Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

pisze to co czuje i to co chce napisac :) tez mi sie nie chce konczyc naszej rozmowy, ale trzeba :) dziekuje za buziaczki,mm bardzo słodziutkie były :P juz spadaj od tego kompa :) upojnej nocki życze ;) buzki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
a tu się Skromny schował bobry dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny na bzykanie
ja jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka skromny, dzisiaj niestety nie poklikamy :( ale jutro z miła checia jesli bedziesz miał czas, całuje gorąco w ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem ;) to do jutra Skromny ;) miłego i upojnego wieczorku zycze :) buziaczki :* pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bylo ekstra ale brakowalo nam Ciebie do trojkacika :) mmmm juz mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne ponczoszki szpileczi, mini, koszulka z duzym dekoltem i bez stanika mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy juz sie szybciutko przebieram :) zakładam ponczoszki, minióweczke, ach ten pasek od szpilek, bluzeczka juz jest az mi sie gorąco zrobiło.. jestem gotowa, czekam na Ciebie... moje sutki przebijaja sie przez cienki materiał bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wygladasz niesamowicie , jestes piekna :) az mi stanol mmmmm podchodze do Ciebie i delikatnie caluje , rety te nogi mmm:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm, nie mozemy go tak meczyc rozpinam powolutku twoje spodnie aby wypuscic go na wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a zmi cierki przeszly :) delikatnie glaskam Cie po nogach uwielbiam to , i zsuwam z Ciebie majtki i łapie za cipke jest mokra, całujemy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie podnosze jedną nuzke i oplatam ja twoje biodro, czuje twoje pieszczoty na mojej mokrej cipce nasze jezyki smakuja sie nawzajem w namietnym pocałunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×