Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do pań1..

jakiego faceta byście wybrały?

Polecane posty

Gość do pań1..

mężczyzna z klasą, przystojny, pachnący, znający się na rzeczy, wrażliwy, uczciwy kochający dbający o siebie jak i kobiete, mający wykształcenie zawodowe czy może mężczyzna wysoko postawiony, cholernie ambitny i wykształcony, ale nie dbający o swoj wizerunek, chamski? wiem, ze ogólnikowo postawione kryteria ocen, ale zajebiscie wazne dla mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vggftgvguhbhujh
mężczyzna dobry szarmancki, dbający o partnerkę, wykształcony,zrównoważony, najlepszy lekarz żaden cham , drań takiego mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona L. Konieczna
Zapraszam na mój blog http://poradynazdrady.blox.pl/html, poświęcony książce napisanej z detektywem Marcinem Popowskim "Porady na zdrady. Podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych". Sądzę że zawiera treści, stanowiące rozwinięcie tej interesującej dyskusji. Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaś fasola
typowymi chamami gburami są ci wszyscy ktoórzy są pozbawieni inteligencji wrodzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analizujac zycie mojej mamy i moje dotychczasowe oraz nasze glupie wybory stwierdzam, ze tego pierwszego :D Dodam, ze obie z mama mamy wyksztalcenie wyzsze, wiecej niz jeden zawod, pochodzimy z rodziny, gdzie wyksztalcenie i koneksje zawsze byly w cenie i piastowalysmy wysokie badz dobrze platne stanowiska :D A teraz powiedz czy dalam Ci do myslenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka...
wysoko postawiony co??:P nie,joke to zależy wysoko postawiony-sam do tego doszedł czy po tatusiu? niezadbany też beznadzieja troche chamstwa nie zaszkodzi-TROCHE!powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaboratka ela ela
nie lubię wrażliwych mężczyzn.Kojarzy mi się to z kobiecą cechą. cenię ambicję i zasoby, chociaż kasa nie jest glownym wyznacznikiem. ne toleruję chamstwa, ale lubie piekielnie inteligentnych i zlośliwych mężczyzn. potrzebuję silnego faceta, wiedzącego czego chce od życia o siebie umiem sama zadbac, nie potrzebuję ciepłych kluseczek, rozmemłanych jaj, które nie traktuja mnie po partnersku i zagłaskują na śmierć. Wybrałabym drania. Ambitnego, nie wypacynkowanego z dwudniowym zarostem, nie stylizującgo się na niewiadomo kogo. Nie sprecyzowałaś/es dokładnie co to znaczy nie dbać o swój wizerunek? I znający się na rzeczy? Jakiej rzeczy? jesli na seksie do mogłby byc kochankiem, bo na partnera, ktoś wrażliwy( czyt. malo meski, a nawet niestabilny emocjonalnie sie nie nadaje) Jesli jest tylko ambitny i ma kase, ale smierdzi i zachowuje po prostacku to pierwszego( jeśli miałabym sie okreslic.) Trudno wyczuc pewne subtelnosci, z tych opisow nie za duzo wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radydawak
wez bez zastanowienia drugiego i go naprostuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można tak mówić lepiej mieć łajdaka , brudasa , fleje i chama z kasą i z nabitą głową jakąś wyuczona wiedzą? Który by mnie nie szanował bo chce mieć "męskiego" faceta to ja dziękuje za takie coś któraś się odezwała ,że ona sama umie o siebie zadbać. Haaa! wolne żarty sama umiesz o siebie zadbać ale wolisz faceta z takimi wadami ale ustawionego. Kobieta która umie o siebie sama zadbać i jest kobietą samodzielną nic nie potrzebuje bardziej niż miłości i wsparcia faceta jakie dał by jej facet 1 . Ja chce aby mój facet mnie doceniał był zawsze ze mną i kochał bezgranicznie . A taki cham , łajdak i fleja choćby był milionerem nie miał by u mnie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq26
A co to musisz wybrać bo inaczej wybuchniesz czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
