Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba Tosia , chyba o ile się nie mylę to tylo córcia tak ma na imię:) a dla chłopca Kajtek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia tez mi sie podoba :) chcialam nawet Antka jakby byl chlopie ale nie przejdzie zmoim mezem :) Tymoteusz tez mi sie podoba ale nie mojemu mezowi !! ehhh Ci faceci!! Wczoraj mi mowi ze zazdrosci mi zwolnienia - a ja mu na to ok!! to co zamieniamy sie ale pamietaj ze w grudniu rodzisz!! od razu mu przeszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi bo ktoś pisał o tym wcześniej - czy na naszej klasie ktoś założył nasz profil? :) z chęcią dodałabym się do znajomych i ujawniła się, bo tak na forum to nie za bardzo chcę podawać linka do mioch zdjęć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mALIN :) w KONCU WIEM JAK WYGLADASZ! :P AJAJAJ :) PALCE LIZAC...ALE NAWET PODOBNIE SOBIE CIEBIE WYOBRAŻAŁAM :D GAGATKA..NIE MOGE CIE OTWORZYC :( BEZ KITU JAKIE LADNE JESTESCIE WSZYTSKIE :) ups sorci za capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ja siebie otwieram :) ale na na naszym profilu na fotosiku tez jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka to jest nas dwie, ja też Malin_xxx podobnie sobie wyobrażałam:), za to Ciebie wcale:P jak tak marudziłaś na początku to sobie myślę co to za kobita jakaś brzydka, gruba, zakompleksiona:P:P a tu taka super fajna subtelna laska ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapisalam i oczywiscie sie nie wyslalo rekonstrtukcja.... Padlinka nasza pomarudzic lubi :-P laseczka!! a czytalas kochana, jak pisalam zes w moim typie mniaam!? ;-) jedno dziecko na wakacje jedzie a dom do gory nogami....pakuje pakuje i konca nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przed Tinka tak jakoś się dziwnie kopiuje, że robi spację nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera no rozjeżdżają się link i trzeba pousuwać spacje tam gdzie najeżdżając myszką link dzieli się na dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktorej sie snilo, ze urodzila obojniaka. mi sie snilo, ze mialam usg i dzidzia ujednej stopy mialy tylko 4 palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę, ze Grudnióweczki pomalutku się obudziły. Napisałam raniutko a tu cisza... Chyba tylko ja budzę się tak rano :) Oczywiście nie jestem ranny ptaszek, uwielbiam spać ale budzę się przed 7 jak mąż wychodzi do pracy i tak już nie śpię sobie :) Fakt, wszystkie- jak już napisałam rano- jesteśmy super mamuśki, patrząc na nasze zdjęcia. A co do zakładania profillka naszego forumowego na NK. Może po prostu pozapraszajmy się wzajemnie (oczywiście, te które mają chęć). Po zaproszeniu wyślijmy jeszcze maila na pocztę NK kto to zaprasza. Co Wy na to? W razie wątpliwości można podejrzeć osobiście na naszej liście zdjęciowej czy ta mamuśka to na pewno ta :) A gdzie na fotosiku mamy swój profil, coś mi chyba umknęło ;) A ja też jeszcze leżę sobie w piżamce :) Wczoraj wysprzątałam całe mieszkanie więc dzisiaj mi się należy dzień błogiego lenistwa. Tym bardziej, że w weekend nie poleniuchuje sobie- jutro wesele (o 12 fryzjer, przed 16 wyjazd do stolicy, teść nas zawozi i przywozi :) ) a w niedziele poprawiny :) kffiatuszek uśmiechnij się, zobacz jakie piękne słoneczko się uśmiecha do Ciebie 🌼 I Padlinka wreszcie się odezwała. Kochana nasza maruda :) Pisz do nas kochana, pisz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, mi sie otwiera jak trzeba :-) i powiem tak, jest OK....bardzo OK !!! :-D ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek Kochana gdzie jesteś ?? jesteś nam potrzebna :) może bys tak druga tabelkę taką śliczną zrobiła z tymi fotkami:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Pagi zazdrosze Ci weselaicha :) ja mam niby 2 ale w tym samym dniu i ide tylko na jedno, a na drugie wpadam na sekunde i to dopiero pod koniec wrzesnia!! a wtedy bedee juz potezna!! dzis spotkalam sasiadke w moim wieku w ciazy, pytam sie na kiedy amsz termin - a ona - ze na 30 czerwca :) ALE jutro idzie juz do szpitala, robi wszystko zeby urodzic i nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co z tym naszym profilem na naszej klasie?? i czy widzial ktos nasza tabelke?? kffiatuszek ratuj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 a ja jeszcze nie czuje nastroju na to wesele. Mam nadzieję, ze jutro poczuje ;) A co porodów po terminie, to tak teraz sobie myślę i wszystkie moje znajome rodziły troszkę po terminie. Chyba nie znam dziewczyny która urodziła by o czasie... Moja siostra urodziła 2 tygodnie po terminie. Lekarze już ją nawet postraszyli, że jak do jutra nie urodzi to będą wywoływać- i urodziła, tak się wystraszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 może skopiuj tą naszą starą tabelkę a kffiatuszek jak będzie miała czas to wszystko uzupełni w tej swojej ładnej tabelce :) Ewentualnie wprowadź zmiany w stopce, po tym kffiatuszek też chyba uzupełni :) A co do NK, to dałam taką malutką propozycję na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 może skopiuj tą naszą starą tabelkę a kffiatuszek jak będzie miała czas to wszystko uzupełni w tej swojej ładnej tabelce :) Ewentualnie wprowadź zmiany w stopce, po tym kffiatuszek też chyba uzupełni :) A co do NK, to dałam taką malutką propozycję na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 może skopiuj tą naszą starą tabelkę a kffiatuszek jak będzie miała czas to wszystko uzupełni w tej swojej ładnej tabelce :) Ewentualnie wprowadź zmiany w stopce, po tym kffiatuszek też chyba uzupełni :) A co do NK, to dałam taką malutką propozycję na poprzedniej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za dubelek, coś mi się przywiesiło i pojawiło się dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za dubelek, coś mi się przywiesiło i pojawiło się dwa razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×