Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

skuter czy rower?

Polecane posty

Gość gość
Od tygodnia jeżdzę na indianie moena i jest nieźle :) ten rower do miasta nadaje się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża45
Oczywiście,że rower. Ja stosunkowo niedawno nabyłam rower marki indiana (w ME chyb co okolo 1000) i naprawde chwale sobie. No i ładny design, to dl kobiety ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia90
W mieście na 100% skuter, lubię ten klimat! I polecam sklep, o którymś ktoś już chyba wspominał (scooter.com.pl) - nie znałam się zupełnie na takim sprzęcie a super mi doradzili co i jak, nie wciskają chłamu (konsultowałam potem z tatą, bo nie mógł jechać ze mna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneżerower
Rower, oczywiście! nie brudzi świata i dla zdrowia dobrze. Sama jeżdżę po Warszawie i jest fantastycznie. zapraszam na facebookową stronę szytych przeze mnie zabawek: www.facebook.com.mutatoys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneżerower
jeżdżę kolażówką, peżocikiem, szybki i co najważniejsze w mieście - lekki do przenoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie rower , zdrowiej szybciej czasem niż skuterm taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że lepiej jest wybrać rower. Z pewnością będzie to dla nas zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulinka23
rower!! obczaj sobie polską markę "indiana", dla mnie rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra523
Możesz to połączyć :) Kupiłam rower elektryczny i bardzo sobie chwalę jazdę nim :) Tutaj mają sporą ofertę więc na pewno znajdziesz coś dla siebie http://mocnerowery.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu888
zalezy jak masz dlaeko. ja juz sezon rozpoczalem, co prawda narazie zakupem, tu w komentarzach wymieniacie te marke, ale jak tylko nie bedzie padac bede do pracy jezdzic rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzalezniony
polecam rower, bezpiecznie, tanio i zdrowo. a porzadny rower mozna kupic do tysica zlotych (np. marka indiana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vewo
W miesci skuter, bezapelacyjnie, moim zdaniem :P Chociaż wiadomo, koszty są większe, ale wygoda też :) Ja nie mam jakiejs super kondycji. W tym sklepie/firmie scooter.com.pl mają kilka naprawdę Ładnych modeli (peugeot) - no przynajmniej mi sie podobają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeremere
W scooter.com.pl mają przede wszystkim ceny atrakcyjne i to bardzo, warto to podkreślić, bo można się w innych salonach naciąć i to nieźle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaKali
rooower ! :) skuter to zaden sport ;) media expert ma teraz fajna oferte, zobacz sobie. (wlasnie bylam kupic xboxa co prawda, ale przy rowerach tez troche powzdychalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łoki
scooter.com.pl - z którymi punktami miałyście konkretnie do czynienia? bo widz, że trochę ich mają, a domyślam się, że nie wszystkie są takie same - chciałabym dopytać o jeden z modeli, który maja a od roku chodzi mi po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie rower. Jest bezpieczny, dobry dla zdrowia i kondycji. I właściwie każdy może wybrać model dla siebie - jeżdżąc na rowerze typowo miejskim lub bardziej sportowym. Dobry rower do tysiąca złotych się kupi, a myślę że nawet taniej. Mąż świetny kupował na allegro za około 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej jak wybieram się na oddaloną wycieczkę rowerową to korzystam z transportu, którego ofertę znajdziesz na stronie pod adresem www.mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.htmlZ tego co wiem, to można w ten sposób dotrzeć do Austrii i Rumunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telasiuk
Wcześniej postawiłabym na rower, ale te skutery z scooter.com.pl są naprawdę ładne! Do miasta, zarówno to i to jest ok, ale jednak w tym momencie padłoby na skuter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helośka
Na Scooter.com.pl - a raczej w ich punkcie - kupowałam skuter już dwa razy, mam do nich blisko, to duży plus, ale jestem naprawdę zadowolona i mogę polecić ich zdecydowanie, obsługa fajna i ceny też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zdecydowanie dobry ,markowy rower. Sama ostatnio spełniłam swoje marzenie i zainwestowałam w rewelacyjny rower. W końcu. Zamówiłam moja "maszyne" w Bikeshop http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delibeli
Skuter, zdecydowanie! Wygoda straszna! I też kupowałam w jednym z salonów scooter.com.pl - chyba są strasznie popularni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że skuter, ja uwielbiam ten wiatr we włosach i przemieszczanie się na pełnej petardzie - oczywiście w przenośni - gdzie tylko chcę, nawet w wąskich uliczkach. Mam już nawet swój sprawdzony warsztat, który w razie co, każdą szkodę likwiduje: http://naprawa-skuterow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na większe odległości to skuter. A jeśli konkretny to np. http://www.skutery-krakow.pl/hyosung/ Kawał fajnego sprzętu, ale oczywiście to również kwestia taka, jakie macie oczekiwania, jaki budżet. Lepiej od razu postawić na sprzęt, który nie będzie sprawiał problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek300
Polecam rower z silnikiem spalinowym w mieście szybszy od skutera i nie trzeba się męczyć w kasku i można jeździć ulicami i ścieżkami rowerowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to dziwne pytanie. Na rowerze jeździ się dla przyjemności, a na skuterze, żeby przemieścić się z punktu A do punktu B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wakacje kupiłam sobie rower w sklepie internetowym www.rowermot.pl żeby poprawić swoją kondycję i zacząć się ruszać. W ciepłe dni jeździłam na rowerze do pracy i zauważyłam, że znacznie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór rzeczywiście jest w http://www.motorakowski.pl/ uważam, że to naprawdę fajne miejsce. PRzy czym też warto zwrócić uwagę na doradztwo, które moim zdaniem stoi na wysokim poziomie. Jak ktoś chce więc mieć fajny sprzęt, ale nie zna spraw technicznych to mu tam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowanie wolimy rowery!. Kupilismy je w http://skuteryniepolomice.pl/ i jestesmy zadowoleni bo sa solidne i dobrze sie na nich jezdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×