Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jeden moment

kursy językowe?

Polecane posty

Gość gość
Szukam kursu ang w szczecinie, możecie polecić jakąś dobrą szkołę? (cena nie gra roli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą firmą, która oferuje profesjonalne kursy językowe jest www.kredkowski.pl Oferują kursy dla firm, kursy stacjonarne oraz takie, które są organizowane przez Internet. Potrafią przekazać wiedzę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu korzystałem z kursów ze szkoły http://www.cosmopolitan.edu.pl/ . Zdecydowanie polecam właśnie ich usługi! Za ich pomocą niezwykle podszkoliłem język angielski, który bardzo przydał mi się do komunikacji za granicą. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się przekonałam do nauki języka online, a to dlatego, że trafiłam na fajną stronę https://jaksiemaszpolsko.com/ prowadzący jest bardzo spoko. Podoba mi się forma tych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie dobra szkoła językowa, gdzie z kolei uczą obcokrajowców polskiego to Makilen http://makilen.pl/ Mój narzeczony jest Niemcem i właśnie uczy się teraz polskiego i całkiem dobrze mu idzie. Jestem z niego dumna bo nasz język jest jednym z trudniejszych na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy wam na dobrym kursie językowym, który da wam nie tylko odpowiednią wiedzę ale i cenny dyplom to polecam wam zgłosić się do www.jcj.uj.edu.pl Jagiellońskie Centrum Językowe oferuje ogólnodostępne kursy językowe, które wam pomogą w pełnym opanowaniu tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksa1
Teraz znajomość języka jest konieczna. Ja akurat organizowalam ostatnio takie szkolenie językowe dla firm Warszawa i po tym kursie bylo widac znaczna poprawe w znajomosci angielskiego. Ta szkola jezykowa w Warszawie jest na prawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wiesz może jakie są ceny za przyśpieszony kurs językowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJacek
Odnośnie kursów językowych i metod, słyszał ktoś o metodzie Krebsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLilka
Mój niemiecki taki sobie, postanowiłam podszkolić się w temacie, czyli w mówieniu konkretnie, znalazłam takie kursy językowe , polecają naukę krebsem, czy warto? Nie chodzi o kasę a o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJasiek
Dla tych co nie potrzebują certyfikatów,polecam uczenie sie metodą Krebsa, fanjna sprawa; uczenie sie w domu, mniejsze koszty, bez gramatyki, /kursy-jezykowe.edu.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii kursów oraz dobrej, skutecznej szkoły językowej to koniecznie sprawdź także http://www.aj.edu.pl/ polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otindo
dla mnie najlepsza szkoła to pi school - mają dobrą kadrę lektorską i fajne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egosiso
ja chodzę do pi school na angielski i jestem mega zadowolona. Mają dobrą ofertę, fajnych lektorów i grupy są dobrze dobrane po względem poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczęszczałem do szkoły językowej Lingua http://lingua.edu.pl/ w Częstochowie. Pomysł ten okazał się kapitalny - język opanowałem w należyty sposób a co najważniejsze pozwolił mi na biegłe władanie nim za granicą. W ten sposob poznałem masę osób z innych krajów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie też chodziłam na kursy uniwersyteckie http://www.jcj.uj.edu.pl/ i śmiało mogę polecić je również wam. Teraz widzę, że bez nich moja nauka by nie wyglądała tak jak teraz, bardzo gorąco polecam, opłaca się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na studia przeniosłam się do Krakowa. Na początku nikogo tam nie znałam, więc chciałam sobie zagospodarować wolny czas dodatkowymi zajęciami. Zapisałam się na kurs angielskiego https://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-krakow i oprócz tego, że dużo się nauczyłam i fajnie spędzałam czas, to poznałam jeszcze super osoby, z którymi często się spotykam, nawet po zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoddis
dobry lektor potrafi zdziałać cuda. Teraz zapisałam się na angielski do pi school i coraz lepiej sobie radzę z mówieniem, gramatyka się ułożyła, ja robię postęp. Cieszę się, że udało mi się przełamać barierę mówienia i teraz idzie mi coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osobiście kursy językowe to naprawdę znakomita sprawa, ale tylko te które faktycznie są skuteczne, w Gdańsku polecam www.Aj.edu.pl gdzie chodziłam na kurs, bardzo dobrze go wspominam, dał mi naprawdę wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam na początku z materiałów dostępnych w internecie, ale niestety brak systematyczności powodował, że moje postępy były słabe. Dlatego zapisałam się do Nova CE w Bydgoszczy na kierunek filolog języka angielskiego, choć mój angielski był naprawdę słaby. Ale dzięki małej grupie i świetnej nauczycielce, która ma indywidualne podejście do każdego zdobyłam pewność siebie i podszkoliłam język. W rok zdobyłam nie tylko świadectwo potwierdzające moje umiejętności, ale również umiejętności praktyczne, które wykorzystuje w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gula

Świetna sprawa, polecam w Krakowie Norton, dzięki nim nie mam problemu w porozumiewaniu się po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaksa

Polecam kursy językowe w szkole Berlitz. W swojej ofercie mają wiele języków, więc na pewno znajdziesz ten, którego chcesz się uczyć. Ja u nich uczę się angielskiego i w końcu mam wrażenie, że czegoś się uczę i widzę spore efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leks

Również polecam Norton! Naprawdę świetnie uczą w przyjaznej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Na kurs językowy za granicę można z młodszym dzieckiem pojechać wspólnie. Coś takiego sprzedaje biuro ATJ Lingwista na pewno. Na stronie są opisy i prezentacje poszczególnych obozów. Ja byłam z córką w Londynie w poprzednie wakacje i bardzo dobrze wspominam ten czas, w tym roku chętnie bym taki wspólny wypad w babskim gronie powtórzyła ;) Inna sprawa, że angielski takiemu małemu dziecku jak moje to wchodzi do głowy wyjątkowo szybko, zwłaszcza jeśli się go uczy pośród Anglików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migerka

 Zaczęłam chodzić na kurs do  Pi School i szczerze mówiąc niezmiernie mi się podoba…a do tego nauka nie jest tak bardzo skomplikowana, więc bez problemu i z wielką chęcią chodzę na te zajecia. Szkoła jest godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić coś dla osoby "zaawansowanej"? Przez kilka lat żyłam w Anglii i znam język, ale zauważyłam, że odstaję pod względem ortografii i gramatyki. Nie chcę marnować czasu na zaczynanie od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka

Byłam na kursie językowym w Pi School i jestem zadowolona z prowadzonych zajęć. Fajnie dobrne grupy, ciekawie prowadzone zajęcia. Naprawdę dość sporo udało mi się nauczyć w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2019 o 08:44, patrycjaaa napisał:

A możecie polecić coś dla osoby "zaawansowanej"? Przez kilka lat żyłam w Anglii i znam język, ale zauważyłam, że odstaję pod względem ortografii i gramatyki. Nie chcę marnować czasu na zaczynanie od podstaw.

Kursy są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania, wiec spokojnie znajdziesz grupę dopasowaną do potrzeb.

Dla dorosłych w Warszawie polecam szkołę językową Lincoln w centrum (na Chmielnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×