Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jeden moment

kursy językowe?

Polecane posty

Nio i ja mam certyfikat ale jakoś specjalnie mi się on w życiu nie przydaje. No ale może kiedyś :) Chociaz na pewno na rozmowach rekrutacyjnych zwraca się an to uwagę - przynajmniej przy wstępnej selekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna_85
Hej, poszukuję opinii o szkole Pop- in z Wrocławia (dokładnie z Wysokiej). nie chcę zapisywać się "w ciemno", bo już raz się przejechałam, więc jeśli się ktoś orientuje to proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresienka44
w jak najlepszym porządku :) ja mam za sobą kilkunastomiesięczny kurs w speak up, z certyfikatem. przydał mi się w pracy, jak pytali o moją znajomość angielskiego i na jakim poziomie się znajduję. poza tym, to miłe uczucie, mieć takie zaświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Na śląsku w Best centrum języków obcych jest możliwość zdania certyfikatów bo również są centrum egzaminacyjnym. Mają tam małe grupy więc dość sprawnie idzie nauka języka. Fajne jest to że nie trzeba dodatkowo płacić za podręczniki bo dają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacQ
Ja polecam szkołę Hello. Jest świetna. Uczą metodą Callana. Niestety najwyższy poziom to FCE, ale fajne jest to, że dają gwarancję zdania tego egzaminu. Ale dla tych co chcą mieć ten egzamin, to myślę, że to fajne rozwiązanie. aaaa... i jeszcze dają 8 lekcji próbnych, darmowych, tzn. że możesz isć na kilka lekcji i sprawdzić czy Ci się podoba, jak nie, to nie musisz płacić. polecam na-jezykach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misszka
z moich doświadczeń z kursami i szkołami językowymi, speak up okazał się najlepszy i godny polecenia :) spoko metody nauczania, ostatnią nowością są konwersacje online, które spokojnie zastępują zajęcia prowadzone w budynku :) super udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Kiedyś zastanawiałam się nad kursem online, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie. Wolę tradycyjne kursy. Speak Up mądry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uważam, że kursy językowe i certyfikaty się przydają. Teraz zwłaszcza, jak granice są otwarte można podróżować i pracować za granicą. Sama ukończyłam intensywny kurs angielskiego, o taki: http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-jezykowe/kursy-angielskiego-w-samym-centrum-warszawy-137 i jestem bardzo zadowolona. 5 tygodni i naprawdę znacznie lepiej mi idzie mówienie. Bo z czytaniem i ze zrozumieniem to nie miałam kłopotów. Także warto kończyć takie kursy i wpisać sobie w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia19
kursy językowe to inwestycja :) ja ukończyłam angielski biznesowy w szkole Długi Język w warszawie, dostałam certyfikat... polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaMa
Ja stawiam na kurs online, jak dla mnie to jest najlepsza forma nauki. Jestem na takim kursie w ESKK. Jestem ciągle zabiegana i chodzenie na z góry ustalone godziny zajęć odpada. Mogę się uczyć tylko kiedy mam na to czas i tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ktoś tu napisał tylko Długi Język ;) choć ja akurat robiłem tam kurs "zwykłego" angielskiego, ale wiedza lektorów mi bardzo pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Warszawie od wielu lat działa szkoła TFLS, która przez ten czas zdobyła wiele certyfikatów jakości, więc o poziom nauczania można być spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie uczycie się niemieckiego? ktos zna jakas dobrą szkole? Planuje zacząć kurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohs
