Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parle moi

fucking monday

Polecane posty

uuu tam to dopiero jest trudno ;) Ja i tak chyba nie zdam to nie będę się martwić na zaś :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parle moi - jeśli chcesz to ja mogę rozpić Ciebie :p role się odwrócą xD hehhehehe mintaja- nawet mi nie mów o stopniach trudności. też coś czuje że nie zdam ..;d ale nie.. nie mogę nie zdać.. 2 lat w tej szkole nie przeżyje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licytować się nie bedę :) wy tu marudzicie , a ja bym chętnie znowu do szkoły poszła... tak to jest jak można sie uczyć to człowiek nie chce - a jak chce to nie może bania dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parle moi - robilas to piwo ze tak dlugo Cie nie bylo ?;p Dziewczyny, pozniej pojdziecie na studia i bedziecie wspominac jak to fajnie bylo w liceum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem.. ja np. miło wspominam lata gimnazjum i chętnie bym tam wróciła.. a będąc tam wyzywałam jak nie wiem co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to trzeba się dostać do liceum, żeby mieć co wspominać :classic_cool: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ale ja na szkołe w sumie nie mam co narzekać. problem tkwi w moim słodkim lenistwie..ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintajek dasz przeciez rade, tak sie gada ze sie nie uda itp a zawsze praktycznie sie udaje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mintaja w najgorszym wypadku trafisz do prywatnej- jak ja. wstyd troche no ale ehh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejku:) nie robiłam - kupowałam - a co za tym idzie - wiosna , menele , alkohol = kolejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no tak, dla nich zawsze bede "szefunciem". Mintaja - pewnie nie jedna osoba w Ciebie wierzy :p Hunnie - zaden wstyd chodzic do prywatnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liceum kończyłam ..w 199...roku ale chetnie bym tam wróciła:) moze nie tyle do szkoły co do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie słuchając rad starszych staram sie mieć cały czas świadomość, że to moje podobno najlepsze lata ;) Szejku- szczerze... to chyba nikt. hunnie - no co Ty? ja bym chciała chodzić do prywatnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah oswiec mnie w takim razie :p mimo wszystko uwazam ze to nie wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parle moi czy ty tez uwazasz ze bez tych rogow wyszedl by idealny kon ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja - wiec jestem pierwsza osoba ktora w Ciebie wierzy :p i nie smieja tylko podziwiaja! Hunnie - wiec wciaz nie zmieniam zdania, sory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejku- miło mi, pomimo że mnie nie znasz :) i o co chodzi z jeleniem bez rogów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelen - rogi = kon :D I czy rzeczywiscie trzeba kogos znac aby w niego wierzyc ?;p Hunnie - a co zlego w tej szkole a raczej kierunku jest ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ... jakbym zaczęła wymieniać to do jutra nie skończyłabym tu pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×