Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirty Diana

mam ogromnego doła, pomóżcie

Polecane posty

życie mi się nie udało, nie mam nikogo, nie mialam faceta od 3 lat, mialam 2 przyajciolki, z jedna nasze drogi sie rozeszly, druga ma facea i wije gniazdko, beznadziejna praca, brak pieniedzy,mieszkam z babcią, nie widze sensu moje życia, bo tak naprawde go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy mieszkalam w anglii
nie wiem co Ci moge napisac.. sama czuje czuje sie nieszczesliwa, wszystko mnie doluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama33
Może na pocieszenie napiszę że jest nas więcej w podobnej ssytuacji życiowej. Sama już nie wierzę że będzie kiedyś dobrze, ale bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty tylko jedno ci pomoże.... Uśmiechnij się nawet, gdy się łamie Kiedy są chmury na niebie Poradzisz sobie Jeśli uśmiechniesz się ze swoim strachem i smutkiem Uśmiechnij się, i może jutro Odkryjesz, że życie jest wciąż szalone Jeśli po prostu... Blask twojej twarzy z radością Ukrywa każdy ślad smutku Chociaż były łzy Może powietrze było tak blisko To jest czas, kiedy ty musisz próbować Uśmiechnąć się, jaki jest pożytek z łez Odkryjesz, że życie jest wciąż szalone Jeśli po prostu... Uśmiechaj się, chociaż twoje serce jest pobite Uśmiechnij się nawet, gdy się łamie Kiedy są chmury na niebie Poradzisz sobie Jeśli uśmiechniesz się ze swoim strachem i smutkiem Uśmiechnij się, i może jutro Odkryjesz, że życie jest wciąż szalone Jeśli po prostu się uśmiechniesz To jest czas, kiedy ty musisz próbować Uśmiechnąć się, jaki jest pożytek z łez Odkryjesz, że życie jest wciąż szalone Jeśli po prostu się uśmiechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×