Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

FLASZKA CZEKA!!! WBIJAĆ PIJOKI!!!

Polecane posty

z kulką w dupie wrócicie, polska ma rząd, jaki jest taki jest, ale mamy ochronę jakąś, są prawa człowieka, jest kara za zbrodnie, jest wypłata za prace, w anarchii nie ma tego, czy wy nie widzicie??? anarchia.. śmieszne, anarchia to banda hedonistów co chcą 3 lata pić wódkę i palić zioło i nie mieć rympału.... weźta sięw garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
nie tym jest anarchia, masz spaczone o niej zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
mówię że nie wiesz, bo nie wiesz, pewnie na wiki sobie wyczytałeś. wiesz co? wolę cię bzyknąć niż gadać z tobą o ideologiach, bo skini to tylko do tego się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
mam więcej lat niż ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
hehe, ale jak jesteś z Kraka to będzie problem, bo ja trochę daleko mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
władza jest narkotykiem wszyscy ludzie są jednak równi ale są niedojrzali, dlatego walczą o władzę. a ludzie powinni współpracować ze sobą. to przestępstwa wymuszają istnienie kodeksu karnego (i w ogóle prawa), a nie dobroczynność. i właśnie dlatego, że ludzie popełniają przestępstwa, że pcha ich do nich żądza władzy (ale nie tylko, to jest element acz istotny), dlatego nie może być anarchii. społeczeństwo nie jest gotowe. a przecież wszyscy jesteśmy równi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
kurde, Camp, w ogóle mnie nie czytasz co piszę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
no właśnie to nie jest anarchia prawdziwa, to jest jej wypaczenie, Camp, no w ogóle mnie nie czytasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
no ja też się cieszę, że nie ma u nas jak w Afryce i GDYBYŚ CZYTAŁ UWAŻNIE to wywnioskowałbyś, że ja nie chcę anarchii w Polsce, ani nigdzie, dlatego, że ludzkość jest zbyt niedojrzała by to unieść i dzieją się takie wypaczenia jak w Afryce właśnie, gdzie agresję i wojnę myli się z anarchią. anarchiści są przeciwni wojnom, jeśli nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
Camp, wytłumaczyłam parę postów wyżej, nie mam siły na pisanie wywodów na 1000000 znaków... weź pomyśl trochę a jak Ci się nie chcę to chodź do łóżka, lepszy pożytek będzie z Ciebie niż z Twojego myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
Camp, dokładnie z tego powodu co napisałeś uważam, że ludzkość nie jest na to gotowa bo jest zbyt niedojrzała. Teraz mnie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
kurwa no 😡 nie wierzę, dlatego [czytaj jak wyżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teamoteamo
dobra, Camp, cicho już bądź, bo i tak mnie nie czytasz :P to jak, umawiamy się na seksik? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×