Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

gosienka986 o matko cudownie z ta agroturystyka!!!!! to jest moje marzenie, mamy konie, 5 kotów, uwielbiam zwierzaki, naturę! ja chętnie skorzystam z zaproszenia, właśnie się zastanawiam gdzie by tu się wyrwać na kilka dni na mały urlopik:) kinga30 ja uwielbiam sex:D a teraz jak jestem w ciąży to chyba ze zdwojona siłą, mam nadzieję, że lekarz nie zabroni mi tej jednej z niewielu przyjemności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka-lotta
Agneste: No to rzeczywiscie musialas troche juz doswiadczyc roznorodnych sytuacji w czasie edukacji. z drugiej strony masz bardzo cenne doswiadczenie i zapewne fizjologie porodu masz w jednym palcu. Fajnie! Przynajmniej nikt ci ciemnoty na porodowce nie wcisnie. Ja mam o tyle dobrze, ze pracuje glownie na suchym materiale i kontaktu z pacjentami raczej nie mam. To mnie ratuje przed calkowita korba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
wlasnie mialam spytac jakie powody sa zakazu ale juz odpowiedzialyscie.no i wychodzi ze zabraniaja gdy cos w srodku zle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
ale ja tez sie bardzo ciesze ze mi ie zabroniono!bo chyba bym nie wytrzymala!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka-lotta
gosienka986: rowniez zazdroszcze tych drzew owocowych. pamietam z dziecinstwa wyjazdy na wies do dziadkow i jedzenie malin prosto z krzakow calymi garsciami. I truskawek okraszonych solidna porcja blota, bo przeciez myc nie bylo czasu. aaaa i papierowki i wisnie i czeresnie. taaakkk.... byloby fanatstycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirka86 jakbyś miała do wyboru seks albo utratę dziecka( bo u mnie wprost było powiedziane) to chyba byś nie miała problemu z wyborem. Nie takie rzeczy kobiety znoszą, aby mieć zdrowe dziecko. a to, o co trudno, bardziej się docenia. Mi brakuje tego koszmarnie, ale muszę wytrzymać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znowu dziewczyny problem z przeliczaniem na miesiace,ale chyba skoro skonczylam 13,5 tyg to przeszlam do II trymestru i 4 miesiaca,przynajmniej tak podaja w ksiazkach. elwirka86-wiec obydwie jestesmy jeszcze w okresie najwiekszego zakochania,szalenstwa i milosci;P oby sie to nigdy nie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga, moj ginekolog, ktory mnie prowadzil w I ciazy i do ktorego mam ogromne zaufanie... zalecal wrecz by nie unikac zblizen z mezem, ze to bardzo laczy i jest potrzebne :-) ba! sperma zawiera cenne mikroelementy, ktore odzywiaja plod... niezle, co? :-) oczywiscie "zapisal" mi na recepcie seks ze wzgledu na to , ze nie ma u mnie zadnych niepokojacych objawow ani w moich subiektywnych odczuciach ani w badaniu ginekologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka super masz, marzy mi sie prowadzenie agroturystyki. Pisałam nawet prace nt turystyki wiejskiej. Mam w planach że za 10 lat rodzice i my sprzedamy nasze domy i kupimy sobie gdzies jakis dom pod lasem, urządzimy pokoje dla gości i bedziemy prowadzić agrowczasy. Kazdy ma nawet dokładnie zaplanowane swoje zadania :) , są plany ale co z tego wyjdzie czas pokaże. U mnie seks był zabroniony, ale w pon gin pozwolił już wiec dziś wraca mąż, i wkońcu bedzie seksik , oczywiście jak nie usnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sexu ja nie mam przeciwskazan od lekarza;)a jezeli chodzi o wloski to jak ostatnio bylam u gina to powiedzial ze najlepiej jest farbowac po 3 miesiacu a wczesniej to chyba ze farba bez amoniaku....ja tez juz nie umie patrzec na ten swoj odrost hehe ale zostal mi tylko tydzien i moge farbowac!!!hurraa!!!!!!!!a zastanawiam sie nad siusianiem na poczatku ciagle latalam a teraz sie uspokoilo czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka u mnie tez tak było z pęcherzem, to normalne, po prostu się organizm przyzwyczaił, ale jak dzidzia urośnie to wróci parcie, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
paulasz2206 no masz racje!z tym sie zgodze!nie urazaj sie ze tak napisalam poprostu nie mialam takiej sytuacji i dlatego tak pisze.tez bym napewno wybrala tak jak Ty!ja musialam wytrzymac tylko jakies 2tyg. bo musialam brac takie lekarstwo a wtedy nie wolno.ale szczerze mam nadzieje ze z dzidziusiami wszystkich dziewczym ktore maja jakies zakazy bedzie wszystko w porzadku!ze to ze tak bardzo uwazaja i dbaja o swoje dzidzie wynagrodzi im zdrowiutkimi bobaskami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie tez zakazu nie ma na seks,bo zawsze mialam temperamet ogromny:Pi teraz od poczatku ciazy tez najchetniej nie wychodzilabym z lozka;) no i ciagle mam sny erotyczne;Pmowia ze to na chlopca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi 🌻 ja czekam!!!! chyba nas nie zawiedziesz przez jakies rozgoryczone, pomaranczowe wpisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka86