z Porzeczką... Szacunek, wzajemne zrozumienie i empatia przede wszystkim. Żadne pieniądze tego nie kupią. Cenię uczuciowych, wrażliwych, uczciwych mężczyzn, z głową na karku, z zasadami. Niestety coraz mniej takich... Ale wszystko zależy od indywidualnego podejścia danej kobiety, różnie z tym teraz bywa... W każdym razie życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsjklh;;;;;;;;;;;;
a kto napisał, ze drugi by nie kochał? i czy napisałam, ze kasa jest dla mnie wszystkim? umiem o siebie zadbac oznacza rowniez , ze nie wpakowałabym sie w zwiazek, gdzie bylabym ponizana. O szacunek do siebie tez umiem zadbac. Gdyby pierwszy byl ustawiony a drugi nie to i tak pierwszego skresliłabym za wrażliwość i cukierkowatosc. ktos kto rzuca kocham na wiatr nie jest dla mnie zbyt poważny. Taka ciota troche, nie ma nic innego do powiedzenia, bo pewnie nie ma własnego zycia poza kobieta i pewnie brakuje mu tej ambicji, zeby sie rozwijac. ja lubie ludzi niezlaleznych, ktorzy oprocz mnie maja kawałek swojego swiata, swoja pasje, ktorzy ida na przod. Nie przyklejaja sie i nie obnazaja emocjonalnie. Dla mnie ten z pierwszzego opisu taki sie wydaje. takie mam skojarzenia. czy ona napisała, ze ten drugi to fleja? nie dba o swoj wizerunek moze oznaczac, ze nie siedzi przed lustrem i sie nie pindrzy, albo ze nie ma stylisty, osobistego fryzjera i nie chodzi na solare, ze nie jest zrobiony jak gwiazdy telewizyjne. cham- w jakim sensie? cham w stosunku do kogo? moze w stosunku do innych, moze sie ceni i nie rozdaje swojej dobroci wszystkim na okolo, moze trzeba sobie zasluzyc na jego przyjaźń, moze musi byc szorstki bo by mu weszli na glowe? chamski dla kogos moze byc ktos kto nie powiedział dzien dobry,bo nie zauwazył sąsiada, dla innego ktos kto jest absolutnym burakiem, nie szanuje ludzi itd. autorka nie napisala, ze jej nie szanuje, ani ze jej nie kocha. nie bylo o tym ani jednego slowa. Osoby ambitne cenie, bo mnie motywuja, nie sa nudne, rozwijaja sie, ciagle do czegos daza, a nie siedza na dupci i powtarzaja jak to bardzo kochaja. same slowa to tylko slowa, liczy sie to czy te osoby beda na tyle ambitne by prowadzic zycie tak, aby mialo jakas jakosc, sens, cel. O perfumach to ja nawet z kolezanka nie lubie rozmawiac, a wrazliwych emo nie trawie. jakby do opisu 1 wrzucic ustawiony, nie zmienilo by tego co sobie pomyslałam, ze to lalus, w wypielęgnowanych paznokietkach. napisz jak sie to chamstwo przejawia i napisz jak to "kochanie" tego pierwszego objawia sie w czynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PStudentka
Ja chyba tego pierwszego albo poszukałabym trzeciego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mama wybrała drugiego. od 6 lat się do gościa nie odzywam, odkąd zwiałam z domu pierwszy był po technikum i nie odczuwał potrzeby pójścia na polibudę na przykład. w sum ie szkoda, ze nie zawalczył, choć niby strasznie przezywał ślub moich rodziców. To żul, jakby mu tak zależało, to by chociaż z trzy semestry dla świętego spokoju odwalił wieczorowo i luz ja bym tak zrobiła;) zawsze można jakoś wybrnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam z milionerami, to akurat nie musi być rekomendacja, bo czasami jest to kwestia szczwaności:) poza tym faceci z za dużą ilością kasy taktują czasem ludzi - wcale nie tylko swoje kobiety - roszczeniowo i jak niezłe buce ale tak w ogóle, to się zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykształcenie nie ma dla mnie znaczenia.Bo o matematyce nie będziemy rozmawiać :O A wrażliwy nie znaczy przewrażliwiony- taki co to płacze i użala sie nad światem i sobą takiego bym nie chciała. Ale jednocześnie twardego i wrażliwego,dobrego- kochającego,troszczącego się o innych to bym chciała.Takie połączenie męskości z wrażliwością,nie umiem tego wytłumaczyć ;) gfsjklh;;;;;;;;;;;; - taki facet jakiego opisałaś rzeczywiście by był ciekawy,ale autorka nie napisała,jaki ten drugi jest- może jest właśnie typowym prostackim chamem i fleją?? Poza tym całkowicie się zgadzam z czarną porzeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×