Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

beija flor, mogłabym dla Ciebie sie zarejestrować z bylejakiego konta @mailowego, bo ono tylko do weryfikacji konta jest potrzebne, a hasło oczywiście Ci podam, i powiem jak zmienić już na forum, co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor, to poczekaj chwilkę. Musisz z nami być :) elwirka86 idź na nowe forum, tam Tobie kfffiatuszek ma wszystko wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum tzn kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja adminem zadnym nie jestem .nie mam pojecia o tym co tam jest robione i wam nie pomoge. a teraz to juz nawet i wiedziec po fakcie nic nie chce. ktos bardzo lubi jak wszystko od niego zalezy.forum,tabelki i nic w nich nikt nie moze zrobic. a gagatka byla moderatorem i juz nie jest.....ja tego nie zmienilam. i nie rozumiem gdzie tu moja wina?to niektore dla mnie byly uszczypliwe nie ja dla nich. ja tylko ja udalo mi sie zalozyc zaraz wszystkim wszystko podalawalam.bo nie robilam tego tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownk: beija flor Hasło: 123456 jak już wejdziesz na forum, napiszę Ci jak zmienić hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirak :) ja nie mam do Ciebie pretensji :) spokojnie :) juz dobrze :) widocznie bylky jakies problemy :) ale juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 masz na myśli prywatne forum, tak? Będą je mogły czytać tylko forumowiczki. O to nam chodziło, tutaj wcinały osoby pomarańczowe obrażając nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, czarmy mary 10sek i już jest znów ;) Mogłam po prostu nie zauważyć, i nie zaznaczyć od nowa przy weryfikacji Przepraszam Cię GAGATKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) No dawno mnie tu nie było a tu tyle napisałyście... Wybaczcie ale nie będe w stanie tego nadrobić :( Wrócilismy z mężem z nad morza ( Pobierów) Była piękna pogoda przez cały nasz pobyt nie spadła ani kropla deszczu:) a temp powyżej 25C:D Zaraz jadę do lekarza obejrzeć dzidzię:D A i mam prośbę proszę o mały skrót co się wydarzyło ważnego i ciekawego na naszym forum przez te 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA88 zamykamy to forum. Podaj swojego maila w stopce, to podeślę namiary na nasze prywatne forum. Ostatnio pomarańczowe nas obrażały i w ogóle kto chce to nas czyta więc dzisiaj elwirka86 założyła nasze prywatne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_85
Witam wszystkich :) ja mam termin na wigilie , jest ktos moze z trojmiasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum przestało istnieć. Proszę "stare" forumowiczki, czarne o przejście na prywatne forum. Informacje są powyżej jak to zrobić (tych, których nie pamiętamy bo nie odzywały się dawno będziemy weryfikować z listą, niestety to wszystko przez pomarańczowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale się porobiło...zmiana na priva,jakieś drobne zgrzyty,problemy z rejestracją...echmm... :o Przy wolnej chwili spróbuję się do WAS moje kochane dołączyć,podaję emaila :kami18@o2.pl ps. szkoda mi troche kafe :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc zaraz poproszę kfffiatuszka o pomoc. Kamyskaa wysyłam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka24 wysłałam ci maila :) Może ktoś już mnie ubiegł, jeżeli tak to masz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie moge się zalogować na tamtym forum chociaz wcześniej sie juz zarejestrowałam . Mozna coś z tym zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllenka
ja też chce z WAMI :) madllene_77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×