Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

właśnie przeczytałam na str 210 że dopuścicie na prywate forum te które są wpisane na liste grudniówek ...A MNIE TAM NIE MA!!!! plissss KFFFFIATUSZKU DOPISZ MNIE TAM!! ;) I JESZCZE RAZ coolturkas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGI - jesteś boska tylko teraz nie wiem jak się tam zalogowac jest jakies tajne hasło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolturka dostalas od Pagi meila to musisz wejsc na ta strone i zalozyc swoje konto z ta sama nazwa co tutaj!:) sama musisz to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logujesz się pod swoim nickiem takim jak tutaj i wpisujesz swoje prywatne hasło, tylko Twoje. Spoko, te które znamy będą dopuszczane bez względu czy są na liście czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka! cos nie moge sie zarejestrowac. Chyba zbyt duze obciazenie serwera maja. Trzeba bedzie chwilke poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc widać, wysłałam Tobie z namiarami na nowe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam dostepu.... myslalam ze tylko ja cos pokrecilam, ale widac nie... o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor, spokojnie. ja skorzystalam z innego kompa i zarejestrowalam sie bez problemu, choc na poczatku tez klopoty mialam. Wiec albo skorzystaj z innego IP jak mozesz, albo poczekaj moment. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko jest dziochy... spokojnie :( musiałam troszkę nad tym popracować aby działy były tylko dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wejsc nie mozecito sprawka admina ale nie moja czyli kfffiatuszek cos przestawil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam to napisać, ze kfffiatuszek coś tam walczył z prywatnością. Malin, sprawdzam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor, popatrz czy do spamu Ci nic nie wpada.... mi wpadło do spamu ;) a jak coś to podaj nazwę pod którą sie rejestrowałaś ( bo domyślam się, że masz problem z potwierdzeniem tylko na @maila ) to zaakceptuje Ci konto przez panel admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszeka skoro ja tez jestem adminem to moze bys mnie uswiadomila co robisz?bo ja k ciebie nie bedzie to nikt do nas nie dolaczy!bo ja nie bede wiedziala co trzeba zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie ozumiem z tym naszym forum. Nie można się nadal zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, jakbyś zajrzała tam na forum to zauważyła byś, ze właśnie czekam na Twój odzew dokładnie w tej sprawie, i nie chce już być adminem, ale zawsze Ci pomogę. Jak mam zbierać joble, i wyczytywać Twoją uszczypliwość to dziękuję ! Nie popatrzyłaś chociażby na swoim przykładzie, że nie ma nic chop siup ;/ to forum jest ciut inne od tego jakbyś miała wszytko na swoim, z pełnymi prawami.... tu jest all ograniczone, i do wszytkiego dochodzi się powoli ! Przepraszam Cię i odezwij się na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawia mi sie taki komunikat: Za dużo prób rejestracji dla tej sesji. Proszę spróbować później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 wysłane. Dziewczyny, musicie się zarejestrować wpisując swój obecny nick i swoje osobiste hasło. Następnie poczekać na maila zwrotnego i tam dalej według instrukcji z maila. Następnie administrator (czyli elwirka86 albo kfffiatuszek) pozwolą Wam do nas dołączyć. Czy tak jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×