Mi udało się znaleźć w przystępnej cenie kurs języka niemieckiego przez odkryjfirme.pl Wgl fajne sprawa z tą stroną bo zgłaszamy swoje "zapotrzebowanie" i czekamy cierpliwie na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównując placówki to najlepiej wypadają kursy w TFLS, gdyż zajęcia są ciekawe a native speaker przynosi interesujące materiały dodatkowe. W ten sposób kurs nie jest nudny, bardzo urozmaicony. Oprócz tego szkoła TFLS ma akredytację z ministerstwa dzięki temu poziom nauczania mają bardzo wysoki i nauczają zgodnie z programem dzięki temu nie ma wpadek że ktoś nie zda egzaminu. TFLS jest tego na tyle pewny że nawet daje GWARANCJĘ zdania egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szkoła o wiele bardziej mobilizuje do nauki,bo w końcu czegoś tam ode mnie wymagają i za to płacę,więc bardziej się przykładam. chodzę tutaj http://www.bestcentrum.pl/ i wszystko jest w porządku. mamy dobrego lektora i fajny klimat na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ukończyłam kurs języka angielskeigo w lincolnie w krakowie i jestem bardzo zadowolona :) dzięki nim znam angielski tak, że spokojnie moge się komunikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja dwa lata temu zaczełam kurs niemieckiego w http://www.wroclaw.oei.org.pl/ i do dzisiaj kontynuuję,bo zajecia mi sie bardzo podobają. Jest fajna atmosfera, super ludzi poznałam,a przy tym uwielbiam języki, wiec sprawia mi to ogromną przyjemnośc,ze moge się uczyć ich w dobrym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczęszczam na kurs konwersacyjny rosyjskiego do szkoły http://www.jezykrosyjski.com.pl mamy fajną atmosferę na zajęciach i już dostrzegam efekty,co dodatkowo motywuje mnie do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z kurów za granicą. W tym roku byłam na takim wakacyjnym z Glossą i bardzo jestem z niego zadowolona. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Można się nie tylko dużo nauczyć, ale też bardzo dobrze bawić, pozwiedzać, poznać ciekawych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Wyjazd to fajna sprawa jeżeli ma się na to czas i pieniądze. Ale jeżeli musisz pracować, uczyć się, etc. to raczej odpada. Czasem nawet trudno znaleźć czas na dodatkowe zajęcia, a co dopiero wyjazd. W moim przypadku dobry był kurs online (Empik School). Zajęcia ciekawe i treściwe, można się było umówić nawet na dosyć późną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro tlumaczen warszawa www.mawil.pl/oferta.html - to tam sie uczylam biznesowanego niemieckiego. Znajoma mi polecila, teraz nie mam problemu z dogadaniem sie z kontrahentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaKr
Renatka, a jakiego języka się uczyłaś w w empiku? Kursy online to ciekawa opcja, od dłuższego czasu o tym myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Kursy online są o tyle dobre, że bardzo wygodne, zajęcia są nagrywane i można do nich wrócić. Możesz umawiać lekcje nawet na bardzo późną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt, żeby ciągle mieć kontakt z językiem, ja nawet staram się oglądać filmy po angielsku, żeby się osłuchać. Ale jednak powiem wam, że najwięcej postępów zrobiłam jak byłam na kursie językowym na Malcie z Glossą. To jest moim zdaniem najlepszy sposób na to, żeby się języka nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworek04
A z jaką firmą polecacie wyjeżdżać na takie kursy? I jak przykładowo wygląda taki wyjazd? Są ograniczenia wiekowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Lepsza jest regularna nauka od wyjazdowej. Owszem kurs za granicą może dużo dać, ale jeżeli go nie przerwiesz i będziesz już regularnie się uczyć. Dobrą kadrę i ciekawe zajęcia ma empik school. Filmy i zachodnie portale to również świetnie wspomagają naukę języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły TFLS w Warszawie. SZkoła TFLS i Metodyści są chyba najbardziej znanymi i najstarszymi szkołami w Warszawie Zajęcia mają w centrum w 5 lokalizacjach do wyboru. Przed podpisaniem umowy jest spotkanie z metodykiem, który profesjonalnie potrafił określić mój poziom znajomości języka oraz zaproponował odpowiednią grupę. Zajęcia miałam 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy po 2 godziny lekcyjne oraz dodatkowo w piątek konwersacje z nativem. Ciekawie prowadzone zajęcia i dużo dodatkowych materiałów których nie znajdzie się w książkach. W grupie miałam 5 osób co sprzyjało nauce. Były testy sprawdzające jak też mock exams przydatne przed egzaminem który zdawałam. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto spojrzeć na różne kursy na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona gdzie może każdy znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×