Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jeden moment

kursy językowe?

Polecane posty

Gość terin
ja korzystam z kursu e-learningowego z języka angielskiego i polecam! Wygoda, dostępność i bardzo dobre ćwiczenia z gramatyki. Są dostępne na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam to szczęście że rodzice od małego wysyłali mnie na kursy językowe a wiadomo że wtedy najlepiej wchodzą do głowy nowe języki. teraz swobodnie mogę się komunikować po angielsku i francusku. ostatnio postanowiłam że zacznę jeszcze naukę hiszpańskiego. najpierw uczyłam się na kursie stacjonarnym a potem na kursie wyjazdowym z www.siesta.pl . świetna przygoda :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R_enata
Ja jestem z Wrocławia i mogę polecić szkołę Profi Lingua - doskonale przygotowali mnie tam do egzaminu FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka90
Popieram poprzedniczkę - we Wrocławiu tylko Profi Lingua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczerze to nigdy u mnie nie chcieli zobaczyć certyfikatu. Byłam na kilku rozmowach ,ale bardziej sprawdzanie mojej wiedzy polegało na tym, ze chwilę ktoś np. po angielsku ze mną porozmawiał .Teraz chciałabym zmienić pracę na lepszą i uczę się sama niemieckiego. Niestety nie mam czasu na takie kursy stacjonarne. Zresztą moje doświadczenie pokazuje, że one strasznie długo trwają zanim widać rezultat. W efekcie kupiłam kurs metodą Emila Krebsa tzw. Krebsmethod.com . Bardzo spoko zresztą i uczę się z lekcji nagranych na komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam szkołę Olton, która ma w ofercie wyjazdy językowo-narciarskie. Od lat moje dzieci z nimi jeżdżą, tam nauczyły się śmigać na nartach, tam chodzą na super prowadzone kursy angielskiego, mamy na koncie też letni wyjazd językowy. Nie znam lepszego organizatora. Oferta apres ski na wyjazdach zimowych jest rewelacyjna, wszystko dopięte na ostatni guzik, bardzo duża dbałość o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to super ofertę mają w szkole e-olton.pl organizują wykjazdy na narty połączone z kursami angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam kurs angielskiego metodą callana w wrocław po ukończeniu mam certyfikat i reszte ale bardziej ci się przyda toefl jak masz zamiar później pracować jako korepetytorka http://edukacja.net/topic/1671-korepetycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie aktywnie nauka idzie na programie http://www.hanzilla.pl/, chinskie znaki i wymowa wypelniają mi teraz dlugie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellizzka
ja mam certyfikat CAE i widze ze pracodawcy na rozmowach bardzo dobrze na to patrza. Przygotowywalam sie 3 lata w sumie. przez 2 chodziłam do profi lingua we wroclawiu na kurs (rok grupowe i rok indywidualne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami16
ja uwazam ze najlepiej sie mozna nauczyc jezyka chodzac na kursy. Nie ma to jak nauka pod okiem profesjonalisty. Samemu w domu jest ciezko. Ja chodzilam do Akademii Jezykowej w Gdyni na francuski i naprawde szybko zalapalam podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topol87
nauka jezykow obcych jest teraz bardzo wazna, latwiej znalezc prace przede wszystkim. Tym bardziej, ze nawet powstal specjalny portal dla specjalistow jezykowych szukajacych pracy www.linguajob.pl jest zdecydowanie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli w warszawie kursy językowe na dość dobrym poziomie prowadzi szkoła językowa http://www.archibald.pl/, miałam okazję korzystac z ich wsparcia na dwóch kursach, jak dla mnie fajnie uczą, wieloma metodami, można naprawdę podnieść sobie poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no, ja też myślę,że kursy językowe np niemiecki itp są na dość wysokim miejscu, jeśli chodzi o kompetencje zawodowe. Jeśli interesujesz się językiem niemieckim lub wiąże sie on z pracą zawodową, dobrą opcją jest zadbać o to np w szkole językowej http://www.warszawa.oei.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimji85
kursy językowe to najlepsza opcja, wiadomo że wtedy najlepiej wchodzą do głowy nowe języki. Swoją szkołę znalazlam na www.langzie.pl Teraz swobodnie mogę się komunikować po angielsku i francusku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze kursy jezykowe to dobry pomysl. Ja moge polecic akademie jezykowa w gdyni, bylam u nich na kursie niemieckiego i z lekcji bylam bardzo zadowolona, dosyc szybko sie nauczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki jeżyk Ci chodzi? Ja wlasnie przyjechalem na erasmusa do polski i teras chce sie poduczyc jeszcze polskiego, zawsze to ciekawy i dodatkowy jezyk jak chcialbym tu zostac dluzej. wzialem dodatkowe lekcje jezyka polskiego dla obcokrajowców w www.makilen.pl i powoli daje rade wiec wydaje mi sie ze warto sie uczyc nawet dla siebie a nie dla papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój angielski jest na poziomie podstawowym. Parę razy próbowałam różnych kursów i miałam naukę w szkole, jednak wówczas brak było mi samozaparcia. Aktualnie słyszałam wiele pozytywnych opinii o szkole http://personaltutor.edu.pl/ w Piastowie i mam zamiar u nich zacząć - mam nadzieję, że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony mogę polecić kursy Demostenes - http://demostenes.com.pl/. Nie tylko angielski, ale też niemiecki i włoski, na które uczęszczałam. Atmosfera jest doskonała, szybko przyswajasz wiedzę + masz prywatne konsultacje. Ceny też są bardzo przystępne, jak na moje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze z moim angielskim bo uczyłam się w Lincolnie. Bardzo dobra szkoła. Nie mam certyfikatów, jakoś nie miałam natchnienia, ale za to komunikuję się perfekcyjnie, a przecież o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej aktualnej pracy akurat jest wymagany język rosyjski. Jeśli interesują was kursy z tego języka, to w warszawie świetne zajęcia prowadzi ta szkoła http://www.jezykrosyjski.com.pl. Ja chodziłam na zajęcia indywidualne, mają tez kursy wakacyjne i dla maturzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilkaGdynia
W gdyni przy ul Świętojańskiej jest Akademia Językowa - bardzo, bardzo dobra szkoła, godna polecenia. DObre ceny, wysoki poziom, świetni nauczyciele. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolka
Ja też chodziłam do Akademii Językowej w Gdyni i tez ją polecam. bardzo wysoki poziom i ogolnie jakas taka fajna atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśka990
a akademii językowej przede wszystkim uczą ludzie, którzy to lubią, chcą i się na tym znają. Naprawdę zarażają pasją do jerzyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryśkaMatyska
Jestem zdecydowanie zwolenniczką. Mega, mega fajna sprawa :) Duzo dają. Sama chodzę do akademii Językowej w Gdyni i jestem bardzo zadowolona :) Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz będę chodziła na kurs hiszpańskiego - we Wrocławiu w Profi Lingua organizują takie wakacyjne! :) Super sprawa, zeby nie marnować całego lata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaja
Ja mam certyfikat CAE z angielskiego - w mojej obecnej pracy się przydało, bo na co dzień mówię po angielsku. Ważniejsze od certyfikatu, wiadomo, są bieżące umiejętności językowe, komunikatywność, więc ja we wrocku ciąglę chodzę na business english do profi lingua żeby być na bieżąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×