Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

mmmm jest super odsuwam Ci bluzeczke i zaczynam lizac piersi i lekko przygryzam sutki sa swietne a jedna reka masuje cipeczke :) i wkladam delikatnie palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm.. moja cipka robi sie coraz bardziej mokra i prosi o wiecej pieszczot, kładziesz mnie na podłodze zeby było nam wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładasz mi nogi na ramiona a ja zaczynam wylizywac cipeczke i wkładac paluszki w tyłek i cipke coraz szybciej posuwam nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika musze uciekac bede jeszcze dzis przepraszam buziaki niegniewaj sie prosze mmmm narobiłas mi strasznej ochoty przepraszam jeszce raz:( buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powoli ci zdejmuje i delikatnie ocieram jezykiem o ponczoszki:) mmm uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje dotk Twojego słodkiego jezyczka na moich udach... mmm moje rece wedruja na moje piersi, bawie sie moimi sterczacymi z podniecenia sutkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak rub tak prosze lubie patrzec jak kobieta sie masturbuje mm , zdjołem ci kiecke kłade na stole i zagłebiam sie w cipce mmm słodziutka jest przytym robie ci palcowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje jak twoje paluszki i jezyk pieszcza moja cipeczke, zaczynam sie delikatnie wyginac, cichutko jecze z rozkoszy... cały czas bawie sie swoimi cycyszkami, jedna reka zjezdzam na swój brzyszek, dotykam swojego rózowego guziczka.. mm łape ci za głowe i mocniej przyciskam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super , aa ja robie coraz szybciej i szybciej jedna reka łapie sie za penisa i go pieszcze jest bardzo wielki mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm uwielbiam patrzec jak facet sam sie piesci, o tak rób tak dalej... daj mi go chce go posmakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez do buzi mmm i delikatnie ciągnij wow odlot , Mika lubisz nieraz uzywac wulgarnych słów podczas sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie :P i to bardzo ;) daj mi go, mmmm jest zajebiscie twardy wsadzam go sobie głeboko, tak głeboko jak tylko zdołam, wyjmyje, oblizuje go całego od dołu do góry... mmm twój kutas jest mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wsadzam ci go tak gleboko jak tylko potrafie i zaczynam pozzadnie rżnac z całych sil i masuje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprze cie w cipke a w tylek wsadzam wiblator mmm super i krzyczysz mocniej biez mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm o tak lubie, uwielbiam:P mmm jestes zajebisty, a twój kutas mmmm moje ciłao zaczyna sie coraz bardziej wyginac, moje pazurki wbijaja sie w twoja goracą skóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprze cie bardzo ostro mmmm oj dzielna jestes ale szalejesz wyginasz sie mmm mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×