Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nati_1309

31 tydzień i skurcze

Polecane posty

Dziewczyny jestem w 31tygodniu ciąży i ostatnio czuję jakieś skurcze. Czasam nawet bardzo silne. Czy powinnam sie martwić?? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem czy panikować i iść na izbę przyjęć czy poczekać do wizyty. To moja druga ciąża ale nie mam zielonego pojęcia jak zaczyna się normalny poród gdyż poprzedni był wywoływany i od razu były mocne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 3latekkkk
ja tez mialam skurcze w 31 tyg i do tego rozwarcie na 1 palec pojechalam do szpitala i dostalam sterydy na rozwoj plucek u maluszka teraz jestem w 37tyg i wszystko jest ok :) idz do lekarza ale nie martw sie zabardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma martynkii20999
ja tak mialam i pojechalam na izbe przyjec.Okazalo sie ze mam objawy przedwczesnego porodu.I twardnial mi brzuch.Zostalam w szpitalu na 4 dni na patologi ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasz
jak masz luteine to weź znosi skurcze macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bagatelizuj tego
jesli się nie skończą te skurcze to lepiej podjedż do szpitala. lepiej dmuchać na zimne. a już na pewno powiedz o tym swojemu lekarzowi. i mimo wszystko się nie denerwuj, bo nerwy mogą nasilić skurcze (wiem po sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja mialam podobnie ale w 29 tyg trafilama do szpitala z rozwarciem ale tylko 2 tyg wytrzymalam i ur w 31 tyg, na mnie kroplowki juz nie dzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu pojechała do szpitala/lekarza. sama to przeżyłam. tyle że mi to się zaczęło w 26 tc. od 27 leżałam już w szpitalu. nie czekaj, ze może samo przejdzie. nie warto. ja np.- mimo tony leków dotrzymałam tylko do 35tc. nawet nie chcę myśleć co stałoby się gdybym nie pojechała do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×