Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddxdfdee

Co lepsze? staz w urzedzie miejskim czy praca w sklepie na pol etatu?

Polecane posty

Gość ddxdfdee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effea
STAŻ w urzędzie mimo że za darmo to lepiej wygląda w CV . a pół etatu w sklepie jak dla mnie nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmaxcsxsale
ale staz po 6 miesiącach sie konczy a praca na pcozatke pol etatu a potem moze sie zwikeszyc i moze trwac wiecej niz pol roku.. ja bym wziela prace na pol etatu.. a to co w CV to teraz niewiele znaczy.. niestety znajomości znaczą najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effea
jak nie masz nic w CV to już w ogóle kaplica , a po stażu mogą cię zatrudnic na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmaxcsxsale
rzadko kiedy zatrudniaja..bo przeciez lepiej brac stazystów i co pol roku miec nową darmową sile roboczą...ehh no tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
bierz prace. po stazu w urzedzie wykopia cie, no chyba ze masz tam kogos znajomego. ja rowniez odbylam staz w podobnej instytucji i gdybym mogla jeszcze raz wybierac wybralabym sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
staz w urzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
zrob staz w urzedzie, a jak cie wywala po stazu to wtedy jak nic nie znajdziesz to sklep, a po co od razu w sklepie? na sklepy przyjdzie jeszce pora, no i lepiej w CV wyglada staz w urzedzie niz sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po to sie studiuje
by w sklepie harowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie po to się studiuje
by w sklepie harować oj, ale ty jesteś niedojrzały/a .................... życie cie nauczy pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Bietka
też bym brała staż. Prace w sklepie, zwlaszcza na pol etatu latwiej jest znalezc, jakby stazu nie przedluzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się nad czym zastanawiać- urząd miejski brzmi dumnie( nawet jesli to tylko staż), na pewno będzie to lepiej wyglądało w cv niż praca w sklepie. Oczywiście dużo tez zależy od tego co zamierzasz robić w przyszłości i czy dasz sobie radę finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakaka
sama mam wyzsze wyksztalcenie i niestety staz w podobnej instytucji. oprocz tego mam tytul tehnika handlowca. no i niestety wysylalam pelno cv w odpowiedzi na ogloszenia do sklepow a zero odpowiedzi. bo prawda jest taka ze sklep maja paniusie z zawodowka lub nie wiele ponad to i nie zatrudniaja bardziej wyksztalconych od siebie, w dodatku bez doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakaka
no i tez pracodawcy biora pod uwage to ze jesli masz wyzsze wykszt. to bedziesz szukala czegos innego a sklep jest tylko ot tak na przeczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
A ja poszłabym do sklepu. Sama mam wyższe wykształcenie i doświadczenie tylko w pracy biurowej. No i teraz mam wielki problem ze znalezieniem pracy. Do biura trzeba mieć znajomości. Z miłą chęcią poszłabym pracować do sklepu ale mam małe szanse właśnie przez to cholerne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Tylko że potem jak będzie szukać pracy to potencjalny pracodawca nie będzie raczej brał pod uwagę jej stażu bo pewnie niczego się nie nauczy. Stażysta traktowany jest na zasadzie przynieś wynieś pozamiataj. Każdy o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvtyhtcgtcvcrwxeef
wiecie co cv mozna tak napisac,,ze nawet praca w sklepie bedzie bardziej atrakcyjna niz staz w urzedzie....:)trza tylko pomyslec troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakaka
nie zgodze sie z toba. wiadomo jak jest z praca w urzedzie. na staz przyjma, ale do pracy to raczej swoich znajomych, zreszta autorka sama powinna sie rozeznac jak wyglada sytuacja w jej miejscu zamieszkania, np. czy czesto oglaszaja konkursy w urzedach. teraz sytaucja na rynu pracy jest jaka jest i gdybym np, byla wlascicielka sklepu to majac do wyboru dziewczyne ze srednia handlowka a dziewczyna z ktora ma w cv jako jedyne doswiadczenie staz w urzedzie to wiadomo ze bym wybrala ta 1 dziewczyne. no chyba ze bylby to jakis ekskluzywny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjjjjj
staż - w wielu urzedach starają się zostawiac - ja jestem wlasnie na umowie po zakończonym stażu i bez znajomości itd - w sklepie zawsze masz szanse znaleźć prace a zaczepić się w urzedzie tylko teraz - tak z marszu z konkursu to niemasz szans ale jak się pokażesz to już szanse rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×