Ksf oby trwalo to jak najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Obudziłam się z myslą że dziś będzie słonecznie a tu nic z tego. Słuchajcie mam pytanko? mieścicie się w ubrania z poprzedniego lata? jakies spódnice czy krótkie spodenki? Ja nosiłam rozmiar 36 i teraz nie wchodze w te ciuchy, hmm może i dopiełabym spodnie ale wtedy mocno uciskają na brzuchu. A znowy jak mierzyłam w sklepie ciążowe spódniczki to rozmiar 26 jest za duzy, i musze czekać bo nie mam w czym chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Co tam u was? Ja troszke bylam zalatana przez ost 2 dni uff ! ale dzis mam troszke luzu :) Nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty u lekarza :D Samopoczucie mam kapitalne, poza tym, ze czasem jestem taka senna, ze ledwo daje sobie z czymkolwiek radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę Feminatal 800, jak byłam u gina to powiedział, ze już od następnej wizyty zapisze mi Feminatal 400, a to dopiero 11.06...czy mam teraz kupić 800 czy zacząć łykać 400, bo juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234, czy sie mieszcze w ciuchy z porzedniego lata? ... ... NIE! :classic_cool: Agneste, nie mam pojecia :-( ja caly czas tylko na foliku dopiero od czwrtego miesiaca Feminatal mam lykac, nie pomogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biorę folik. Malin_xxx- uff to dobrze myślałam że tylko ja tak mam :) Miesiąc temu kupiłam nowy biustonosz i wypadałoby jkuz kupic rozmiar większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka1234, tez juz w wiekszych stanikach pomykam ;-) rozmiar D .... ło matko!! zdecydowanie wole sie ze swoim zwyczjowym B/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w ogóle dość duzy biust. Zwykle nosiłam rozmiar D, ale któregoś dnia trafiłam do takiego sklepu gdzie panie ogladaja biust i wybieraja odpowiedni rozmiar i biustonosz dla Ciebie. I własnie wtedy okazało się że mam rozmiar F.. hmm :) A stosujesz może coś na brzuch na rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam mustele na brzuch, ale nie jest biało różowa tylko biało pomarańczowa :) Mam taką książke Twoja ciąża tydzień po tygodniu. i przeczytałam w niej żeby unikac kremów które rzekomo zapobiegają rozstępom ponieważ nie ejst to udowodnione naukowo), mój gin tez kazał mi omijać te kremy i nie wiem co teraz robić, a nie chce mieć rozstępów hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj rozpisaliście:) ksf 13 tydzień to już drugi trymestr... strasznie Ci zazdroszcze że już minełaś ten I wstrętny jak dla mnie:) Agneste ja też łykam 800 i mój gin powiedział mi żebym cały czas to brała aż do następnej wizyty tj 28.06( to będzie już 15-16tyg ciąży).Niby pisze że jest tylko do końca 12 tyg. Ale co tam ja ufam swojemu gin i będę go brała dokąd będzie kazał:) co do seksu to ja również mam zakaz bezwzględny ale ja miałam plamienia po ..więc zakaz zrozumiały a pozatym wcześniejszą ciąże zakończyłam w 30 tyg....więc teraz dmucham na zmine. mam nadzieje że Pagi jednak się dzisiaj odezwie...bo jakieś dziwne to forum bez Niej:) i to jeszcze po usg. a co do cycków to mi zmalały.... o jakiś rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie popłaciłam rachunki - masakra, dobija mnie to wszystko Kurcze dużo z was nie mieści sie w ciuchy sprzed ciążą, a ja wchodzę w to co mi było za małe, pożyczam od siostry ciuchy takie mniejsze co kiedyś nie wciskałam sie, spodnie ciążowe co sobie kupiłam leżą w szafie bo zlatują mi, te sprzed ciąży wiszą mi okropnie, nic nie przytyłam a schudlam i teraz waga ani drgnie, a jem coraz więcej. Nawet stanik jest ok, a też mam E, wiec to mnie cieszy ze wiekszy nie musi być. W sumie to fajnie no ale nie wiem czy tak może być, lekarz nic nie mówił. Ja też łykam dalej folik, potem mam nie brać nic bo lato i wrzywa i owoce jeść. potem na jesien zobaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze zapomiałam napisać ...że mi gin powiedział że sperma fakt odżywia płód ..ale ma również jakieś substancje zmiękczające szyjkę macicy... i że właśnie dlatego sex jest tak zalecany w ostatnich tyg ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wrocilam od lekarza - dostalam zwolnienie w sumie na 2 dni bo jutro swieta, a w paitek mam ustawowo wolne no ale btralam jak dawali bo mam kod B wpisany. Dzis postanowilam isc do gina za namowa meza, zobaczyc czy z dzidzia wszystko dobrze i zapytam sie o usg genetyczne !! No to fajnie macie z tym seksem bo ja w ogole nie mam ochoty!! Raz w tyg, to moze maks 2 ale na czesciej to nie ma co maz liczyc!! milego dzionka zycze, lece na zupke pomidorowa a potem ide na chwile do lozka :) w koncu mam lezec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×