Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

odpowiadasz sobie.. czy to ma byc dla mnie wskazówka :P:D ale o nich nie mozna zapominac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie to głosne myslenie ;) o tak...nie mozna zapomniec o zadnej ich czesci...jak piesci to delikatnie namietnie...dotyk ciepłych dłoni na kragłosciach..co powoduje ze staja sie twardsze..reguja uwypukleniem rózowych guziczków ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te wisienki nalepiej posmakowac...delikatnie obrusowujac jezyczkie...oplatajac ustami ssąc delikatnie i pieszczac ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem mozna..a nawet trzeba zejsc troszke nizej...znaczac droge jzyczkiem..przez brzuszek..pepuszek..az do ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójkacik miki na dzien dzisiajeszy sie zawija :) wiec bedziesz miał Żylasty o czym rozmyslac :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wakcje :D ale to nie znaczy ze ma być cichutko :P ten upal sprawia ze nie chce siedzieć cicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj minetou :D no tzreba bylo obudzic temacik..nikt nie zaglada... a upał i wakacje...;) sprzyjaja do wielu rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sprzyjają, sprzyjają ! po 1-2 piwkach już się dzieją ciekawe rzeczy, nie to co zimą, gdzie i po flaszce rozum nadal panuje nad ciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke %..do tego palace słonce.. ciałka bardziej rozebrane ;) oj..dzieje sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ciałka prawie nagie najbardziej mi się podobają w okresie letnim :D jadać autem przez miasto czasem nie wiem w która stronę mam patrzeć, taki piękne widoki :D szkoda ze juz wakacji nie mam to bym sie zabrał za te ciałka, a tak - praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby urlop sie zakonczył :) no tak..ciałka kusza swja prawie nagoscia...nie tylko kobiece ale rózniez meskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do urlopu jeszcze daleko :( męskie mnie nie kuszą na szczęście :P ale te kobiece mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×