszkamy z rodzicami, chciałabym osobno, ale boję się takiego długiego kredytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa to ja zrobilam jak i Ty nie czytalam a zaakceptowalam.dobrze ze zdjecia pousuwalam!to co oni tam wymyslili za regulamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zamiar pousuwac stopniowo wszytskie zdjecia, informacje o sobie itp, a potem zamknac ten profil na nk... facebook wystarczy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do sprawy nk to jeżeli byście się nie zgodziły na jakiś punkt regulaminu, to w ciągu miesiąca usuwająWam konto, (w ciągu miesiąca możecie zmienić zdanie i się zgodzić). Dobra to by było na tyle. Żegnam się na dziś z Wami... (Pewnie wieczorem i tak zajrzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula hihi ale serio to stare dzieje haha ;) czlowiek sie postarzal i obwislo mi tu i ówdzie :) Zajadam diabolo pomidoro :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka :D ja tez to kocham :) uwielbiam KMN i mojego ukochanego Macieja Stuhra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×