Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

Mika nudzisz się? Czemu nie napisałas w rozterce? Czekałem;) wpadnij na kafetarianie konkurs. Tam bywam. Nie nudzimy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Skromny :) dawno Ci tu nie było, ale widziałam wczorajszy trójkacik, zajebisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mika jestes?:) maze o takim trojkaciku w realu ale pewnie nici z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromny nie tylko ty masz takie marzenia :) ja tez marze o trójkaciku i nie chodzi mi o KKM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm domyslam sie wieze Ci , to tak samo jak ja maze o KKM tak Ty mazysz o MMK całkiem normalne :)i powiem Ci ze super sprawa pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie super :) zarówno KKM jak MMk moze sie kiedys dowiem choc moze predzej bedzie czworokacik, jak uda mi sie mojego przekonac w 100% bo jeszcze do konca nie jest pewnien dwie laski lizoce stojaceko kutasa, mmm zajebioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az mi dreszcze przeszly i mi stanol na sama mysl jak dwie kobiety liza mi mojego penisa mmmm szok zawal murowany ale bylo by cudnie i rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by było cudownie poczuc dwa kutasy, np ja lize jednego a drugi posówa moja mokra cipeczke, mmm rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze potrafisz rozwinac wyobraznie i to jest niezle , wsumnie raz sie zyje hmm jestem ciekaw jak by to bylo jak bysmy sie dobrali w trojke w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromny jesli chodzi o moja wyobraznie to ma bardzo dalekie horyzonty, i staram sie tez duzo z nij wprowadzic w real no jak bysmy sie dobrali w trójeczke, oj jazda na maksa by była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto przemyslec, ale widzisz w moim przypadku to byla by juz zdrada, a na to sie nie pisze, nie bede wredna suką a było by napewno zajebiscie, oj ten nasz trójkacik, mmm rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki83
nyszka a co na to twoje kurest woo mówi twój syn Beniamin?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret i Gawrys
Witam. Mógłbym się z chęcią dołączyć ze swoją małżonką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bylo by super szkoda ze to tylko mazenia , niechcialem cie urazic niemow ze byla bys wredna suka . wcale by tak niebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uraziłes mnie Skromny, karzdy ma marzenia, przynajmiej piszac mozna je troszke spełnic a jak by sie Twoja kobitka zgodziła np na druga pare to wal do mnie :) zreszta mam nadzieje ze mimo to poklikamy jeszcze sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika pewnie ze poklikamy jeszce , hm moja kobitka no niewiem pewnie by sie niezgodzila ale ja jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz musiał z nia kiedys pogadac, a moze Cie zaskoczy i sie zgodzi :) to by była miła niespodzianko co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bylbym w szoku ale powiem ci ze najlepiej jak kobieta by to zrobila , ktora juz taki sex przezyla byla by bardziej wiarygodna , tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj bo troszke nie zrozumiałam, i nie wiem o co Ci dokładnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... troche szaleństwa :D:D:D a i wiecej pracuje wiec po połu7dniu z małym a wieczorkami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrozumiałe :) ja wsumie siedze tylko tutaj jak jestem w pracy :) przynajmiej jakas dodatkowa rozrywka, i to bardzo miła ;) a w domku... :) miły relaksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede juz uciekac :) zycze Wszystkim milutkiej nocki ;) i kolorowych senków myszka jakby co to pisz na maila buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×